• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

NEAKTUÁLNÍ: O nejméně oblíbeného supportéra

O nejméně oblíbeného supportéra

  • Indigra

    Hlasy: 8 3,9%
  • Sonik.CZ

    Hlasy: 10 4,9%
  • K.iller

    Hlasy: 16 7,8%
  • Grim32

    Hlasy: 20 9,8%
  • LucyK

    Hlasy: 3 1,5%
  • vkvkvk

    Hlasy: 18 8,8%
  • Cesilek

    Hlasy: 4 2,0%
  • Všichni jsou fajn :)

    Hlasy: 73 35,6%
  • Nemohu posoudit

    Hlasy: 53 25,9%

  • Celkový počet hlasujících
    205

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Na přání našich supportérů se otevírá nová anketa. Tentokrát vy hráči to budete moci oplatit našim supportérům a dát hlas tomu, kdo je váš nejméně oblíbený :D

Klidně nám zde i napište důvody (např. že vás zabanoval, potrestal odečtem vesnic apod.), jen prosím nezapomínejte, že všechno psát v rámci slušného chování a vyjadřování, nebo vám to my moderátoři oplatíme BANíkem :D
 

DeletedUser

Guest
Dal jsem že nemohu posoudit, nikdy jsem s žádným z nich neměl problém ani mě žádný nebanoval a když jsem psal na support vždycky všechno vyřešili a všichni jsme byli spokojení takže proto ;)
 

DeletedUser

Guest
hlasoval jsem pro Všichni jsou fajn, protože s nini nemám žádný problém, idyž jsem se nedočkal jednoho oznámka, při výpadku a jednou jsem dostalban, za to, že mm podpobré heslo jako 12 lidí
 

DeletedUser

Guest
Nevím proč ale taky Všichni jsou fajn
smile.gif
nic proti nim nemám.
A ani nic proti módům(ale oni proti mě asi něco malilinku mají)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
soniku mas muj hlas. miluju te :):rolleyes:
je tohle soutez oblibenosti?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru