• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze velmocí světa 29

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30368
  • Vytvořeno

DeletedUser40858

Guest
Ty si chytrej tyjo :D kdyby za našimi zády nenabrali nepřátele, svět by byl u konce. Akorát svojí arogancí začali novou válku, bohužel pro ně jí prohrávají. Ale znáte to, kdo jinému jámu kopá, ...
 

DeletedUser40338

Guest
Co víc si přát? Třeba ten údajný konec světa?:scratch


tak si pročti pořádně co sem napsal zkušený uživateli na fóru, si stejně zkušený i mimo fórum? nebo stejně jako carda umíš jen mluvit a mluvit a mluvit ... ;)

konec světa přijde, nepřítel si uměle zvedá body aby jeho nezdary nešly moc vidět, ale to se vsákne. nám nijak nevadí, že maj o x vesnic více, stačí nám vědět, že na výhru prostě nemáte :) klaním se :king

- - - Aktualizováno - - -
 

DeletedUser40858

Guest
Méně mluvit, víc hrát. To Caardo ještě asi nepobral :angel
 

DeletedUser34317

Guest
No já tady rozhodně nebudu ohánět jaké zkušenosti mám a jaké ne.

Nepotřebuji si honit ego jako ty zde :D

Místo abys tedy hrál a dokázal Caardovi, jaká je o proti tobě lama, tak tu jen blbě kydáš :p
 

DeletedUser40338

Guest
Caardo na s29 nepředvedl zhola nic, to je fakt který se nedá popřít ... píše, že ten svět chce hrát ze zázemí, sice pitomá výmluva, ale budiž :D co pro ten kmen potom dělá? Když už všude rozdává rozumy :) střílí útokama do zázemí, gratuluji :great

a na tvůj poslední dotaz, já mám pro tento rok už dohráno :D ale v lednu se na mě zase může severní mega obří společnost těšit, zas na vás něco vykoumáme :p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
jo, nebýt carda vůl, a nenabral ty mrtvoly z NTS, mohlo se slavit už před několika měsíci ... mě to vychází naprosto dokonale, rubat a spol dostává na prd*l :D co víc si můžu přát?

Už to nemohu dále číst, dovolím si zde reagovat. Achiles, je potřeba ctít kulturu slova a nevyjadřovat se vulgárně. A Tobě, hráči, který na sv. 29 je "kmenovým turistou" (6 změn kmene s rozdílnou diplomacií je docela dost), hodnocení světa, ani hráčů, nepřísluší. Nech caardo a kmen, který vedl, na pokoji. Napsal jsi, že caardo přijal do kmene hráče z kmene NTS a takticky jsi pomlčel, že soupeř v témž období nabral do kmene hráče z kmene Bohové a dokonce i Tebe. Zapomněl jsi napsat, že caardo vzal do kmene i mrtvoly, které jste jim "pomáhali" rozebrat, soupeř mrtvoly od Bohů do kmene nenabral, otevřel nový kmen s mrtvolami a ten do války nepřizval. Zapomněl jsi uvést, že soupeř v našich řadách lanařil a stále lanaří hráče. Byl jsi to Ty, kdo oslovoval naše hráče a lanařil v našich řadách nejvíce. Těší mě, že v současném uskupení máme hráče, na které se můžeme spolehnout a kteří šlapou za kmen, moc si jich za to vážím. Neuvedl jsi, že jediný kmen, který ctil dohody o náboru, byl kmen RuBaT, který se po proběhlém hlasování hráčů, přiklonil na stranu caardo.
Blíží se nám konec roku a bilancování. Ano, Rubat během roku ztratil prioritu v žebříčku kmenů vlivem náboru v obou spolupracujících kmenech. V nedávné době došlo k vytvoření nového kmene z aktivních hráčů naší aliance. Podle mého názoru je svět rozehraný tak, že ani v příštím roce 2015 nedojde k jeho uzavření.
Přeji všem hráčům ze sv.29 uspokojení a radost ze hry, přeji všem hráčům hru bez podrazů a intrik, přeji, aby se hráči ať už jsou spoluhráči, či soupeři, respektovali, neosočovali se a nedokazovali si silnými slovy, kdo je moudřejší a kdo má pravdu.
Upozorňuji, že na jakýkoli Tvůj příspěvek už reagovat nebudu.
 
Nahoru