• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Proč se tu neustále účelově mažou příspěvky, které nejsou nějak závadné ?
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Takže support teď bude mazat příspěvky, které nic neporušují, jen aby na ně nemusel odpovídat? :D
Takže, pane Biblos, měla byste se konečně pořádně vyjádřit, protože tohle už pod koberec zametat nejde, na to máte moc malej koberec a příliš přešlapů :)

Takže
1) Proč je možné, aby zneužití zástupu nahlašoval jiný než poškozený hráč?
2) Co Vám trvalo 3 dny na prověřování, když Vám sám poškozený hráč napsal, že je vše v pořádku?
 

BananaStrike

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
24
Lidi dost!

Maličko to tu usměrním. Už mě totiž nebaví ty omáčky okolo, co tu furt někteří vypouštějí.

Takže se ptám PŘÍMO ADMIN TEAMU:

Jediné co nás teď jako hráče zajímá je jedna věc a to, proč když hráč A je zabanován za požkození hráče B, hráč B do 24 hodin dodá důkazní materiál (tedy svou výpoveď) o tom, že se nejedná o zneužití a že je vše v souladu s jeho přáním, proč nebyl hráči A odstraněn BAN nebo alespoň nenahozená ochrana, aby jste ŘÁDNĚ prověřili danou situaci a na základě té jste pak vydali verdikt? Chápu, že musíte prověřit loginy apod. kvůli možnému odcizení účtu atd...

Mě osobně to jako hráče zajímá, protože se chci pojistit, aby se mě tohle nikdy nestalo a abych věděl jak mám v tomto případě postupovat. Zda si mám od hráčů, co budou končit napsat nějaké čestné prohlášení v rámci DK pravidel.

Děkuji moc za odpověď.

S pozdravem BananaStrike

PS:
Chtěl bych slušně požádat všechny ostatní hráče tohoto fóra, aby se na chvíli zdrželi příspěvků, abychom dali prostor k vyjádření ADMIN TEAMu. Děkuji všem za ochotu a spolupráci.
 
Naposledy upraveno:

D3rny

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Mazáním příspěvků jenom dokazujete, že jste to podělali a odmítáte to přiznat. Klesá tak vaše, už hodně nízká, důvěryhodnost. Udělali jste fatální chybu, která ovlivnila chod herního světa. A není to poprvé :)
 

*333*

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Udělal jsem to samé a ještě přeposlal všem DK kamarádům. :D

Každopádně mám docela strach hrát DK v česku a pravděpodobně opravdu zvážím německý server, na který mě nabádá kamarád. Pro jistotu, že nedojde k takovému selhání a já si hru budu moci užít a nestresovat, že o vše přijdu, protože nedůvěryhodný support tým.
 

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
To bychom tady mohli rozjet ještě debatu, proč jste zabanovali lidi na classicu za skripty, když je tady všichni používaj i na 74 :) Že by protože tam hrál Kozmi?
 

Thanos

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
60
Buď jsem slepej nebo invihiho nejlepší vysvětlujicí přispěvek, je smazanej a nebo ho nemůžu najít :D.
 
Nahoru