• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Já jsem žádné účty nezaložil, přijde mi, že něco bereš nebo neumíš číst.
Neumíš normálně debatovat, urážíš se jak malé dítě a vymlouváš se na skripty a nic jiného neznáš. Jsi jak zaseknutý kazeťák a nechápeš, že když někdo nezpívá tvou písničku neznamená to, že musíš se neustále arogantně bránit a obhajovat a prskat okolo sebe.

Já proti Tantalena nic nemám, mě se jen nelíbí, když někdo není schopen přijmout základní funkce hry a musí je za každou cenu kritizovat a snažit se lámat něco, co je nastaveno jinak. Tzn pokud jednou hra byla takto nastavena a je komerční a chceme, aby tu hru někdo ještě hrál, je prostě potřeba zavést funkce prémium apod.

Já tu jen tlumočím slova několika hráčů, kteří nejsou spokojeni s aktuální situací a argumentuji proč. Já žádné tvoje vyjádření nepotřebuji, stačí mi to co mi píšeš, abych si o tobě udělal obrázek, co jsi za hráče a jak smýšlíš.

Já tím vším chtěl jen říci, že:
  • hru se hráč naučí tím, že jí bude hrát - nikoliv tím, že mu někdo bude radit apod.
  • čím více kol hráč odehraje, tím více bude mít zkušeností.
  • prohrávat je lepší než vyhrávat, protože to hráče nutí se zlepšovat a zkoušet nové věci.
  • je lepší hrát sám nebo s parťákem, než s půlkou serveru za zády, protože se naučí hrát pod tlakem.
K tomuhle všemu nikdo nepotřebuje hrát v týmu ani poslouchat člověka, jako jsi ty, protože hře rozumí asi tak, jako koza petrželi.
 
Naposledy upraveno:

Bagr1k since 2012

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Fcecko?Tomasi? Jak je libo.
Uz drz prosimte hubu.
Povidas tady neustale neco o kazeni hry, ze PRO chodi kazit hru moralizujes furt, ze kazdej si dela multak at uz ja nebo cameron, ale delas to same :D Kliknes si tam ucet na deffku a na spehy trubko.
Pises tady cosi o kazeni hry a co delas ty? Delas uplne to same mas hafo skriptu, kazis a kazil si hru ostatnim cistym hracum Tak prosimte lskave uz drz hubu, ty tvoje kraviny se nedaji cist to :D Pise jak my nemame zivot, ale jedine kdo tu pise slovoky jako blazen jsi ty.
Mozna vem pritelkyni a jedte se podivat na nejakej vylet, vypni tu hru, prijdi na jine myslenky.
Rekl bych, ze jsi uz nemocnej z te hry :D
 

Lučištník na koni

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
59
Já vás teda neznám a nevím proč tohle vlákno vůbec čtu, ale když jsem teda pro čistou hru, tak pak neklikám druhej účet na mobilu s argumentem že je to nedohledatelný - to jsou přece i ty skripty (některý), ne
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Fcecko?Tomasi? Jak je libo.
Uz drz prosimte hubu.
Povidas tady neustale neco o kazeni hry, ze PRO chodi kazit hru moralizujes furt, ze kazdej si dela multak at uz ja nebo cameron, ale delas to same :D Kliknes si tam ucet na deffku a na spehy trubko.
Pises tady cosi o kazeni hry a co delas ty? Delas uplne to same mas hafo skriptu, kazis a kazil si hru ostatnim cistym hracum Tak prosimte lskave uz drz hubu, ty tvoje kraviny se nedaji cist to :D Pise jak my nemame zivot, ale jedine kdo tu pise slovoky jako blazen jsi ty.
Mozna vem pritelkyni a jedte se podivat na nejakej vylet, vypni tu hru, prijdi na jine myslenky.
Rekl bych, ze jsi uz nemocnej z te hry :D

Takhle se bav se s vojí mámou, né semnou, já na to zvědavý nejsem a na tyhle směšný narážky ani reagovat nebudu.
Já vás teda neznám a nevím proč tohle vlákno vůbec čtu, ale když jsem teda pro čistou hru, tak pak neklikám druhej účet na mobilu s argumentem že je to nedohledatelný - to jsou přece i ty skripty (některý), ne

To je přesně ono, silné řeči, keců milion ale pravda je jinde.
 

Miami Nights 1984

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Fcecko?Tomasi? Jak je libo.
Uz drz prosimte hubu.
Povidas tady neustale neco o kazeni hry, ze PRO chodi kazit hru moralizujes furt, ze kazdej si dela multak at uz ja nebo cameron, ale delas to same :D Kliknes si tam ucet na deffku a na spehy trubko.
Pises tady cosi o kazeni hry a co delas ty? Delas uplne to same mas hafo skriptu, kazis a kazil si hru ostatnim cistym hracum Tak prosimte lskave uz drz hubu, ty tvoje kraviny se nedaji cist to :D Pise jak my nemame zivot, ale jedine kdo tu pise slovoky jako blazen jsi ty.
Mozna vem pritelkyni a jedte se podivat na nejakej vylet, vypni tu hru, prijdi na jine myslenky.
Rekl bych, ze jsi uz nemocnej z te hry :D
Proč se shazuješ na úroveň fatyho?
 

Bagr1k since 2012

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Takhle se bav se s vojí mámou, né semnou, já na to zvědavý nejsem a na tyhle směšný narážky ani reagovat nebudu.


To je přesně ono, silné řeči, keců milion ale pravda je jinde.
Reagujes jenom na kraviny :D Honis si tady trikot jak nekdo nekomu kazi hru, ale delas to same uz X let :D Tak prosimte uz nepis ty tvoje kraviny tady :D :D Fakt už mě vytacis :D Pisete tady o tom ať si nalejeme cisteho vina meli by jste zacit u sebe :D

Proč se shazuješ na úroveň fatyho?
Konkretne cim? Ze si mysli ze je jedinej clovek na ktereho jde X hracu? Kraviny co tam pise kazde kolo? :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Bagr1k since 2012

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Každý jednou vyspěje, vyhrožovat někomu .. to jsem dělal v deseti letech.. Vykrmený sele co hraje 24/7 mi tu bude vyhrožovat lol dobře :)
Jak asi může vypadat člověk, co sedí jen za počítačem a hraje každý speed kolo které je v nastavení a píše bez diakritiky a na jediný na co se zmůže jsou nadávky.
Ve hře se nepředvedl, ani jednou nás neporazil.. Taky bych byl naštvaný.. Chápu :)

A už nekomentuji to, že nikoho nenutím číst můj profil a masturbovat nad ním a posílat screenshoty do skupin :)

Problem je v tom, ze ty nedospejes nikdy :D
:D Pises ze ja hraju iazde kolo podivej se kolik mam odehrano kol celkove :)
Pak dalsi speed si das do profilu ze mas nahrano tisice a tisice hodin Jsi hrozne pro smich :D
Selatko, co by si te namazalo na chleba jak 1v1 tak irl :D

Predvedu se ti pojd si zahrat ferove bez tvejch dalsi uctu na deffku ty kaspare :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Každý jednou vyspěje, vyhrožovat někomu .. to jsem dělal v deseti letech.. Vykrmený sele co hraje 24/7 mi tu bude vyhrožovat lol dobře :)
Jak asi může vypadat člověk, co sedí jen za počítačem a hraje každý speed kolo které je v nastavení a píše bez diakritiky a na jediný na co se zmůže jsou nadávky.
Ve hře se nepředvedl, ani jednou nás neporazil.. Taky bych byl naštvaný.. Chápu :)

A už nekomentuji to, že nikoho nenutím číst můj profil a masturbovat nad ním a posílat screenshoty do skupin :)

Shrnu tvé chování potažmo vaše

Skupina PRO
Máte názor že člověk co vytvoří takovou skupinu jako já je lama. Nevidíte to,že skupinu tvoří jen CZ/SK hráči, že v ní jsou jak repre, veteráni tak i úplní nováčci, že já osobně dělám pro skupinu víc,než kdokoliv z vás vůbec kdy v životě udělal, protože vlastně ani jeden z vás nikdy nic takového neudělal,v celé historii na cz scéně.

Ideologie DK
Tady zas to ,že já a tantalena jsme sašci, kdyz máme názor že by každý hráč měl mít stejné podmínky,nebyl protěžován ani zvýhodňován.

Skripty
Všichni jste známí tím, že vaše účty dostanou vždy bany,vždy za skripty a dual účty. Dle interní databáze se jen suis a fcecko dostávají k magicke hranici 100 banů v celosvětovém měřítku.

Závěrem v celé historii CZ jste patřili mezi největší podělatele této hry , chlubíte se tím na svých kanálech a i v soukromých zprávách ,jak si dáte dualek,jak zapnete a nezapomenu suise,který již před pár lety ukazoval lišty,kde měl pomalu 40 skriptů.
Odkazem že to dělají všichni tak i my,musíme jít s dobou ....
Tak to vám přeji ,aby přítelkyně řekla tohle taky,podvede a řekne
Sry bráško každý podvádí a jsi lama :-D

I nováček ,který hraje jen měsíc a snaží se hrát fair play a dle pravidel je 100% lepší hráč ,než nějaký lofas s 3 účty a 30 skripty , prohlašující o sobě jaká to je legenda.
Jsem zvědavý jak dlouho Vám vydrží účty :)
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
To máš teda pravdu. Spoluhráče na mrtvé hře nikdo neplatí, teda až na tebe... To je absolutní novinka :D

Jinak, nesouhlasím s tvrzením, že tu taková skupina ještě nebyla. :D
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
To on nemůže vědět, protože ještě nehrál. :/
Já nevím jak ty, ale já to hraji 14 let a nikdy jsem toho hráče na speed kolech neviděl a do dnes je pro mě záhadou, kdo to je. Píše tady, jak to hraje roky ale já to jméno a ten kmen zaregistroval snad 2 měsíce zpět. :Facepalm
 
Nahoru