• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

eCko.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
66
mne smazal(a) i prispevek, kde se jen ptam, jakej byl duvod ke smazani meho prispevku :D
 

Thanos

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
60
Tak že support zde zavádí železné zvyky z období SSSR, zákaz svobodného slova ? :D
 

*333*

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Někde v pravidlech musí být i mlčenlivost o tom co se v support týmu děje. Za to je nemůžete vinit, že zahladí i tyhle stopy.

A vlastně tímhle příspěvkem, aspoň mě, odpověděl. Vím co od supportu čekat. :)
 

wra1th

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Se v tom fóru moc nevyznám jak to promazávali.

Ale opravdu nerozumím, jak může být klíčový účet na s74 zablokován na 4 dny kvůli takovéto příčině, to by se mohl vybanovat každý druhý zástup pomalu. Což bylo navíc nahlášeno třetí osobou, - nepřítelem, který s tím zástupem neměl nic společného.

Dávám tomuhle příspěvku tak 3 minuty než ho smažou. :D Určitě jsem v nějaké větě narušil něčí práva, možná homosexuálů nebo transgenderů.
 

PAIN. -The Waste of Life

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Ten dlouhý příspěvek, co tu sdílel Cato, mám nascreenovaný :) a myslím, že už se po kmenech šířit nepřestane. Pokud by se čirou náhodou jednalo o dezinformaci, bylo by efektivnější ho vyvrátit... :)
 

Stannis Baratheon

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Tak jako mazání příspěvků jim jde za jedna. Kdyby takhle rychle věcně odpověděli nemuseli tady zavádět praktiky dob minulých. Jenže budou pořad dokola mluvit o porušování pravidel přitom tady jde o to, že pravidla porušili sami. Jo s máslem na hlavě se blbě žije. Ale měli by se k tomu postavit čelem, jinak zažijí takový protesty napříč světy, že ještě budou zpytovat svědomí, že to neukončil hned blbou omluvou. Každý jednou chybuje, tak se proberte.
 
Nahoru