• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 87

jalp

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
15
Botování v Tribal Wars je špatné z několika důvodů. Zaprvé, boti narušují rovnováhu hry a výsledky bojů tím, že umožňují hráčům získat nečestné výhody a snadno získávat suroviny a body bez nutnosti skutečně hrát hru. To může vést ke snížení zábavy pro ostatní hráče a k nerovnosti mezi hráči.

Zadruhé, botování v Tribal Wars může být nebezpečné pro bezpečnost účtu hráče. Boti často vyžadují, aby hráč poskytl své přihlašovací údaje, což může vést k tomu, že účet bude napaden nebo dokonce ukraden.

Celkově botování v Tribal Wars narušuje rovnováhu hry a zabraňuje hráčům vychutnat si plný zážitek z hraní. Hráči, kteří používají boty, získávají nečestné výhody, což snižuje zábavu a narušuje rovnováhu mezi hráči. Proto je botování v Tribal Wars silně odsuzováno a hra se snaží eliminovat botování co nejúčinnějším způsobem.
 

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
23
Botování v Tribal Wars je špatné z několika důvodů. Zaprvé, boti narušují rovnováhu hry a výsledky bojů tím, že umožňují hráčům získat nečestné výhody a snadno získávat suroviny a body bez nutnosti skutečně hrát hru. To může vést ke snížení zábavy pro ostatní hráče a k nerovnosti mezi hráči.

Zadruhé, botování v Tribal Wars může být nebezpečné pro bezpečnost účtu hráče. Boti často vyžadují, aby hráč poskytl své přihlašovací údaje, což může vést k tomu, že účet bude napaden nebo dokonce ukraden.

Celkově botování v Tribal Wars narušuje rovnováhu hry a zabraňuje hráčům vychutnat si plný zážitek z hraní. Hráči, kteří používají boty, získávají nečestné výhody, což snižuje zábavu a narušuje rovnováhu mezi hráči. Proto je botování v Tribal Wars silně odsuzováno a hra se snaží eliminovat botování co nejúčinnějším způsobem.


to opravdu ne pokud je tam sam nevyplníš nema šanci se k ním dostat
 

gimbo09

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Zdravím všechny zde na foru,

nedalo mi to a tak si dovolím malé osobní shrnutí:

• hraji různé online hry už skoro 20 let a všude jsem viděl hromadu podvodů
• začal jsem vyhrávat(Travian, Grepolis) až poté co jsem si pracovně vybudoval pozici, abych do té hry bez okolků hodil 10K měsíčně jak nic
• čím více jsem si dovolil zaplatit, tím více jsem byl častován jako prase, podvodník apod. Chápu to, v 15cti letech jsem uvažoval stejně, vedle mě frajer deset vesnic, když já sotva jednu. Ale v té době jsem byl méně úspěšný, proto i jízlivý
• na DK jsem se vrátil až na s80 po skoro 12 letech(jsem tedy odproštěn od veškerých křivd a antipatií co tu píšete) a potkal se s XXX - jsem rád, že jsem dostal tu možnost hrát s nimi.
• nikdy za celou svoji herní kariéru jsem nepotkal takovou skvělou partu lidí, která se běžně sejde i v reálu třeba na sraz/ryby - jako banda úplně obyčejných a slušných lidí a za toto jsem neskonale vděčný, protože to není běžným standardem a takové přátelství a loajalita je vzácná
• V návaznosti na výše uvedené to, že pracovně je člověk úspěšný, sebou přináší i velké množství času a tak jsem v kmeni neustále pro smích kolik do toho musím naházet, abych byl konkurence schopný. Za mě prémiové funkce jsou plně dostačující k tomu, aby člověk bez nějaké potřeby podvádět hrál TOP 10.
• pokud si někdo myslí opak, může se jít přesvědčit na Classic, kde je premium vypnuto. Rozjel jsem se i tam na TOP 10(první tři týdny), ale přišel mi projekt a 1Rici s kmenem mě zválcovali jak malého kluka - všechna čest jim, měli více času.
• ovšem tady pláčou hráči jejichž nicky jsem na classicu taktéž viděl a nedotáhly se na více jak 2-3 vesky. Tak nechápu co se tu hrotí, každý může ukázat jak to umí dobře hrát bez PB a podobně, na to je Classic = pro ty co svůj život mohou trávit hraním DK
• pak jsou tu hráči jako já, kteří si chtějí klikat, hrát a aby toho byli schopni hodí klidně za svět 50tis do INNO, ani možná už ne tak kvůli hře jako kvůli lidem co s Vámi tu hru hrají
• Tímto bych chtěl vyjádřit díky hráčům Ecko,Medík,klineš za příležitost, kterou jsem dostal a za nervy, které se mnou občas mají.

Díky kluci.
 

Alkoholyk

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
12
tak to je super, díky, pane poctivý, všichni jsme se zajímali o co ses ty, brutální skripter, snažil. tak to by byl už hnus, říkáš, jo? :D

a nechceš radši vysvětlit ty scripty a boty co máte na účtech? jak je možný že takhle hrajete, účet je celý automatizovaný programy pro podvádění.. a jsem si jistý že většina xxx a podobných "wanna be cool panic" účtech to tak má. celý účet vám jede na nelegálních scriptech a budete tady vystupovat z pozice moralistu? nejeblo ti? :D
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


"účet je celý automatizovaný programy pro podvádění." toto je perla :DDDDDD ja už nemôžem , ja sa pocikám z toho čo za pľaskačov sem chodí :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


"účet je celý automatizovaný programy pro podvádění." toto je perla :DDDDDD ja už nemôžem , ja sa pocikám z toho čo za pľaskačov sem chodí :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ale toho bota, co za tebe píše za forum, bys mohl aktualizovat. Aspoň ty smajlíky.
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Vsak to není nic co by se nevědělo že hráči mají skrz skripty a boty automatizované ty účty. Horší je když stejní lidi pak fňukají na forku že někdo další podvádí..

Stačilo by trochu sebereflexe a nikdo z nic by tu raději nic nenapsal, protože by mu došlo že sami používají zakázaný věci atd.. Je jedno jestli je to Bot na stavění účtu, řazení mince, nebo odesílání útoku.

Zloděj křičí chyťte zloděje to asi vystihuje nejlépe.
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Vsak to není nic co by se nevědělo že hráči mají skrz skripty a boty automatizované ty účty. Horší je když stejní lidi pak fňukají na forku že někdo další podvádí..

Stačilo by trochu sebereflexe a nikdo z nic by tu raději nic nenapsal, protože by mu došlo že sami používají zakázaný věci atd.. Je jedno jestli je to Bot na stavění účtu, řazení mince, nebo odesílání útoku.

Zloděj křičí chyťte zloděje to asi vystihuje nejlépe.
Nepoužívám ani jedno, můžu tu teda plakat?
 

Alkoholyk

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
12
Jasný Fedor, tebe zplodila matka incestem se svým bratrem tak chápu, že ti to nemyslí, ty omyle přírody :D

Automatický rozesílání surek, stavění budov, časování útoků, ražba, automatický rozeslání army na akci. + měsíčně placenej bot https://tw-bot.net/.


Gimbo, však nikdo nic neříká, je super, že si můžete spolu honit klády na rybách, ale s tolika scriptama, pokud jsi je viděl co sem Antixx - asi sifox poslal, ta hra nemá smysl. Dělá to za tebe všechno důležitý. Je jasný, že takhle kmeny vyhrávaj, jelikož ostatní účty hrajou obyčejný lidi.

Tak ale toto bolelo , ti pomáhali kamaráti zo školy túto formulku vymýšľať? :(
 

gimbo09

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Jasný Fedor, tebe zplodila matka incestem se svým bratrem tak chápu, že ti to nemyslí, ty omyle přírody :D

Automatický rozesílání surek, stavění budov, časování útoků, ražba, automatický rozeslání army na akci. + měsíčně placenej bot https://tw-bot.net/.


Gimbo, však nikdo nic neříká, je super, že si můžete spolu honit klády na rybách, ale s tolika scriptama, pokud jsi je viděl co sem Antixx - asi sifox poslal, ta hra nemá smysl. Dělá to za tebe všechno důležitý. Je jasný, že takhle kmeny vyhrávaj, jelikož ostatní účty hrajou obyčejný lidi.

Ne neviděl jsem co kdo sem dal, jen tvrdím, že ta averze je mnohdy přehnaná, kdyby se udělal výjezd z účtů XXX kolik do toho jako kmen dáváme, myslím, že by to asi bylo všechno jasné. Nestydím se za to, že si kupuji služby za PB, které mi umožní zvýhodnit se ve hře ( naklikat si hradby za 2 minuty apod.)

Je to jenom o tom zdali potkáme stejně tak velké blázny, ty jsi s námi hrál tak moc dobře víš jak málo chybělo aby se prohrála s80, potkali se totiž dva stejně silné týmy. A o tom to je. Stejně tak dopadne i s87, vyselektují se kmeny a zase to bude my proti jednomu týmu ( počítám, že kyseliny, už se těším) a zase to bude o hranici která se měsíc nehne, protože kvalita a hlavně finance budou totožné. A možná prohrajeme, protože oni nechodí plakat po forech, oni tu prosedí klidně 3 týdny v noci a dělají majáky a hrajou a ničí nám naše osobní i herní životy-

Pro ostatní jak píšu je tu Classic, kde musíš sakra moc přemýšlet co a jak zahrát, protože každá ztráta je smrtící.
 
Nahoru