• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Hodím je tam během týdne, když ted jinak nedáš :cong
 

DeletedUser40852

Guest
Nevim proč do toho taháš jiný lidi. Nezatahuj do toho ani Biblose, ani jskalku, ani nikoho jinýho. Nemají s tím nic společného tak je laskavě nech na pokoji.
 

DeletedUser36641

Guest
Proč už nechodíš na skype? Tedy já tam také zrovna dvakrát nejsem, ale Tebe jsem tam neviděl už hodně dlouho.:(


Jestli tohle bylo na mě tak je to kvůli tomu, že můj počítač je dědeček a jakmile zapnu skype, tak mi funguje skype, ale na tom počítači už nic jiného neudělám, nebo udělám, ale stránka se mi loaduje třeba 5 minut a na to nemám nervy. :D Nevím, proč to tak mám, nicméně jsem usoudil, že to bude lepší bez skypu, tím, že je chat nově přímo ve kmenech se to dost usnadnilo, ale chybí mi tam skupinový chat. :( - Tedy možnost vytvoření chatového okna pro více hráčů.
 

DeletedUser34317

Guest
Tak jsem zjistil že jsem Sheddův pochlebovač, super, aspoň budu mít od něj výplatu :D
 

DeletedUser33829

Guest
Proč mi cenzuruješ příspěvek? Proč tu nemůže být odpovědět na Koumicze a Keltilla? Můžeš mi napsat čím je horší, že jej cenzuruješ a rasty.toma tu necháš brečet jak malého kida v pohodě?:D Da Ocotpuss použil také taková slova nedávno v kavárně světa 46 a nebyla mu cenzurována.;) To jen dopředu.;)

Můj příspěvek, kterým jsi založila sekci jiné hry neobsahoval ani před Tvojí cenzurou vůbec nic o té hře, takže topic o hře otevírá příspěvek, který není a ani nebyl o ní.;)

Takže se mně přestává zase líbit, když vidím, jak k tomu profesionálně přistupuješ, a jak zase sudí bude pískat a rozdávat kartičky.

Na jednu stranu je sice úspěch, že jsi zde založila takovou sekci a určitý pokrok, protože dříve by to bylo nemyslitelné, jenže radost jsi mi zkazila tím co jsem již napsal.:pardon

Příspěvek v necenzurované podobě si sem vracím, protože patří sem.

Včera pochlebovač, dnes budeš porohlíkovač, zítra pomedovač a pozítří pomalinovač.;) Mě zaujala jen jedna věc, kdy v příspěvku na Tebe si oslovuje mluvit za všechny neprávem a nemá ani pravdu, protože opět mluvil i za mě a já se s jeho odpovědí na Tebe neidentifikuji a za pouhých 17 minut reaguje na mě, že nemám psát o druhých, za které se tedy alespoň nevyjadřuji. To je nový časový rekord. Jinak ta vila v Karibiku by Ti nestačila?;) Ráno až otevřou burzu, tak prodáme veškeré podíly v britských kapitálových firmách, aby Britové věděli, jak hlasovat v referendu o vystoupení z EU, a pak se pokusíme skoupit celosvětové zásoby kakaa, a když to vyjde, tak dítě bude mít i jiné starosti.;)

Hodím je tam během týdne, když ted jinak nedáš :cong
Díky.:hi

Jestli tohle bylo na mě tak je to kvůli tomu, že můj počítač je dědeček a jakmile zapnu skype, tak mi funguje skype, ale na tom počítači už nic jiného neudělám, nebo udělám, ale stránka se mi loaduje třeba 5 minut a na to nemám nervy. :D Nevím, proč to tak mám, nicméně jsem usoudil, že to bude lepší bez skypu, tím, že je chat nově přímo ve kmenech se to dost usnadnilo, ale chybí mi tam skupinový chat. :( - Tedy možnost vytvoření chatového okna pro více hráčů.
Tak to je škoda s Tebou v kontaktu moc už právě nejsem.:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vysvětlím, oč jde. Tvůj příspěvek nepotřebuje cenzuru, není ničím horší než příspěvky Tebou jmenovaných.
Jelikož jeho část patří do jiné sekce, přesunula jsem jej s dalšími, jak jsem napsala výše. Aby nové vlákno nezačínalo "výkřikem ze tmy", ale příspěvky na něco navazovaly, musela jsem jej vzít také tam. V průběhu toho jsem musela nečekaně odejít z domova a něco velmi důležitého vyřizovat a nestihla dokončit vše, jak jsem chtěla - čili vrátit příspěvek zpět do Jarmarku. Nyní se vracím na fórum a vidím, žes to udělal sám. Ušetřil jsi mi práci, děkuji :)
 

DeletedUser34317

Guest
Jak dizkuse o WoT? To byla spíše dizkuse o Alexovi :D Nebyla zmíněna žádná konkrétní hra, tak nevím vo co ti gou:rofl
 
Nahoru