• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
mám fajn partu na s45 a skvěle rozjetý po dvou týdnech i s46 takže jsem maximálně vytížený :) s tebou se lépe komunikuje než hraje :D tudíž bude mi stačit když sem častěji dojdeš :hi
 

DeletedUser33829

Guest
Kapusta999, hráš ako Maďar, tak sa nečuduj, že Alex za Tvoje zničenie platí,:rofl ale nemaj mu to za zlé, treba Ťa naučí hrať tanky, budeš mať toho najlepšieho učiteľa.:great
 

DeletedUser30368

Guest
WoT na svém PC nerozchodím :rofl...jinak myslím že 44 zatím jde jak by měl, takže netřeba se něco učit :), myslím že na DK jsem zkušený až až, ale nejde hrát mentorsky, když nemáš čas tu být často ;)
 

DeletedUser33829

Guest
Víš proč jej nerozchodíš?
[SPOIL]Protože počítač nemá nožičky.:mocking[/SPOIL]

Kdybys na s44 obsadil jako hráč 80 % mapy, tak to bys byl první na českých DK, kdyby to dokázal hráč a to by ses pak zapsal zlatým písmem do historie DK.;)
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Zelí, ten kmen ve kterém jsi byl, předčil všechna očekávání a doteď celkem prosperuje :D až mě tu kluci ohrožují :scratch
 

DeletedUser4673

Guest
No já ti nevím zelí, ale tebe taková hra baví? Vzdyt jsi obklopen jen svým kmenem :D Prestup radeji k nam, pak zacne ta prava sranda :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Ale co nevíš, je že jsem získal za vyfarmení a poničení budov od Alexe cca 120 PB.:D

Hmmm a co § 6 Pravidel hry?


  • Je zakázáno nabízet peníze nebo prémiové body jako odměnu za útoky nebo podpory nebo žádat o platbu výměnou za takovéto služby.

Zelí, co Ti nejde? Můžeme zorganizovat doučovací párty ... Nebo sis dal za cíl být věčným studentem? :D
 
Nahoru