• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

NEAKTUÁLNÍ: O nejméně oblíbeného supportéra

O nejméně oblíbeného supportéra

  • Indigra

    Hlasy: 8 3,9%
  • Sonik.CZ

    Hlasy: 10 4,9%
  • K.iller

    Hlasy: 16 7,8%
  • Grim32

    Hlasy: 20 9,8%
  • LucyK

    Hlasy: 3 1,5%
  • vkvkvk

    Hlasy: 18 8,8%
  • Cesilek

    Hlasy: 4 2,0%
  • Všichni jsou fajn :)

    Hlasy: 73 35,6%
  • Nemohu posoudit

    Hlasy: 53 25,9%

  • Celkový počet hlasujících
    205

DeletedUser20739

Guest
No já tu dlouho nejsu reglej takže nvm jak sou fajn dal sem nemohu posoudit
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Měl by jsem jednoho adepta,ale jak ho zde zveřejním.....dostanu BaN. :confused: :cool: :confused:
On a jiní stejně ví o kom mluvím ... tak,že asi hodně riskuji. :eek: :eek: :eek:

Raději napíšu který mi je sympatický. :D :p :D

sadlos za jeho zajímavé postřehy a statistiky.
Sem tam se netrefí a hráči mu to ochotně dají znát,ale aspoň mne vždy něčím překvapí a nebo upozorní.
Navíc jeho nadšení a optimizmus pro kmen -(DF)- je nebezpečně nakažlivé.
I když všichni na cz3 vědí.....jak to s tímto kmen je.
---------------------------------------------------------------------------------
Poslední dobou i kotchi si získává moje sympatie.
Ona to má složitější.
Musí psát do všech světů a mít přehled o všem co se děje....mne by to nebavilo.
Musel by jsem to dělat na plný úvazek,kdyby jsem to měl brát poctivě.

Zajít si večer do kina nebo divadla adt....Nevím ... jestli by jsem na to měl čas.

Možná se pletu a není tomu tak.....nejsem Zástupce hl. moderátora.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Habrtone děkuji za pochvalu... ale my moderátoři máme svou vlastní anketu ;)
 

DeletedUser

Guest
Hmm, koho si vybrat ked nabidka je tak lakava. Same dobre kusy... Ale VYBERAM SI TEBA - ... 32 lvl pokemon


Ježíš Mobre, já chci vyhrát!

Rano sa pomodli k Emisarovi a vyhru mas istu...

Měl by jsem jednoho adepta,ale jak ho zde zveřejním.....dostanu BaN. :confused: :cool: :confused:
On a jiní stejně ví o kom mluvím ... tak,že asi hodně riskuji. :eek: :eek: :eek:

To mas jedno, pretoze prehlad kto ako hlasoval je pre suporterov a moderatorov volne dostupny... Proste maju tam meno a potom zoznam vsech co hlasovali za dannu polozku. Preto sa so svojim pokemonom Lvl32 nemusim tajit.

kukni na zdrojak stranky a najdi si vysledky (poll.php?do=showresults&pollid=42).. hod to do prehliadaca a uvidis to aj ty... aspon nekde :)
tu napr uvids velke ....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1842

Guest
Tak možná pro Moxastina výsledky volně přístupné jsou, pro ostaní běžné moderátory a supportéry ne...ale my už jsme si zvykli, že moxastin má vždy něco navíc, co ostatní nemají...:cool:
 

DeletedUser2901

Guest
Habrtone?Díky za hlas,jsem rád nenáviděn,dává mi to nové impulsy do mojí práce cheathuntera...:p:p:p:p
 
Nahoru