• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

Adams Hahn

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
:) co tam máš ještě ?
Stačí co o tobě píšou na zahraničních serverech:)

Proti tobě ani netřeba vystupovat:) kdysi si psal jak nepotřebuješ hrávat s někým ,prý to dělají jen lamy a že nikdy takhle hrát nebudeš,o pár měsíců na to kdy si dostával vatu nakonec si ve skupince hráčů.

Člověk co takhle mění své postoje nemá absolutně žádnou hodnotu :) což i tvá bývalá o tobě napsala jaký jsi a to mě stačilo úplně , abych si udělal obrázek o tvé osobě

Počkej co to meleš zase :D

1. Kdo o mě co píše v zahraničí? Hraji jen .nl, .it, .fr servery a tam se s nikým neznám :D
2. AKTUÁLNĚ hraji na .cz speedy jen se suisem a fcéčkem :D S fcéčkem hraju asi 12 let, takže sem se připojil kam? :D Mám na dk asi 5 lidí se kterýma se bavím 10 let, takže nechápu o čem mluvíš....
 

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Stačí se připojit na zahraniční server ,říct jsem Čech a hned o tobě a fceckovi píšou co jste zač . Takovou stopu jste zanechali v zahraničí :) takže větší ostudu než vy neuděláme :)
 

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Jak říkám, až mi napíše někdo normální co má nějakou úroveň ,nejen jako hráč i jako člověk,tak se budu bavit normálně.

Tady tyto nářky a výkřiky dětiček,jak na pískovišti kdo má větší bábovičku.

Ani jeden z vás neni ani v topu,ani jeden z vás nehraje dle pravidel ,ani jeden z vás se neumí chovat , co bych s vámi měl řešit?

Jste pod mou úroveň, ale baví mě konverzace s takovými nulami:)
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
191
@-FaTy*
Nevím co děláš za práci, ale takovýho lháře a člověka, který si vymýšlí bludy bych v životě nezaměstnal ani u lopaty. Bál bych se, že kdybych mu řekl a ukázal, kterou díru má kopat, bude jí kopat někde jinde.

  1. Lžeš a vymýšlíš si, že pracuješ někde v cizině na supportu nebo někomu pomáháš.
  2. Lžeš, že jsem byl někdy blokován na IP adresu a podobný bludy - já se živím pět let jako vývojář a programátor, cyber security v polostátní firmě a mám zkoušky CISCO CCNA a myslím, že toho o sítích a internetu globálně vím více jako ty.
  3. Žiješ ve lžích, že hráči kterým sypeš peníze hrají fér hru a čistě bez skriptů.
  4. Hraješ jako bot, který té hře vůbec nerozumí a nepřizná si, že je absolutně mimo a neumí to hrát. Jediný důvod proč prohráváš je takový, že všichni ostatní jsou špatný a podvádí.
  5. Jsi jak zaseknutý kazeťák a píšeš neustále tu stejnou báchorku, kterou ti nikdo nežere.
Jak říká jeden blázen z Hradce, neuč orla létat.
 

Miami Nights 1984

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Jak říkám, až mi napíše někdo normální co má nějakou úroveň ,nejen jako hráč i jako člověk,tak se budu bavit normálně.

Tady tyto nářky a výkřiky dětiček,jak na pískovišti kdo má větší bábovičku.

Ani jeden z vás neni ani v topu,ani jeden z vás nehraje dle pravidel ,ani jeden z vás se neumí chovat , co bych s vámi měl řešit?

Jste pod mou úroveň, ale baví mě konverzace s takovými nulami:)
Asi nevíš s kým máš tu čest. Pro mě si ty ubohý človíček co nemá ani na chleba a dává peníze jiným za skriptění.
 

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Wow konečně děti projevili své ego :) ukažte své malé mozečky
 

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Oba dva si teď vzájemně podržte:) ukažte se jak jste velcí kluci
 
Nahoru