• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser33829

Guest
Vidíš Zelí, Biblos už Ti tady ocitoval i Vladimíra Iljiče Lenina, tak můžeš přijít na novou hypotézu a udělat esej na téma: „Vliv Vladimíra Iljiče Lenina na letecké útoky na USA v úterý 11. 9. 2001“.;)
 

DeletedUser11059

Guest
Ne, terorismus...to je jeden z teroristických činů (Samozřejmě každý to diví jinak, jak probíhal :yes )

Honziku, já jsem v tomto "globálním problému - teroristická akce" skeptik na pátou.
Osobně jsem zastáncem konspirační teorie (podle mě není konspirační, ale pravda a ta, co se lidem vnutila je konspirace), že to byl akt samotných nejvyšších představitelů americké moci .....,
čili bych to Tvé téma nazval - "Globální problém - demagogie a vyvolávání lživé paniky - příklad 9/11" ...., a klidně Ti pomohu ;-)
 

DeletedUser33829

Guest
9/11 = 911 poldové v USA.:D
Bude to psát česky, takže by měl nejdříve napsat den, a pak až měsíc, ne jak to vedou v anglosaských zemích.:blush
Celkem síla, že vláda USA nechá zabít 3 tisíce vlastních občanů.
 
Nahoru