Nedávný obsah od *DAGY*

1. *DAGY*

DK křížovka

Dřevo Kopiník Branná povinnost Beranidlo Panský dvůr Rezervační systém Kasárna Morálka Speed Noční bonus Síla obrany Divoké kmeny
  2. *DAGY*

Kavárna - Classic

že jo, Honzíku, třeba s68 a spojenectví celého světa proti 30 hráčům ;)
  3. *DAGY*

Kavárna - Svět 79

Také gratuluji! Ze začátku bych si na tohle nevsadil a o to větší to pro mě bylo překvapení. Dobrej steal!
  4. *DAGY*

Kavárna - Svět 77

No, než to naše podpora přečte, často je po banu. Ale chápu, Řecko je přece krásná země. :D Jinak k Tedíkovi, nefackuje tě hanba tohle psát? Zapomněl jsi jak jsi ostatním vlezl na účet a nahlásil je za zprávy co byly dost staré a ještě psané mezi přáteli? :D
  5. *DAGY*

Pomozte paladinovi najít kód!

632 - s79
  6. *DAGY*

Soutěž - Najdi chybu

4
  7. *DAGY*

Kavárna - Svět 76

zkus zakládat mulťáky supportu a třeba se to povede :D
  8. *DAGY*

co se stane s vojaky kdyz

A) uteče na jinej svět. B) vybere tam svoji přítelkyni a kamarády.
  9. *DAGY*

co se stane s vojaky kdyz

A co stane s tedíkem, když A) mu spojenec mu vypoví spojko a rýsuje se zajímavý boj B) vybírá lidi do vítěznýho kmenu?
  10. *DAGY*

Kavárna - Svět 77

Podle mě to počítá těch 5 od začátku... takže ty první 2 co jsi poslal na splnění úkolu za 2vyrabované vesnice se do toho nepočítají. Já prošel 5 útoky za sebou bez kořisti a splnil se úkol
  11. *DAGY*

Kavárna - Svět 77

Nový systém úplně na hovno, jen klikání navíc. Celou dobu bliká šipka nad sochou a prostě tam bude dokud se ten paladin neudělá. Proč? V kolonce diplomacie je spousta nesmyslů úplně k hovnu jako podívej se na kmen, podívej se na dominanci a podívej se na úspěchy. Jenže žádnýho dementa nenapadlo...
  12. *DAGY*

Kavárna - Svět 74

asi už biblos odhalil, že seš pořád jen ten starej monty... ale stejně mi přijde, že jsi trochu potrénoval psaní...
  13. *DAGY*

Kavárna - Svět 77

každý má jeden tip.. takže tohle tipuju já...
  14. *DAGY*

Kavárna - Svět 74

Co třeba trochu sebereflexe? Co ty CENZUROVÁNO, když to bylo naopak? Pokud se nebudou tresty udělovat na základě jasných pravidel a bude vše trestáno stejně a ne na základě toho, jak se kdo vyspí, nikdy se to nevyřeší. Nejhorší je, že za tohle může ten systém trestů, který tady byl zaveden a...
  15. *DAGY*

Povolený skript Sběr surovin - Hromadné odemknutí sběračů

Koukám, že transgender je v dk komunitě celkem in.