• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze velmocí světa 29

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30368
  • Vytvořeno

DeletedUser34317

Guest
No tady je to normální.

Každý hazí špínu na druhou stranu barikády a o svých věcech radši pomlčí :cool
 

DeletedUser40338

Guest
Už to nemohu dále číst, dovolím si zde reagovat. Achiles, je potřeba ctít kulturu slova a nevyjadřovat se vulgárně. A Tobě, hráči, který na sv. 29 je "kmenovým turistou" (6 změn kmene s rozdílnou diplomacií je docela dost), hodnocení světa, ani hráčů, nepřísluší. Nech caardo a kmen, který vedl, na pokoji. Napsal jsi, že caardo přijal do kmene hráče z kmene NTS a takticky jsi pomlčel, že soupeř v témž období nabral do kmene hráče z kmene Bohové a dokonce i Tebe. Zapomněl jsi napsat, že caardo vzal do kmene i mrtvoly, které jste jim "pomáhali" rozebrat, soupeř mrtvoly od Bohů do kmene nenabral, otevřel nový kmen s mrtvolami a ten do války nepřizval. Zapomněl jsi uvést, že soupeř v našich řadách lanařil a stále lanaří hráče. Byl jsi to Ty, kdo oslovoval naše hráče a lanařil v našich řadách nejvíce. Těší mě, že v současném uskupení máme hráče, na které se můžeme spolehnout a kteří šlapou za kmen, moc si jich za to vážím. Neuvedl jsi, že jediný kmen, který ctil dohody o náboru, byl kmen RuBaT, který se po proběhlém hlasování hráčů, přiklonil na stranu caardo.
Blíží se nám konec roku a bilancování. Ano, Rubat během roku ztratil prioritu v žebříčku kmenů vlivem náboru v obou spolupracujících kmenech. V nedávné době došlo k vytvoření nového kmene z aktivních hráčů naší aliance. Podle mého názoru je svět rozehraný tak, že ani v příštím roce 2015 nedojde k jeho uzavření.
Přeji všem hráčům ze sv.29 uspokojení a radost ze hry, přeji všem hráčům hru bez podrazů a intrik, přeji, aby se hráči ať už jsou spoluhráči, či soupeři, respektovali, neosočovali se a nedokazovali si silnými slovy, kdo je moudřejší a kdo má pravdu.
Upozorňuji, že na jakýkoli Tvůj příspěvek už reagovat nebudu.


Jen pro úvod, já vás respektuji jako hráče, nikoli jako soupeře, to je věc úplně jiná ...

A nevím komu tady tlačíš nesmysly má drahá hrajujá, všichni víme, že celou tu taškařici jste začli vy (rubat a won) a FG do toho nemělo možnost vůbec zasáhnout. Co se dělo potom, bylo pouhopouhá reakce na vaše činy, TW stats to všechno ví ... to, že sem kmenový turista nebudu ani komentovat. Kdo na S29 hraje, ví moc dobře jak to bylo.

Můj přestup do TMA byl z taktického hlediska jedinou možnou variantou jak ze situace vybruslit. Nebudu přece čekat ve FG, než znova porušíte dohody a zaútočíte na naše hráče. To by každý vůdce udělal, ikdyž uznávám, že to z diplomatického hlediska bylo stejně podrazácké, jako útoky wonu na FG při předchozí změně diplomacie, kdy WoN naprosto ignoroval 14ti denní lhůtu po ukončení DoN ... tak fakt nwm, komu tady tlačíš tyhle žvásty. Sama víš nejlíp, jak to carda celé podělal a svět se tím o dalších xx měsíců prodlouží.

Jestli jste ovšem čekali (jak mi dal jambe kdysi dost najevo) hladký průběh hry k vítězství, dosavadní výsledky vám musí snad něco napovědět o tom, jak na tom opravdu jste. Já tento průběh čekal a byl to jeden z hlavních důvodů, proč jsem na vás jako na spojence zanevřel. Pokud můžu vyhrát svět s kýmkoli jiným než s křivým společenstvím severu, zkusím to. A jsem moc rád, že jsou lidi, co to pochopili a radši se na hru po vašem boku vykašlali než aby hráli s váma.
 

Caardo

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
:D kluci, když už se zesměšňujete ve hře, nedělejte to i na oficiálním foru... Jak se říká, postřelená husa nejvíce kejhá..

Tyran se zmínil, ano v ten den kdy Vám největší nula a lama na DK sestřelila na prázdných vesnicích útočným vojskem 88 šlechticů a ubránila 100% vesnic, že i když prohrajete, jste vítězové..A MÁ PRAVDU !!!

Gratuluji k vítězství, všem co utekli odkud mohli, všem co se přidali k nepříteli ze strachu aby náhodou nebyli na hranici, všem co se obrátili po letech proti těm kteří je bránili a všem těm co dokáží napsat aspon pár drsných řádků, furt je to ale víc než jejich herní dovednosti. Gratuluji Vám, když už v tom máte jasno, jste prostě vítězové, povahově určitě...
Nám postačí diplom a 80% území ;)

Přeji Vám pohodové svátky a nechme za nás/vás mluvit už jen činy.. Nesmyslných a nepodložených plků zde padlo až moc, nepopírám ale že mě to nepobavilo ;)


Achile, být tebou neříkám hop dokud nepřeskočím..Podle mě jsi :cry s velkou :shout, je tedy dobře že spolu sdílíme na sebe společné názory..Ale jen dva hráči mě vyzvali abych přišel na hranice a na to já slyším, u obou mám celkem 200 vesnic, ani jeden přes drsné prupovídky a výhružky nedostál svých slibů, až na pár tisíc fake, v tom jste fakt mistři.. Já tedy pevně věřím že už máš kolem mě zabetonováno, proto že až doberu vesnice a dokončím přípravu, budu se věnovat jen tomu, proč jsem se vůbec někam stěhoval.. Víš, ono se to vždy kecá když je namaštěné ego a někdo poprvé dokázal nahrát nějaké body, tohle jsem slyšel milionkrát na různých světech a od mnohem kvalitnějších hráčů než kdy budeš ty a tyran dohromady.. Ale třeba jeden z Vás, někdy zlomí hranici a povede se mu to, co se nikomu nikdy nepovedlo, nakopat lamě zadek, tak se vykašlete na ty fake a věčné řeči, ukažte co umíte, dokažte to ;)
 

DeletedUser34317

Guest
Jo jasný ty zabírači mrtvolek :p :D

No nic, jdu spát... přeju ti přijemé svátky, zítra už bych na to určitě zapomněl :D
 

DeletedUser40338

Guest
:D

Ty tady něco vykládej o zrádcích co se ke spojencům obrátily zády. Jak dlouho ti trvalo porušit ochrannou lhůtu po ukončení spojka? Minutu? A kdo si asi tak myslíš, že k tomu anakinovi šel a školil vás tam jak malé děti. Jambeho i doktora, kterej je pokud vím váš nejzkušenější hráč. Si otvíraj pusinu na někoho jiného, ty kašpare co zobeš akorát barbarky a mrtvoly, protože ses tak na s29 rozhodl :D jo, koukám že si u mě, ale nevěř tomu, že bych si kvůli tomu zdil vesnice jako ty :D taky koukám že ty sis sice zabral celýho thomase ode mě daleko, u mě jednu vesnici a další dvě tu bere tony, co ten tu asi s dvěma vesnicema udělá? to sem fakt zvědavý :) a jednu contak (ne že by o ni už přišel ... )


Ty i celý sever ste k smíchu --- hawk

(mimochodem, všichni obdivujeme váš poměr zabraných vesnic na počty útoků co vás to stojí, ještě že máte o těch 10k vesnic víc, co by ste jinak asi dělali :D :D :D)
 

DeletedUser40338

Guest
...

jo, tahle reakce by tak odpovídala ... všechny si podrazil a teď akorát koulíš očima jak .. nebudu sprostej, ale takového vychcánka sem na DK ještě neviděl, každopádně se těším na tvoji akci, můžeš se ukázat jak velkým mistrem si, jak celou dobu všem vykládáš ...

(Když si vzal zástup u Theriony po x dnech útoků a machroval jak si všecko uchránil, když doprovody byly dvoudenní rekruty TK, fakt borec :D :D :D)
 
Nahoru