• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze velmocí světa 29

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30368
  • Vytvořeno

DeletedUser40338

Guest
loulo

Řekl hráč, který opustil svůj kmen a změnil stranu,po roce hry za jedno společenství, skrze vypovězení DoN, které trvalo necelé dva měsíce ze strachu z nepřítele. Za ty, kteří do té doby jako jediní kradly jeho vesnice .. Musím uznat, že jsi tvou změnu definoval přesně!

Ještě že ti, co přátelství, spolupráci a spojenectví ctí, dnes mají na vrch ;)

Možná je jen velkou náhodou, že všichni co neměli kuráž bojovat proti silnějším a podpořit hrdě své uskupení, aby se postavili šikaně, zastrašování, urgování podmínek okolním kmenům a útlaku jsou dnes tam, kde si bezpochyby nepředstavovali :wacko

Máš celkem recht cardíku, ani nás nenapadlo, že to s váma půjde z kopce tak rychle. Ty územní zisku, i přes to, že to vaše slavné společenství má o 10.000 vesnic (SD vojska) více, stejně už válku začínáte prohrávat. A co si budem povídat, nebýt těch tvých vylomenin, S29 mohl být už uzavřenej a mohli jsme mít přes svátky klid. Jenže svět musí vyhrát jen a pouze tvůj kmen ty egoisto :D no, každej kdo umí hledat v TW pozná, že ti to jaksi nevychází. A ti, kteří tvoje řeči fakt žerou, mě nezajímaj, neb sou to lamy :D btw, rád vidím že mi jdeš pod ruku, ale pročpak sis nevzal těch pár vesniček přímo u mě? to se cítíš jenom na já z FG, co ani nebereš jako soupeře? Jsi loula cardíku a všichni to na s29 víme, dokonce i mnozí z tvého kmene :D čus ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40858

Guest
Caardo se nebojí, když je u něj deffkař :) jen pojď sem k nám, bude se ti to líbit
 

DeletedUser34317

Guest
Máš celkem recht cardíku, ani nás nenapadlo, že to s váma půjde z kopce tak rychle. Ty územní zisku, i přes to, že to vaše slavné společenství má o 10.000 vesnic (SD vojska) více, stejně už válku začínáte prohrávat. A co si budem povídat, nebýt těch tvých vylomenin, S29 mohl být už uzavřenej a mohli jsme mít přes svátky klid. Jenže svět musí vyhrát jen a pouze tvůj kmen ty egoisto :D no, každej kdo umí hledat v TW pozná, že ti to jaksi nevychází. A ti, kteří tvoje řeči fakt žerou, mě nezajímaj, neb sou to lamy :D btw, rád vidím že mi jdeš pod ruku, ale pročpak sis nevzal těch pár vesniček přímo u mě? to se cítíš jenom na já z FG, co ani nebereš jako soupeře? Jsi loula cardíku a všichni to na s29 víme, dokonce i mnozí z tvého kmene :D čus ;)

Dávno uzavřenej?

Tak to asi tobě to nějak nevychází ;)

A jeden pozdrav pro Caardíka, který mě zanedbává :D .... :beer
 

DeletedUser40338

Guest
hh

Je to hrdina, 9,44kk účet a hranice skoro žádná :D na vesnici 10sd a k TOP hráčům soupeře se neodváží ani podívat, hlavně že všechny poučuje, jak je jeho obrana neomylná :D to si mě pobavil cardo, to je fakt :D proč si nešel bránit dříve, když bylo co bránit? Si přijdeš poslední den, dopadaj poslední útoky, zblízka se točí dvoudenní rekruty se šlechtou a ty machruješ twl :) že ti není hanba, člověče ...
 

DeletedUser40338

Guest
...

Dávno uzavřenej?

Tak to asi tobě to nějak nevychází ;)

A jeden pozdrav pro Caardíka, který mě zanedbává :D .... :beer

jo, nebýt carda vůl, a nenabral ty mrtvoly z NTS, mohlo se slavit už před několika měsíci ... mě to vychází naprosto dokonale, rubat a spol dostává na prd*l :D co víc si můžu přát?
 

DeletedUser34317

Guest
Co víc si přát? Třeba ten údajný konec světa?:scratch
 
Nahoru