• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Útok na hrad - Diskuze

DeletedUser40441

Guest
Zdravím,
jak je to s úspěchy? Myslel jsem, že se odemčnou když budu první.

Útok na hrad: Převezmi vedení!Zahaj námořní podporu tím, že odešleš dostatečný počet žoldnéřů.
 

DeletedUser40441

Guest
Aha, tak stačí odeslat posledního žoldnéře před dosažením 5000.
 

DeletedUser32004

Guest
Víte někdo?
Také jsme na světě, kde je nás pár a odměny nakoupené za získané medajle už tam nevyužijeme. Předpokládáme správně, že zůstanou v inventáři pro využití na jiném světě?
 

DeletedUser41731

Guest
Bude nějaká náhrada za to, že akce: Útok na hrad byla plně funkční až 24hodin po zpuštění ???
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Již jsme na tuto otázku odpovídali. Vzhledem k tomu, že všichni hráči byli ve stejné nevýhodě, nebude nikdo kompenzován, navíc chyba trvale jen několik málo hodin, nejednalo se o celý den. Za chybu jsme se samozřejmě omluvili.
 

DeletedUser33829

Guest
Posilovač šlechty byla dobrá věc, obsadil jsem během její účinnosti 26 vesnic, čtyři šlechtici byli tutovka, a tak šest až osm vesnic jsem zabral jen na tři šlechtice.
 

DeletedUser27494

Guest


Nejseš. Mě to taky nefunguje. A ani žádné oznámení o této události jsem nedostal.


Taky mi to nejde, na nic to nereaguje a vůbec jsem to nepochopil :-D
Taky mi nic nejde, a o tom, že bych to pochopil ani nemůže být řeč


ČTĚTE POŘÁDNĚ:


Start události: 24. listopadu 2015
Konec události: 8. prosince 2015

Událost bude aktivní na všech standartních světech, vč. obou Casualů!


Přidejte se k boji

Jakmile se událost spustí, hrad a obléhající armáda se objeví na obrazovce události.
K události se dostanete přes přehled vaší vesnice nebo přes ikonu hořícího hradu v pravém horním rohu.

Dnes je 22. 11. takže se to u vás objeví až za dva dny!
 
Nahoru