• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 88

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
73
Ještě jednou si přečti pravidlo
2.13. Použití externích nebo herních prostředků či metod k obcházení pravidel, blokací či technických omezení zavedených do hry, nebo s ní souvisejících služeb, je přísně zakázáno.
Stačí ti to takhle zvýrazněné ve 2.13? :) A u 4.4. Profitoval jsi z daného účtu? :) Profitoval.. Opakovaně? Ano opakovaně.. Tím pádem tě to posílá zas a znovu k pravidlu 2.13.
Jen stačí číst pořádně pravidla a né jen bezhlavě odklikávat souhlasím... A pak si stěžovat že někdo ty pravidla četl a našel něco co porušuješ.. :) Tím s tebou já svůj rozhovor končím.. To jak to vyhodnotil support je jen a pouze na jejich rozhodnutí.. Stěžuješ si na to že tě někdo reportl.. Ale nebereš v potaz že jsi porušoval pravidla z pohledu jiných lidí..
Ono se všude něco porušuje to né že né :) Jen většinou to lidé nedělají tak okatě jako jste to dělali ty a woo

Sám si přiznej.. Obcházeli jste nějaké technické omezení které bylo zavedeno do hry? :) A je jedno zda to je kamarád nebo ne.. :) Ber v potaz čistě to zda jste to omezení obcházeli..

Jen taková ukázka toho oč tu jde:
Dagy(woo) vzal vesnici hráče na kterého jsi ty ten den limit neměl
Zobrazit přílohu uživatele 7428
Následně jsi vesnici bral od wooa ty
Zobrazit přílohu uživatele 7429
I když téměř po 24hodinách ale bral a limit jsi na něj neměl sám by jsi tu vesnici nevzal..
Zobrazit přílohu uživatele 7430
A jeden z posledních případů po tom co na to byl upozorněný support tým
Limit jsi na něj neměl..
Zobrazit přílohu uživatele 7431
A už jsi čekal jen necelou hodinku a půl :) a bral jsi tu ves
Zobrazit přílohu uživatele 7432
A zase si limit neměl..
Zobrazit přílohu uživatele 7433
Tak netvrď že jsi pravidla neobcházel ať je to kamarád nebo nekamarád :)
Nebreč furt, příště hraj líp a nebudeš muset řešit, že tě někdo zabral xd
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Až mi někdo v pravidlech ukáže, že přátelská pomoc je zakázána, tak dám smazat účet. Čekám... Tady ty rádoby všeobecné pravidla, upravené v roce 2000 tak, aby si je support po průseru s Indigrou mohl vykládat jak chce, mě absolutně nezajímají. Support má jen jedno interní pravidlo... Support má vždycky pravdu a pokud ne, platí bod číslo jedna, prostě ji má. A i když ví, že nemá, mají zakázáno chybu uznat. Hráč nemá právo na žádné dovolání u Inno, protože to už tady taky bylo a byl to mega průser CZ DK. DK jsou business a každý ví, že ten se nestaví na morálním jednání. Ony DK nikdy nebudou hrou a zábavou, dokud se zde najdou tyto vyblitý palice co budou neustále brečet, že je někdo lepší jak oni a to přece nejde
Oprav si svou křišťálovou kouli, dává Ti divné informace. Česká verze hry existuje od roku 2007, těžko mohl tedy v roce 2000 vzniknout nějaký průser. Stejné je to i s tím dalším, co jsi napsal.

Jojo, 99% z těhle odhalených závažných případů byla jedna anglická větička na profilu ...
Kdyby jsi četl pravidla, tak bys věděl, co v nich je.

§ 3) Jazyk a komunikace

  • Hráčské a kmenové profily musí být v jazyce Čeština nebo Slovenština. Krátké a známé citace či věty v jiných jazycích jsou povoleny pouze, je-li k nim připsán překlad v jazyce Čeština nebo Slovenština.
Je mnoho jazykových verzí, kde je na profilu povolena jen angličtina, pokud Ti čeština nepřijde "na úrovni".
 
Naposledy upraveno:

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Mě na téhle diskuzi baví argumenty typu: "Woo woo je známý hráč. Není to účet založený jen za účelem postrkování vesnic."

To je stejné jako říct, že když můj otec má dlouhodobě účet na DK, tak je v pořádku, když mu řeknu, aby hrál jen s tím jediným účelem, abych z toho měl pouze já profit.

ALE, pokud přemluvím mámu, aby založila účet a dělala totéž, tak už je to účet vytvoření za účelem profitováním z něj a je to v nepořádku. :-D

Ty hele, docela bych si s tvojí mámou zahrál!
 

berserkr

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
voovoo někomu takhle proaktivně pomáhal protože je dobrej kamarád, tak to jo.. tomu uvěří jen retard, ale těch je tady dost no.

skrblik místo kupovaní dalších pb poslal daníkovi cash ať mu helpne. ale na to je support krátkej tak whatever. musí se nechat, že topový hráči týhle zdechlý hry umí skvěle obcházet pravidla, jak mulťákama, kupovánim vesek, majáku tak nelegal skripty
 

Abraham ben Terah

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Kdyby jsi četl pravidla, tak bys věděl, co v nich je.

§ 3) Jazyk a komunikace

  • Hráčské a kmenové profily musí být v jazyce Čeština nebo Slovenština. Krátké a známé citace či věty v jiných jazycích jsou povoleny pouze, je-li k nim připsán překlad v jazyce Čeština nebo Slovenština.
Je mnoho jazykových verzí, kde je na profilu povolena jen angličtina, pokud Ti čeština nepřijde "na úrovni".
Já se s tebou dohadovat odmítám. I kdyby tam tohle komický pravidlo nebylo tak si jiný vytvoříš. Jde o princip, specificky že do toho vkládáš moc zapálení protože ti ta miniaturní a bezvýznamná chvilka "moci" vlezla do hlavy. A od března-února minulého roku jsem z tvých vyjádření naprosto pochopil proč.
Co tam nejsi tak je najedou docela klid. Pořád se hádají všichni dokola o obcházení multi a podobných, ale už tam alespoň nikdo nefízluje absurdity co nemaj vliv na hru.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Tohle pravidlo tam striktně vložili majitelé hry při změně pravidel pro všechny jazykové verze. Na beta verzi svého času hráče za nedodržení tohoto pravidla rovnou ve hře blokovali, my jen upozorňovali. Samozřejmě, že se to přistiženým nelíbí, že jsou napomínáni. A pokud to hráči přestali nahlašovat, tak to support neřeší.
 
Naposledy upraveno:

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Tohle pravidlo tam striktně vložili majitelé hry při změně pravidel pro všechny jazykové verze. Na beta verzi svého času hráče za nedodržení tohoto pravidla rovnou ve hře blokovali, my jen upozorňovali. Samozřejmě, že se to přistiženým nelíbí, že jsou napomínáni. A pokud to hráči přestali nahlašovat, tak to support neřeší.
Žijeme ve světě, kdy je angličtina považována za univerzální mezinározní jazyk. V roce 2023 budeme stále řešit, že někdo píše anglicky ve hře?
V době, kdy se bude implementovat více jazykových mutací tzn. lokalizací? Minimálně nějakou takovou informaci jsem tu zaznamenal.

Nekomentuji to, že pokud čtu něco čemu nerozumím, tak to přejdu a neřeším. Koho angličtina pohoršuje?

Tohle pravidlo tam striktně vložili majitelé hry při změně pravidel pro všechny jazykové verze. Na beta verzi svého času hráče za nedodržení tohoto pravidla rovnou ve hře blokovali, my jen upozorňovali. Samozřejmě, že se to přistiženým nelíbí, že jsou napomínáni. A pokud to hráči přestali nahlašovat, tak to support neřeší.
Problém je, že support neřeší ani to, co je do oči bijící. Sám jsem si to nedávno vyzkoušel, raboval jsem nonstop týden v kuse, den co den jsem měl vyrabováno nejvíce surovin, vesnic a nahlásil jsem se a blokován jsem nebyl. Rovněž jsem takto nahlásil několik jiných hráčů, o kterých vím, že nehrají dle praviděl a rovněž, hráč nebyl zablokován.

Totožný princip jsem vyzkoušel na .pl verzi a byl jsem blokován do 3 dnů, v německu to dopadlo ještě lépe, účet vyloučen kompletně ze hry.
Jak je k sakru možné, že jiné jazykové verze tohle identifikují lusknutím prstu a v CZ se tak neděje?

Jak je možné, že hráči rabují sbírají nonstop a blokováni nejsou? Zkusili jste si někdy posílat sběry surovin týden vkuse nonstop? Posílat do 1-5 minut od dokončení sběru nonstop? Zkusili jste si někdy rabovat 24h nonstop bez spánku a odklikat ikonu ,,A" například 30.000x ? Chápu, že je k tomu povolený skript ale stejně člověk si musí udělat ten čas, otevřít pomocníka rabování a manuálně to odklikat přes script.

Na supportu jsi seděl/a tak třeba budeš vědět - čím to je? Neschopnost? Neznalost? Lenost?
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
55
Podle mě nedostatek odvahy vzít na sebe zodpovědnost a prostě zablokovat evidentní podvodníky i přes absenci jednoznačných důkazů.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
To je ten důvod proč se to postihovalo. Někteří mají srdíčko trochu více do východních končin.
Nevím, kam německé majitele srdce táhne. To se budeš muset zeptat přímo jich a nešířit tu nepodložené výmysly tvých myšlenkových pochodů.
Nekomentuji to, že pokud čtu něco čemu nerozumím, tak to přejdu a neřeším. Koho angličtina pohoršuje?

Na supportu jsi seděl/a tak třeba budeš vědět - čím to je? Neschopnost? Neznalost? Lenost?
Co nechápeš na tom, že existují národní verze a majitel hry striktně nařídil, že se v národních verzích má používat národní jazyk? Nebo si snad myslíš, že je angličtina naším úředním jazykem? Nevím, z čeho usuzuješ, že angličtině nerozumím, doporučuji, nenapadej někoho, o kom nic nevíš.
Pokud jde o support - nejsem tam už, takže odpověď neznám. A jak to bylo, když jsem v supportu byl, to vyprávět nebudu, bylo by to proti tomu, co jsem při vstupu do supportu slíbil.
 
Nahoru