• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Hraje to taky hodně dlouho, fatalibesser... :D Mimochodem, tenhle účet je vyloučen ze hry za skripty, pokud se nepletu. :D

Nicméně, nikdy do žádného týmu nezapadl. Neúčastnil se žádných bojů týmů jako Fake, Dadam, Hoptua, NVIDIA atp. Možná proto tu vypráví, že tu nic takového ještě nikdy nebylo. :D A jelikož vím, co určitě napíše, rovnou mu odpovím... Netuším, jak to měly ostatní týmy, ale Hoptua vždycky zaučovala nové hráče do hry na vyšší týmové úrovni. Tolik k dnešním pohádkám na dobrou noc. :D
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
191
No vidíš, tak jeho absolutně neznám - asi jsem sklerotik. Hold je nová doba a staříci to aktivně nehrají tak je čas na novou krev.
Určitě nic nového nevymyslel, herní týmy tu byly odjakživa ale žádný nebyl v takové katastrofické až bizarní sestavě.

Ale nechme je hrát, určitě pokud bude nějaké mistrovství tak jej vyhrají s prstem v nose, protože nepoužijí žádný skript, všechno zvládnout ručně dle pravidel.
Těším se, až jim zatleskám.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Měl jsem něco podobného včera na discordu... Koukám, že už je konverzace promazána, takže nemůžu sdílet. :D
 

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Hraje to taky hodně dlouho, fatalibesser... :D Mimochodem, tenhle účet je vyloučen ze hry za skripty, pokud se nepletu. :D

Nicméně, nikdy do žádného týmu nezapadl. Neúčastnil se žádných bojů týmů jako Fake, Dadam, Hoptua, NVIDIA atp. Možná proto tu vypráví, že tu nic takového ještě nikdy nebylo. :D A jelikož vím, co určitě napíše, rovnou mu odpovím... Netuším, jak to měly ostatní týmy, ale Hoptua vždycky zaučovala nové hráče do hry na vyšší týmové úrovni. Tolik k dnešním pohádkám na dobrou noc. :D

Účet přejmenován na FaTy:)
Narozdíl od Vás jsem nemusel nikdy zakládat účty kvůli banům

Celou dobu jsem vždy šel proti Hoptua , nejznámější skupinka skriptařů ,větší banda podvodníků tady nikdy taková nebyla než je hoptua.

Sachlikova konverzace jak si dá dualek ,suis jak si zapne autobuild a farmboty,Adams hahn popularita na zahraničních serverech jak všichni o něm píšou:-d

Bezvýznamní lidé,kteří umí hrát jen podvodně, v případě suise který jede těžce na drogách a jediné co dokáže ,je vše zapnout a psát si vygumované popisky, fcecko který je rekordmanem v počtu banů a Sachlik,který nikdy o ničem neví,jak se tváří jako nejčistší hráč ,přitom jeho slavná hoptua....:-D to ani netřeba rozebírat

Co vám vadí na odměnách? Že nikdy takové jste nedostávali a ani nikdy dostávat nebudete ? že jste lamíci jsem věděl,že jste jen děti co umí podvádět a kopat okolo sebe taky ,ale že jste i závistiví :-D to je mi novinka.

Ano nikdy a nikdo nic takového neudělal a ani jedna z vás ubohých existencí,nikdy nic takového neudělá :)

Tak utřít slzičku do kapesníčku, na DC se domlouvat kdo a co zapne a kdo s kým půjde na dualek,pak si dát mega hrdinský popisek a něco napsat na fórum ,to je vše co umíte vlastně :) tak šup ať mám co číst , rád si počtu nářky lamiček:p
 

Adams Hahn

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Účet přejmenován na FaTy:)
Narozdíl od Vás jsem nemusel nikdy zakládat účty kvůli banům

Celou dobu jsem vždy šel proti Hoptua , nejznámější skupinka skriptařů ,větší banda podvodníků tady nikdy taková nebyla než je hoptua.

Sachlikova konverzace jak si dá dualek ,suis jak si zapne autobuild a farmboty,Adams hahn popularita na zahraničních serverech jak všichni o něm píšou:-d

Bezvýznamní lidé,kteří umí hrát jen podvodně, v případě suise který jede těžce na drogách a jediné co dokáže ,je vše zapnout a psát si vygumované popisky, fcecko který je rekordmanem v počtu banů a Sachlik,který nikdy o ničem neví,jak se tváří jako nejčistší hráč ,přitom jeho slavná hoptua....:-D to ani netřeba rozebírat

Co vám vadí na odměnách? Že nikdy takové jste nedostávali a ani nikdy dostávat nebudete ? že jste lamíci jsem věděl,že jste jen děti co umí podvádět a kopat okolo sebe taky ,ale že jste i závistiví :-D to je mi novinka.

Ano nikdy a nikdo nic takového neudělal a ani jedna z vás ubohých existencí,nikdy nic takového neudělá :)

Tak utřít slzičku do kapesníčku, na DC se domlouvat kdo a co zapne a kdo s kým půjde na dualek,pak si dát mega hrdinský popisek a něco napsat na fórum ,to je vše co umíte vlastně :) tak šup ať mám co číst , rád si počtu nářky lamiček:p

Já radši jdu do práce, kde si vydělám, než abych objetoval potěšení ze hry pro pár stovek/tisíc. Je to regulérní kupování kamarádu :D kdyby si jim neposílal prachy tak s tebou skoro nikdo nehraje.

Jinak o kapesníčku a podvádění asi radši mlč. Přijde mi hrozně ujetý, že nadáváš že suis, já , fcéčko apod. zapínáme scripty a podvádíme.

Za prvé daleko horší než zapnout script je hrát na dvou účtech. Což dělá Cameron Diaz a ty to obhajuješ že to je uplně v pohodě. Pokud hraješ na jednom učtu se scriptama si furt limitovaný jednou kasárnou, jednou stájí apod. Tady mužeš klikat dvakrát tolik. Máš v týmu scriptery jako je Chris, Cameron a Bagr a říkáš že my podvádíme :D jasně že máme scripty, ale nehlásíme o lidech že jsou scripteři. Tomu se říká pokrytectví a kázat vodu a pít víno :)

Jiank kapesníčky potřebujete vy ne? Ve 3 lidech sme Vás roz.. a to vás je na speedu asi 9 :D EASY
 

Adams Hahn

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Tak jsem si dal práci a spočítal to, bylo Vás na speedu 12 :D to je fakt tragedie
 

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
:) co tam máš ještě ?
Stačí co o tobě píšou na zahraničních serverech:)

Proti tobě ani netřeba vystupovat:) kdysi si psal jak nepotřebuješ hrávat s někým ,prý to dělají jen lamy a že nikdy takhle hrát nebudeš,o pár měsíců na to kdy si dostával vatu nakonec si ve skupince hráčů.

Člověk co takhle mění své postoje nemá absolutně žádnou hodnotu :) což i tvá bývalá o tobě napsala jaký jsi a to mě stačilo úplně , abych si udělal obrázek o tvé osobě
 

Miami Nights 1984

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
:) co tam máš ještě ?
Stačí co o tobě píšou na zahraničních serverech:)

Proti tobě ani netřeba vystupovat:) kdysi si psal jak nepotřebuješ hrávat s někým ,prý to dělají jen lamy a že nikdy takhle hrát nebudeš,o pár měsíců na to kdy si dostával vatu nakonec si ve skupince hráčů.

Člověk co takhle mění své postoje nemá absolutně žádnou hodnotu :) což i tvá bývalá o tobě napsala jaký jsi a to mě stačilo úplně , abych si udělal obrázek o tvé osobě
Každý ti tu píše a ví, že máš v týmu skriptery a ty ne a ne se k tomu vyjádřit :))
 

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Zatím vidím že píšou jen ti co nejvíce podvádí ,ještě čistý hráč tady nenapsal , až napíše hráč který umí hrát dle pravidel,tak s takovým budu jednat :) což není váš případ
 
Nahoru