• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Taky se momentálně léčím z nemoci, takže nechci hned jít do kina mezi 100 lidí a být znovu nemocný. :D
 

DeletedUser33829

Guest
Byl jsem před 2 roky na premiéře sedmičky i před 12,5 lety na premiéře trojky v největším kině v republice. :D Takže Dragonlady půjdeš?:cool: Za další dva roky bude další premiéra.;)
 

DeletedUser

Guest
Já se nakonec rozhodl, že ne.
Z nějakého důvodu mi star wars nepřitostli k srdci ačkoliv je to unikátní dílo. :-/
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Taková provokace když nemáme žádné cukroví :D

Také přeji všem kdo ještě tohle fórum občas navštěvují pěkné a pohodové vánoční svátky :)
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Vím že se přeje vždycky jen to nejlepší ale nedá mi to protože vím že realita je tvrdá a většinou má k přáním daleko takže to popřeji takhle... Zkuste všichni ve zdraví přežít tento další rok a za šťastného budu považovat každého komu se aspoň trochu povede žít podle jeho představ a přání :) někteří lidé mi říkají že žijeme v nejlepší době, nevím proč ale přijde mi že naopak žijeme v době hektické, na hranici konfliktů které můžou rozpoutat další světovou válku a ekologických katastrof nezměrných rozměrů či "jen" pod čím dál větším tlakem na svobodu ze strany politiků napříč celým světem a také těžkým tlakem médií které se snaží vymývat lidem mozek a je jedno na čí straně stojí.

Takže vám všem ještě jednou přeji a doufám že se vám bude dařit co nejvíce žít podle vlastních představ, jít za svými cíli i přes veškeré všudypřítomné překážky které se vám budou stavět do cesty a vždy se vás budou snažit omezit či zabránit vám, je třeba vlastní hlavy, tvrdo-hlavy :) a přemýšlet nad vším.
 

DeletedUser33829

Guest
Hynku, krásně jsi sepsal přání do nového roku, takový příspěvek si jistě zaslouží být prvním příspěvkem v tomto roce a asi nejlepší první příspěvek v novém roce, jaký tu kdy byl.:)
Určitě si letos užijeme připomínky a oslavy 100 let od vzniku Československa a konce 1. světové války.
Nechci politiku moc komentovat, to bych tu zabředl a moc se to nehodí k takové situaci, ale s těmi ekologickými katastrofami nesouhlasím. Z ekologie a ze strašení z katastrof se stal velice mocný, finančně obrovský byznys a řada mocných lidí je na něm existenčně závislých. Pro mě to znamená hoax, jak po celém světě, tzn. jak ve vyspělých státech, tak v rozvojových připravit spoustu chudých lidí o práci, zatížit obyvatelstvo novými daněmi (dotace na řepku olejnou s nulovým efektem, každý rok je ze státního rozpočtu posíláno 40 mld. tzv. solárním baronům a už to velice nikomu moc nevadí) a zároveň vytvoření řady nových lukrativních pracovních míst pro lidi z bohatších vrstev placených z veřejných rozpočtů, ať již přímo, či přes další organizace. Na domací scéně i ve světě bude dále pokračovat řada procesů, které byly nastartovány již před lety. Už příští týden nás čeká první kolo prezidentských voleb, 9 kandidátů z nichž 9 je pro EU, krásná demokracie (měl bych přidat liberální) v praxi. Budiž aspoň čest, že alespoň 2 z kandidátů by byli pro referendum s možností odchodu.

Přeji také ať se vám v letošním roce zakončeném osmičkou, která je pro české dějiny významná, daří a jste zdraví.
 
Nahoru