• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

nějaký cheat hack neví někdo co to je?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser37904

Guest
tak díky já se jen ptal abych věděl :) netušil jsem to :) trochu mě to štve netrefil jsem se mezi ty útoky a přišel jsem o vše :)
 

DeletedUser38134

Guest
Já vždycky, i na barbarky se snažím ty útoky nacpat do 1 sekundy. I když se mi to povedlo jenom jednou, jinak vždycky je 1 nebo 2 útoky v následující vteřině:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2901

Guest
nedržím klávesu normálně si dám 4 okna do každého vyplním vojsko ... dám odeslat a pak rychlosti přepínám a klikám ok ok ok ok a je to a jde to ve 100 ms :D

Ne že bych se chtěl nějak hádat či co,ale záleží na datové odezvě internetu, tzv pingu... :)
Většinou se udává v tisícinách sekundy, ale může se stát že to je i více... :)
 

DeletedUser

Guest
podle nastavení ve výše uvedeném videu pracuji, a utoky jsou s rozestupy 100 ms...
 

DeletedUser37060

Guest
Ne že bych se chtěl nějak hádat či co,ale záleží na datové odezvě internetu, tzv pingu... :)
Většinou se udává v tisícinách sekundy, ale může se stát že to je i více... :)

nejde len o rýchlosť inernetu... ide aj o rýchlosť servera :) a ja som ešte inú jednotku ako ms nevidel ;)
 

DeletedUser2901

Guest
Viděl jsi málo zřejmě...
Zkusil jsem test,zde jsou výsledky:

Nejkratší dosažený čas je 151,6 ms a nejdelší je 184,5 ms. Což je pokud se nepletu 1,516 sekundy a 1,845 sekundy při stahování.

Bez spuštěných aplikací jsem na tom takto:
minimální 14 ms
průměr 16,6 ms
nejdelší 19 ms

[SPOIL]http://rychlost.cz/rh/20140333575-a00da82dfa.html[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
chybka v jednotkách - je to 0,1845 vteřiny - vteřina má 1k ms
 

DeletedUser2901

Guest
Vida, máš pravdu... :)
Každopádně se tím jen snažím říci, že to časování občas nevychází i díky tomu... :)
 

DeletedUser31120

Guest
Rozestupy 100 ms mě jdou bídně, ale jdou.

Většinou se mě to povede ve 150 ms až 200 i to je dobrý výsledek.
 

DeletedUser33829

Guest
Lamači, jde to, záleží na více okolnostech, je podstatné jak kdo má rychlý počítač a připojení, ale jak je rychlý, i když to video z Opery asi dost lidí vidělo, kde to jde naposílat po 100 ms.

Každopádně ze včerejška, posláno z Mozilly Firefox.
[SPOIL]
9rq0.png

http://sk25.divoke-kmene.sk/public_report/1eb55f47c3b94c90c49afae3c7c02a70[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru