• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Partyzán

  1. Kavárna - Svět 79

    Gratuluji vítězům :)
  2. Diskuze - Nový náhled kmene

    Taky mi toho přijde trochu moc. Konkrétně se mi nelíbí ale hlavně jedna věc - a to je možnost vidět příchozí útoky. Divoké kmeny byly vždycky o momentu překvapení, o pochopení svých protihráčů, “loveckém instinktu” najít slabý článek nepřítele (tzn. hráče, co jsou neaktivní a útoků si buď...
  3. Potulný obchodník - Diskuze

    Je někde možnost zlikvidovat bez otevření truhlu, jejíž možné odměny mi nevyhovují a uvolnit si místo pro jinou?
  4. Kavárna - Svět 55

    Můžeš upřesnit, o čem konkrétně mluvíš? Možná se budeš divit, ale VOP jsem už kdysi četl. Už si to ale příliš nepamatuju, tak jsem do nich zběžně nahlédl a prolistoval tím znovu (nechce se mi to číst zase od začátku do konce). Nevšiml jsem si, že by tam bylo něco o tom, že majitel hry nemůže...
  5. Kavárna - Svět 55

    Zajímavá "statistika". 95 hráčů, když nepočítáme 9 dalších kmenů, co se připojily jako celek. Limit počtu členů v kmeni je 40. Asi všechny nejsou plné, tak dejme tomu cca 25*9=225 dalších (odhad) a to nevíme, kolik lidí má podobný názor, jenom se k nim petice během 4 hodin od jejího vzniku...
  6. Kavárna - Svět 55

    Spíš bych řekl, že to nevadí hrstce hráčů. Co jsem slyšel, tak ve všech větších kmenech na to nadávají zhruba čtyři pětiny hráčů. Pod protest se za pouhé 4 hodiny(!!!) od jeho vytvoření podepsalo 95 hráčů (když nepočítám dalších několik desítek, které jsou reprezentovány 9 kmeny, co se připojily...
  7. Diskuze k soutěži

    Kde najdeme ty soutěžní výsledky?
  8. Partyzán

    Teď si nejsem jistý, o čem mluvíš, že jsi na to čekal... :)
  9. Zástupy

    Můžeme zavřít. Byl jsem poučen spoluhráčem, že to v jiné podobě v zásadě existuje. Možná by nebylo špatné na tuto skutečnost někde upozornit, to písmenko "i" vypadá hodně nenápadně a nikdy mě to nenapadlo. Každopádně chválím, že to vůbec existuje.
  10. Zástupy

    Ahoj, po odmítnutí mnohých mých předchozích nápadů přicházím s dalším návrhem, který myslím, že řeší skutečnost, která významně trápí celou komunitu. Zastupovaný má možnost si různě "navymýšlet", která funkce nechce, aby měl zástupce k dispozici a tomu nezbývá, než zástup přijmout a řídit se...
  11. Partyzán

    Pro Biblose: Nejsem z Nových Hradů. Fotky jsou z mé letošní toulky napříč úžasným krajem jihočeským. Čápy na komíně v Nových Hradech jsem taky viděl, v jižních Čechách je to dost běžné (v minulých letech hlavně na Táborsku nebo Jindřichohradecku). Mláďata jsem zatím neviděl nikde, jestli měli...
  12. Partyzán

    Skladiště v blízkosti železniční stanice Nové Hrady, cca 5km od centra obce.
  13. Partyzán

    Panský dvůr na náměstí v Nových Hradech :)
  14. Partyzán

    Strážní věž na náměstí v Českých Budějovicích.
  15. Dynamické skupiny - příchozí útoky

    Kozmi, promiň, že to takhle řeknu, ale support tým tu přeci není od toho, aby rozhodoval o tom, co je pro nás přínosné a užitečné (to už zkoušela komunistická strana a taky se jí to nepodařilo odhadnout). To přeci my, kteří bráníme hromadky (ve většině kmenů je jen několik takových lidí, kteří...
Nahoru