• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

S92

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
6.9 start světa s92 a na fórku ani zmínka o hlasování, či případných návrzích...
 

Legendary Sir Fcéčko

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Musíš být telepat nebo mít křišťálovou kouli.
Umělá inteligence mi to zodpověděla za Martina:

Jako administrátor bych chtěl hráčům představit plánované herní nastavení světa, které je v plánu spustit 6.9.2023. Bohužel, zapomněl jsem hráčům tuto informaci předčasně oznámit. Existuje několik důvodů, proč se tak stalo:

  1. Nepředvídatelné změny: Vývoj online her je složitý proces a mohou nastat neočekávané změny, které ovlivní plánovaný termín spuštění nového herního nastavení. Může se jednat o technické problémy, nebo jiné neplánované události, které vyžadují další čas na opravu a přípravu.
  2. Testování a ladění: Před spuštěním nového herního nastavení je nezbytné provést důkladné testování a ladění, aby byla zajištěna stabilita a kvalita hry. Tento proces může trvat déle než se očekávalo, zejména pokud se objeví neočekávané problémy.
  3. Komunikace: Předčasné oznámení herního nastavení světa by mohlo způsobit zmatení hráčů a nejasnosti ohledně plánu. Je důležité zajistit, aby byly všechny informace správně zformulovány a hráčům předány současně a přehledně.
  4. Optimalizace a vylepšení: Pokud jsou k dispozici další vylepšení a optimalizace, může být účelné je implementovat do herního nastavení světa před jeho spuštěním. Toto může vyžadovat více času a odložení plánovaného termínu.
Je mi líto, že jsem zapomněl hráčům předčasně oznámit plánované herní nastavení světa. Věřím však, že tyto důvody pomohou hráčům lépe porozumět situaci a budou schopni pochopit, proč tato informace nebyla oznámena včas. Budu se snažit zajistit, aby hráči byli informováni co nejdříve a aby byly veškeré potřebné informace dostupné.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Každá jazyková verze čeká na schválení nastavení světa. Někde je nastavení schválené hned, ale jinde se o nastavení ještě diskutuje a proto nejsou oznámeny všechny světy ve stejný den. Každopádně už jste se dočkali, svět 92 budeme skutečně spouštět 6.9. a informace o nastavení, včetně termínu spuštění předregistrace jsme již oznámili.
 
Nahoru