• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Útok na hrad - Diskuze

Pavel84

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Přesně tak, taky nějak nechápu jak je možné, že na tohle nikdo nezná odpověď a jediné co se dozvídáme je to, abychom si to za své body a prachy zkoušeli sami.
 

DeletedUser40852

Guest
To stejný je ta odměna pro kmen, ta zvýšená síla kopí, odměna neodměna, pokud není zrovna někdo pod útoky tak to jen proběhne a nic, prostě odměna na dvě věci
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Omlouvám se, že jsem nereagoval dříve, ale z pracovních povinností jsem nebyl příliš k dispozici a kolegové zřejmě nevěděli, kde vše nastavit a jak otestovat fungování této položky.

Již jsem avizoval, že položku není možné ve stejné vesnici použít vícekrát a pro vaši jistotu, jsem vše řádně otestoval. Pokud již ve vesnici tento bonus máte aktivní, hra vás nepustí aktivovat stejný bonus podruhé a zobrazí se vám následující hláška:

P%C4%9Bstov%C3%A1n%C3%AD%20obil%C3%AD.png


Žádné další důležitější dotazy k události jsem zde nepostřehl, ale chcete-li se na cokoliv zeptat, jsem vám plně k dispozici.
 

DeletedUser31553

Guest
Platí bonus na těch 10% obyvatel navíc i poté, co se změní majitel vesnice?
 

DeletedUser27494

Guest
Trvale zvýší maximální počet obyvatel v aktuální vesnici o 10%

Nic se nepíše o majiteli vesnice ale jen o vesnici ,
takže pokud jsem to pochopil dobře bonus pokud je jednou aktivován,
zůstavá at je majitel kdo chce nebo třeba se z vesnice stane barbarky , je to tak ?

Mimochodem já už na casuálu "pěstuji obilí" máte také někdo už tenhle bonus aktivní?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Pravděpodobně by to mělo zůstat i po převzetí, pokusíme se zjistit více, abych to mohl s jistotou potvrdit.
 

DeletedUser40698

Guest
Proč jste zrušili v odměnách ty pasti? Aspoň byla na čas zábava. Jak je pro hráče něco dobré a vyhovující, tak se to zruší a místo toho se dají nějaké nevyužitelné blbosti.:angry
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Položky získané z události jsme upravili na základě jejich použitelnosti a oblíbenosti. Výbušné pasti bohužel nepatřily mezi ty více používané, proto jsme je tentokrát nahradili.
 
Nahoru