• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

WoT

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Alexi, kdyby o to stál, šel by na to jinak, spíše mi to připadalo jako alegorie na Tvoje chování před časem na skypu.:pardon Již před měsícem a půl jsem Ti psal, že určitě na přelomu dubna a května budou slevy, protože je konec druhé světové války v Evropě a výročí založení serveru, měl jsi kupovat před týdnem. Ale hlavně se vykašli na kolekci sbírání prémiových tanků, na půjčování peněz, obzvláště když jsi to Ty před časem odmítal a nauč se to především hrát i s těmi tanky, které si kupuješ předražené, a pak máš laciné výmluvy, proč Ti to s nimi nejde.;) Já to myslím také vážně.:hi

Vzpomínám na jeden balíček s názvem Sovětská pohroma a vzbudilo to u některých pocity smíchu, tak mě napadá, že by mohl být balíček s názvem Double S pohroma.
Součástí balíčku jsou dvě eSa:
- sovětská pohroma KV-5
- slovenská pohroma Alex v týmu
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Brácha si před rokem stáhl tanky, jen jsem to párkrát viděl a připadalo mi to jako hrozná nuda no tak nevím :D když čtu co píšete třeba to tak hrozné není ale stejně už mám dost čiností na "zabíjení času" byť teda je fakt že mě na to často někdo zve ať to zkusím.
 

DeletedUser33829

Guest
To je neporovnaně těžší hra, jak Divoké kmeny. Na jednom srazu hráč ondrastone říkal, že Divoké kmeny, nejsou pro děti, že je to složité, ale Svět tanků je o dost těžší jak tato hra. Když si vezmu, že jsem kdysi napsal návod pro Divoké kmeny a má to ve wordu 42 stran, tak návod na WoT by měl několik set stran.:D Jeden hráč vloni napsal dokonce knížku jak hrát tuto hru a myslím že má asi dvě sta stran, když si vezmu jak youtubeři mají ve svých videií o WoT reklamy a já vždy dělal na DK vše zadarmo, tak přemýšlím, že jsem někde udělal chybu.:blush

Já měl k té hře původně také pesimistický postoj, mohl jsem ji hrát skoro od počátku co je, protože mě na ni zvalo také mnoho lidí až později když jsem zjistil, že to hrají lidé pro které je 2. světová válka španělská vesnice a když Alex s Octopussem přišli s tím, že to začali hrát, tak jsem si založil také účet, i když to moc nehraji.

Na počátku mi vkvkvk (má tam ale jiný nick a dodržuji že jej nikomu nesděluji, ani Octopuss s Alexem jej neznají) udělal dvouhodinové ústní povídání co a jak a mohu Ti říct, že mi řekl jen naprostý zlomek podstatných informací, i když mi v začátcích dost pomohl.

Musíš znát mapy, jako nováček když je neznáš máš mínus, hra běží už 5 let, lidi mají zkušenosti, Toběto chybí a něco musíš opravdu zažít na kůži a nestačí jen abstraktně říct, máš tam spoustu tanků a jejich počet narůstá, a když neznáš nic, nevíš jaký mají kde pancíř, jestli máš dostatečnou penetraci, dohled tanků, efektivitu sklopení pancíře (dnes mi zní úsměvné jak se mě Octopuss ptal v počátcích, jestli sklopený pancíř hraje roli), jestli Tě nepřítel dříve neuvidí, jak kdo dlouho nabíjí, některé tanky mají zásobníky a spousta dalších faktorů a to u desítek, spíše přes sto tanků. To do detailů psát nejde. Ale můžeš hrát s někým zkušenějším v četě a ten Ti na konkrétní situaci v bitvě, když se dostaneš může poradit, ale to ústně, na vypisování není čas uprostřed bitevní vřavy.

Nenaučíš se to za den, za týden ani za měsíc, možná tak za rok a to bys u toho musel strávit dost času, někteří si kdysi odhlasovali, že do deseti tisíc bitev jsou nováčci, já nemám ani polovinu z toho počtu a pořád se učím.;)

Je to především arkáda, ne realistický simulátor, i když jsou tam prvky reálnosti, ale má to svoje zákonitosti.

Musí Tě to bavit, musíš mít ochotu se učit a je to daleko více o přemýšlení, jak Divoké kmeny, proto se Alexovi smějeme, protože hraje lolo styl, nemá chuť se nic učit, odmítá ústně komunikovat a za všechny jeho lamerské výkony mohou parametry vozidla, chyby mezi klávesnicí a židlí u něho neexistují, ale i přesto jej to baví a ty tanky má rád, i když mohou za jeho chyby.:mocking

Jen pokud se rozhodneš do toho dávat peníze, tak je to o dost dražší, ale styl prémiových funkcí mají podle mě vyřešen lépe, prémiová vozidla nejsou lepší jak ta klasická a když máš PÚ, tak máš jen vyšší příjem kreditů a zkušeností, ale v bitvě nemáš výhody, že bys rychleji nabíjel, měl větší výdrž vozidla, lepší dohled, lepší průbojnost nebo poškození děla atd. To si srovnej s kupováním surovin, zlevňováním budov, zkracováním budov.:blush
Ale je tam také taková jedna skrytá věc, tak jako na DK PÚ nepotřebuješ, až když Ti narůstá počet vesnic, tak tam na nižších tierech tanků to je v pohodě, ale na těch vyšších už to chce mít také PÚ a jsou tam i další věci, které si koupíš jen za goldy.
 

DeletedUser35385

Guest
Shedde áno dobre si napísal že ma to stejnak baví. Ja som to už dávno vravel že to hrám hlavne pre zábavu. Ale samozrejme dokážem byť naštvaní keď mi to ide na dva veci. A peršu som si kúpil lebo sa mi s ním na teste páčilo hrať a z toho neustupujem. A áno tam som pálil len skoro goldy a keď budú striebornáky goldy budú lietať aj v klasike jedna radosť (samozrejme nie vždy :D ). A ja sa nestažujem na žiadnu kúpu až na AMX CDC s ktorým je to fakt náročná hra. A na to že mám u perši a prípadne iných tankoch výhovorky o neschopnoosti tankou, áno z časti hej ale z časti sa učím a beriem to vždy ako zábavu, prípadne zábavu na zabitie času. A ja v skratke tú hru mám rád. A áno nie som v nej niečo extra ale ani najhorší hold mohol si to zažiť niekedy príkladne s mojou expou. Som taký zlatý nadpriemer podpriemeru hráčou na wotku :D Zhrniem to dojednej veti. Wotko ma baví, hrám to preto lebo ma tá hra baví, aj keď zase tiež dokážem byť naštvaní zo svojich niektorých bitiek. Ale roztrhať sa nejdem:hi
 

DeletedUser34317

Guest
Jak vždy říkám, toto je jen výmluva pro líné Alexe :D

Zábava není si ve hře 2x vystřelit a pak zhebnout... a už to určitě není sranda pro tvé spoluhráče, to já třeba pak chytám rage a celý den sprostě nadávám... ještě že hraju už jen večer :D
 

DeletedUser33829

Guest
Zlatý nadprůměr podprůměru.:rofl Skupina nad Alexem je bronzový podprůměrný průměr?:pardon
Na základě posledních 3 dnů jsou 3 z 10 her o tom, že Alex odchází do garáže bez výstřelu, ve 2 z 10 s jedním výstřelem, v dalších 2 z 10 se dvěma výstřely, ve 2 z 10 se třemi výstřely, dále v 1 z 10 tak akorát dosahuje zlatého nadprůměru podprůměru.:D Přesně jsem to nepočítal, ale tak něco mezi čtvrtinou a třetinou nemá žádné poškození, těm nulám jsem se už včera smál.
Zábavu Ti nikdo nebere, ale to je zábava hlavně pro nepřítele. Mě by hra, kde v průměru ve 3 bitvách z 10 ani jednou neprostřelím nebavila. Buď bych se snažil zlepšovat, což Ty odmítáš s tím, že Tě baví Tvůj dosavadní stav, nebo bych ji nehrál.

Ten Japonec O-I Exp. právě vystihuje to Tvoje hraní zlatého nadprůměru podprůměru.;)Nejlépe to vystihuje právě bitva, která se stala zhruba před čtvrt rokem. Zbývá 47 sekund na zrušení obsazování základny a Ty se vydáš nepřítele dohonit na vzdálenost 1000 metrů s tankem, který jede 20 km/h, v hlavě si spočítám za 5 sekund, že mi to potrvá 3 minuty, ale Alex jede a jede. Možná měl v tanku nitro, které selhalo, možná selhal motor na kvarkový pohon, který měl zakřivit časoprostor, každopádně to stihnout nejde, i když by se rád Alex chytil detailů, že ten tank asi jede o něco rychleji (ale přeci jenom ta cesta byla i do kopečka to zpomaluje) a to jsou detaily, které stejně nemění to podstatné, že prostě nepřejedeš mapu za 47 sekund tím tankem. To by neudělal ani nováček, ale hráč co má dvě stě či tři sta bitev s takovým tankem a měl by to vědět už na základě i zkušeností, tak do toho jede po hlavě i přesto že mu píši, že to nemá šanci stihnout, tak Alex nic, nevidím, neslyším. A i když mu člověk napíše, ať mi nepíše, že se to pokusil stihnout, že to se jen shodí, že remíza není prohra, když remíza je vlastně prohra pro oba týmy, tak stejně napíše patnáct řádků textu o tom o čem jsem mu psal, že mi psát nemá plus přibalí, abych se nepodělal.:D Dokonce i KV-1, která s námi jediná přežila a kde to byl nováček to hrála inteligentněji. Dokážu být tolerantní k nováčkům, ale tohle přesně je ukázka, kdy to není o tom, jestli hráč je nováček, má zkušenosti, ale toho jak kdo používá mozek a jak jeden zlatý nadprůměrný podprůměrný hráč podělá bitvu dalším 14 lidem.:wacko

Právě na těch O-Ičkách bys měl zůstat, to jsou tiery, kde hrají v průměru slabší hráči a tam bys měl hrát, bude se Ti i lépe dařit, jak se SuperPepou.


Definitivně jsi mě odradil :D
To vůbec nevadí, ale napsal jsi, že Ti to přišlo jako hrozná nuda, což vůbec není, je to daleko akčnější, jak DK. Hoří stovky tun ocele bez prolití kapky krve.:D Nějak tak to popsal před lety New York Times.
 

DeletedUser35385

Guest
No neni každý deň o tom istom a s tími strelami 1,2,3 to kus preháánaš a aj zo zlého výkonu urobýš horší. Často som mal skôr cca djme tomu 8 striel príklad z toho 6-7 trefa a z toho príklad 4 som prebil. Což ty z toho vyťahuješ tie najhoršie bytvi a ostatné zahodíš do koša. A takých bolo viac ale neva. Dnes sa mi ale darilo naopak, celkem keď som s tebou nehral;) Veríš neveríš to mi je jedno :D Tebe tá bitva s expou pokoj nedá že? :D No a čo išiel som si možno by sa stalo že by z bázy vyšiel. Vravím len možno ale to si na ohlad nebral. Ja som capovať nešiel toľko už sa nad tím toľko nerozplívaj.:mocking A k tomu že by som mal ostať u O-I tam aj ostávam ale len keď sa mi s nimi bude chcieť hrať :D A že to hrajú slabší hráči máš zase odkiaľ? Skôr by som povedal 50 na 50. Stretol som raz aj modrého borca ktorý to valil s o-i expou. Nehráš s tím tak nevieš že je to zábavní tank.;) A nemusíš zase rozobrať x našich bitiek mne sa stejnak laistre čítať nechce:mocking Ja som napísal svoj názor a to že mňa tá hra baví a pod a ty si z toho zase urobyl svoj zlatý román. :D Skús písať dvama krátkymi stručními vetami :D Už ja mám dosť tu písania poézie na tvoju báseň. Dosť shedde prosím:rofl:angel
 

DeletedUser33829

Guest
Ten hráč by za daných okolností vyjel ze základny jedině pokud by patřil do stejné skupiny jako Ty, což je skupina hráčů s absencí logiky, což jsi potvrdil i tím, že jsi můj text pochopil, že máš hrát s krabicemi od bot, myslel jsem, že máš jezdit na daných tierech.
O tom, že se Ti daří lépe beze mě je pochopitelné, obzvláště poté co jsem Ti v pondělí psal, že si v četách s Tebou zhoršuji podíl vítězných bitev i průměrné nastřílené poškození.
Abych Tě nezahlcoval bůhvíjakými statistikami, kdy Ty jsi schopen i vyvrátit, že 1+1 se nerovná dvě, protože to jak umíš okecávat jasná fakta je všeobecně známo, tak jakože to moc nehraješ jen Tvoje záznamy křičí opak.:D

Ale dvě malé statistiky si neodpustím.
Předtím než jsi začal jezdit se mnou v četě, tak jsi měl se Super Pepou jen 8 bitev odjezděných s vítězstvím 38 %, my jsme spolu v četě odjezdili asi něco přes 50 bitev, ale řeknu že to bylo přesně 50, jak jsem se podíval, tak máš celkově odjezděných 71 bitev s 55 % podílem vítězství. Přesně se mi to počítat nechce, ale na první pohled je patrné, když to srovnám s tím jak se posunuli statistiky u mě, že jsi v četě se mnou měl vyšší podíl vítězství, jak beze mě.
Průměrné poškození máš 621, což odpovídá 2,5875 probitým ranám za bitvu. Tak nejsou to dvě rány za bitvu, ale 2,5875. Je to hrozná křivda, takhle degradovat Tvoje hraní, ale typicky Tě to vystihuje, kdy řešíš takové detaily, ale to že 3 z 10 her odehraješ s nulou jsi necekl ani slovíčko protestní.;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35385

Guest
:rofl Tak prečo tie čety so mnou hráš? :greatKeď dokážeš len kritizovať? ;) Hold ja to hrám opakujem lebo ma to baví.... aj keby som mal 50 bitiek bez damage tak nech. Mňa to ani pri najmenšom netrápi. Ja tu stati ani nič už s tebou rozoberať nebudem. Ak máš nadalej niečo tak si to radšej nechaj pre seba, rozoberať to už viac nejdem:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru