• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

WoT

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Tak jsem zjistil že jsem Sheddův pochlebovač, super, aspoň budu mít od něj výplatu :D
Včera pochlebovač, dnes budeš porohlíkovač, zítra pomedovač a pozítří pomalinovač.;)

Jinak ta vila v Karibiku by Ti nestačila?;) Ráno až otevřou burzu, tak prodáme veškeré podíly v britských kapitálových firmách, aby Britové věděli, jak hlasovat v referendu o vystoupení z EU, a pak se pokusíme skoupit celosvětové zásoby kakaa, a když to vyjde, tak dítě bude mít i jiné starosti.;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34317

Guest
Re: Jarmark u dubu

Co s nějakou vilou, stačí mi, když se ráno vzbudím a budu mít na účtu od tebe Cromwella B :D
 

DeletedUser33829

Guest
Re: Jarmark u dubu

Alex si pořídil včera Tetrarcha.;)
Rozhodně mě tedy nešetříš.:D Akorát ty prémiové body jsou tak zajímavé.:great
 

DeletedUser34317

Guest
Re: Jarmark u dubu

Spíše ta posádka z nultým perkem BiA, to máš jak u ženských, akorát s tím rozdílem, že nemáš ještě k tomu hotový další skill. Výhoda je, že máš BiA, ale druhý skill tě stojí jako kdyby jsi jel na první atd... Bohužel nabídka končí 17 a výplatu mám 18 :D :D No ale čekám že jako další se objeví v shopu T 34-84 Rudy, tak ho vezmu jako náhradu :)
 

DeletedUser33829

Guest
Re: Jarmark u dubu

To je pro lamy, frajeři jako Alex jezdí s 50% posádkou.;):D
 

DeletedUser35385

Guest
Re: Jarmark u dubu

Alex si pořídil včera Tetrarcha.;)

jj je to malá rýchla mrška:p


Spíše ta posádka z nultým perkem BiA, to máš jak u ženských, akorát s tím rozdílem, že nemáš ještě k tomu hotový další skill. Výhoda je, že máš BiA, ale druhý skill tě stojí jako kdyby jsi jel na první atd... Bohužel nabídka končí 17 a výplatu mám 18 :D :D No ale čekám že jako další se objeví v shopu T 34-84 Rudy, tak ho vezmu jako náhradu :)

Keby si chcel a zaručíš sa že mi vieš prachy vrátiť do 20teho možno ti to kúpim ako darček. Prípadne píš na skype:yes;)
 

DeletedUser33829

Guest
Kup si finskou vodku.:D Nebo si kup tísňovou linku 112 a dostaneš k tomu také dáreček, další 50% posádku. No, nekup to!:shock;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru