• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 38

DeletedUser25426

Guest
Nastavení dobrý, možná mohlo být míň členů v kmenu, ale jinak super :)
Škoda, že teď hrajem na S31, tenhle svět by mohl být dost dobrej ;)
 

DeletedUser40732

Guest
Vypadá to na dobrý svět...takže tam to určitě rozjedu :cool
 

DeletedUser3666

Guest
Rychlost jednotek

Právě naopak. Např. Kopiník:
rychlost 1 - 18minut na políčko
rychlost 0.5 - 9minut na políčko
rychlost 2 - 36minut na políčko

Jasné? Rozumíme? :cool
 

DeletedUser37060

Guest
:scratch ne, naozaj nemôžem... :D I keď je to lákavé, ale moje možnosti sú obmedzené...
 

DeletedUser34317

Guest
No konečně! Jsem zvědavej jaké kmeny tu budou, abych měl z čeho vybírat :D
 

DeletedUser2005

Guest
...další svět pro lamy...?...

...je samozřejmé,že INNO potřebují pro svůj provoz nemalé částky,investované jak do údržby,tak pro nový vývoj a tím pádem posun hry kamsi dál...nicméně,proč se spouštějí světy,kde si totální lemplové,lamy a loseři,mohou kupovat úspěch...?...proč si tito lidé nemohou hrát na svém písečku a předvádět se kolik mají peněz na úkor opravdových hráčů,kteří jdou do hry se zápalem a ctí...?...proč totální dřevák s prachama,který o hře neví absolutně nic,může diktovat podmínky těm,kdo hrají pro zábavu a ne pro ego...?...
Budiž,jak jsem psal,je třeba vydělávat aby hra mohla s postupem času dostávat mnohem lepší formu,potud se nedá nesouhlasit...ovšem proč není možné spustit svět na takové bázi,aby byla síla vyrovnaná a kde si staří pamětníci opravdu zabojují...bez nákupu surovin za PB,či zrychlené dostavbě za PB atd...dejte šanci těm,kdo Vám milé INNO v začátcích této krásné hry dali svou důvěru a dostali Vás až sem...spusťte starou dobrou klasiku,kde jsou opravdu zřetelné zkušennosti,píle a zápal každého,kdo hraje již několik let...
Pro ostatní ať je to o veškerých možných vymoženostech...třeba i o nákupech celých kompletně vyzbrojených vsí,či o nákupech žoldnéřů a podobně...
Nám,kteří hrajeme (prozatím s chutí) zapněte něco,kde své kvality zúročíme...nechte nám ten zbytek cti a krásných pocitů z každého vítězství na poli bitevním...
 
Nahoru