• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Jsem chtěl požádat o flek,ale asi to tedy neprojde :D
Klasika, spuštění nového světa doprovázel příliv hráčů ovlivněných reklamou, či jinými uživateli, pak to po zisku x vesnic upadá...
Je to fakt, ten systém delegací byl občas postaven na hlavu...

Já jsem kolikrát zvažoval že bych se stal součástí DK týmu jako že bych si dal přihlášku když se hledali členové do support týmu ale čím více jsem nad tím přemýšlel tím více jsem si říkal že za prvé bych na to asi neměl dost času (mimo jiné byl před dvěma lety problém i požadavek na minimální věk) a za druhé mi přijde že v týmu občas někteří lidé udělají botu, nějakou blbost a v tu chvíli jsem ještě nikdy nezažil z jejich strany nějakou omluvu, napravení škod, spíše jen obhajování které docházelo do stavu že když někdo přišel s jasnými informacemi, důkazy jak se věci měli tak to tým tady na fóru při nejmenším mazal, nevím jestli někdo i nedostal ban, a byť to možná je částečně má nějak zkreslená představa (sám jsem nikdy s DK týmem problém neměl) nechtěl bych být součástí toho co se tu několikrát odehrálo a týkalo se mne to třeba protože jsme měli zabanované vedení kmene kvůli nějakým nesmyslům a zkazilo to hromadě lidem včetně mě v tu chvíli skvěle rozběhlou hru.

Jsem místy dost velký skeptik i přes snahu být optimista a mám problém věřit lidem obecně protože mám hodně špatných zkušeností, nikdy jsem nevěděl na čí straně v takových chvílích stát, většinou jsem ale fandil těm se kterými jsem hrál a snažil jsem se jim maximálně věřit a pomáhat.
 

DeletedUser2901

Guest
Byl jsem součást DK teamu, a později Grepolis teamu,takže jsem to zažil i z té druhé strany. pro mnohé lepší,pro další horší. Zjistíš že nejen support může udělat chybu v ticketech, ale že i hráči neustále něco porušují, ať už vědomky nebo nevědomky, a mě se stalo že po čase jsem už nechtěl nic řešit, a odešel jsem do Grepolis. Nová super hra, nové možnosti, nový hráči, ale po čase opět to samé, opakujicí se stereotyp. Takže z kariery hráče na S3 jsem přešel na karieru supporta a moderátora na DK,pak cheathuntera,hlavního cheathuntera, pak změna odchod na Grepolis, zástupce admina, a také odchod. A víš co bylo opravdu nejlepší? Věř mi nebo nevěř,ale ta kariera hráče, v archivech ještě lze najít čajovnu na S3 kterou jsem založil, a kde jsme si plácali střeva... :)
 

DeletedUser40852

Guest
K těm potrestaným hráčům. Nikdy jsem nezažil takovýho hráče, který by se přiznal a na rovinu řekl, ano podváděl jsem a udělal jsem to. Stejně nikdy doživotní ban nedostane, změní nick a podvádí vesele dál.
 

DeletedUser2901

Guest
Zažil jsem i takové,co to přiznali,bylo jich samozřejmě méně,ale byli...
Tak,a když už tu vesele spamuju,tak se holt kouknu na světy, a začnu zase hrát... :D
Budu tu deset let od registrace na foru,to to letí :D
Kozmi to by chtělo nový titul, SUPERVETERÁN :D
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Superveterán můžeš být, když budeš mít 5.000 příspěvků. :Jester
 

DeletedUser33829

Guest
Byli jsme na Hvězdných válkách a nejlepší hláška ve filmu: "Najděte lamače!":D:D
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Já jsem kolikrát zvažoval že bych se stal součástí DK týmu jako že bych si dal přihlášku když se hledali členové do support týmu ale čím více jsem nad tím přemýšlel tím více jsem si říkal že za prvé bych na to asi neměl dost času (mimo jiné byl před dvěma lety problém i požadavek na minimální věk) a za druhé mi přijde že v týmu občas někteří lidé udělají botu, nějakou blbost a v tu chvíli jsem ještě nikdy nezažil z jejich strany nějakou omluvu, napravení škod, spíše jen obhajování které docházelo do stavu že když někdo přišel s jasnými informacemi, důkazy jak se věci měli tak to tým tady na fóru při nejmenším mazal, nevím jestli někdo i nedostal ban, a byť to možná je částečně má nějak zkreslená představa (sám jsem nikdy s DK týmem problém neměl) nechtěl bych být součástí toho co se tu několikrát odehrálo a týkalo se mne to třeba protože jsme měli zabanované vedení kmene kvůli nějakým nesmyslům a zkazilo to hromadě lidem včetně mě v tu chvíli skvěle rozběhlou hru.

Jsem místy dost velký skeptik i přes snahu být optimista a mám problém věřit lidem obecně protože mám hodně špatných zkušeností, nikdy jsem nevěděl na čí straně v takových chvílích stát, většinou jsem ale fandil těm se kterými jsem hrál a snažil jsem se jim maximálně věřit a pomáhat.

Máš naprostou pravdu - je takové... asi spíš nepsané pravidlo, že DK tým by měl být neomylný, proto by neměli jeho členové uznávat žádné pochybení.
Na druhou stranu třeba já byl člověk, pro kterého je pravidlo spíše pomůcka k dosažení cíle - zajištění spravedlivé hry pro všechny. A z důvodu takového chápání pravidel jsem na nějakou neomylnost nedbal a čas od času, když jsem uznal, že se stala nějaká chyba, i hráče odškodnil prémiovými body. Věk se mi taky podařilo krásně obejít tím, že jsem otázku věku prostě neřešil. Když chceš dělat práci v supportu, klidně ji dělej tak, jak si myslíš, že by měla být vykonávána... Když kdekoli konkrétně napíšeš, co jsi dělal nebo naopak nedělal, hráči si vytvoří názor na tebe podle toho, ne podle pověsti supportu jako celku. Asi nelze čekat, že by člověk se spravedlivým přístupem k hráčům vydržel v supportu dlouho (čest výjimkám, co to dokázaly), ale i několik měsíců ti může dát zajímavou zkušenost :)
 

DeletedUser2901

Guest
Ten věk je tam z jednoduchého důvodu, členové DK teamu jsou víceméně zaměstnanci (i když neplacení) InnoGames GmbH, tzn měli by být v případě velkých průšvihů trestně zodpovědní firmě. Ještě jsem ale nazažil, aby k tomu došlo, víceméně lze vše ve hře opravit, vrátit do původního stavu, atd., na což má třeba admin hry odpovídajicí práva...
 
Nahoru