• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 55

*Anie*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
129
U nás taky všichni čuměli jak puk :D a já jim ještě píšu že někteří začali později než ve 12 hodin :D pak že si vesele rozešlu farmičky a ejhle nové nastavení ..já to toho takřka žádné Pb nevrazila, takže PB to je to co mě na tom trápí nejméně.
 

*Anie*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
129
95 hráčů ze 7254... to máme 1,3%.... hele, Inno nic měnit nebude, Nikdy se to nedělo a podle mě ani dít nebude, ale pokud máte opravdu problém s nastavením, radím napsat ticket s názvem přímo Pro Hlavního administrátora Kozmicze a pobavte se o tom s ním v ticket systému. On Vám může dát tu nejfundovanější odpověď. Ale být Vámi nečekám že bude k Vaší spokojenosti.
+ Dalších 9 kmenu jako celek
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
na wiki třístupňový výzkum uvedený byl..a je.. (mohu doplnit že "i u špeha", což mi přišlo zbytečné, když tam prostě je, tak je u všeho.. jinak by tam uvedli vyjímky)
 

Partyzán

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
12
Zajímavá "statistika". 95 hráčů, když nepočítáme 9 dalších kmenů, co se připojily jako celek. Limit počtu členů v kmeni je 40. Asi všechny nejsou plné, tak dejme tomu cca 25*9=225 dalších (odhad) a to nevíme, kolik lidí má podobný názor, jenom se k nim petice během 4 hodin od jejího vzniku nedostala. Takže lze říct, že z vlastníků všech vesnic, včetně mnoha tisíc 26 bodových vesniček, během pouhých 4 hodin 1,3 % podepsalo petici. Dám příměr ve vztahu k ČR: 1,3 % občanů = přibližně 150.000. Nedokážu si představit, že kdyby týden po přijetí špatného zákona během během prvního dne jeho platnosti vznikla petice, kterou by podepsalo 150.000, tak by se našel někdo, kdo by měl drzost říct, že to je málo.
 

DeletedUser34010

Guest
Opět zopakuji, napiš si ticket, můžeš tu burcovat ty davy asi 10ti lidí co forum čtou, ale k ničemu Ti to nebude, support nemůže měnit nastavení světů a Inno games to neudělá, i kdyby si se postavil na hlavu tak neudělá. Pokud si se přihlásil do světa s55 tak si souhlasil s VOP, přečti si je a zjistíš hodně zajímavých věcí jak se může chovat majitel hry a jak její hráč.

Když na s1 přišla mega novinka zlevnění mincí mnoho z nás nesouhlasilo, anketovalo se, nadávalo vyhrožovalo a teď je to po pár měsících co běží svět již běžnou praxí a nikomu to ani nevadí. Holt museli jsme to překousnout a buď skončit nebo hrát dál. Vám radím to samé... Protože to, že by Inno změnilo nastavení by podle mě bylo asi stejně pravděpodobné že začne místo vody pršet pivo.
 

Partyzán

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
12
Můžeš upřesnit, o čem konkrétně mluvíš? Možná se budeš divit, ale VOP jsem už kdysi četl. Už si to ale příliš nepamatuju, tak jsem do nich zběžně nahlédl a prolistoval tím znovu (nechce se mi to číst zase od začátku do konce). Nevšiml jsem si, že by tam bylo něco o tom, že majitel hry nemůže změnit nastavení světů nebo že hráč nesmí projevit svůj názor (ta petice není nic víc, než organizované a hromadné vyjádření jednotného názoru a majitele hry by odezva jejích hráčů na poskytované služby, a hlavně jejich změny, zajímat měla).
 

DeletedUser33829

Guest
na wiki třístupňový výzkum uvedený byl..a je.. (mohu doplnit že "i u špeha", což mi přišlo zbytečné, když tam prostě je, tak je u všeho.. jinak by tam uvedli vyjímky)
Odehrála jsi toho hodně na světech 5, 10 a 22, všechny světy byly třístupňové, možná jsi toho odehrála více na těch třístupňových, jak bez výzkumů a těch tedy bylo několikrát více, a přesto ani na jednom třístupňový špeh nebyl, ten Inno vymyslelo až se světem 28 a i po spuštění toho světa všechny následující vícestupňové světy tuto možnost neobsahovaly.;)
 

DeletedUser33829

Guest
Můžeš upřesnit, o čem konkrétně mluvíš? Možná se budeš divit, ale VOP jsem už kdysi četl. Už si to ale příliš nepamatuju, tak jsem do nich zběžně nahlédl a prolistoval tím znovu (nechce se mi to číst zase od začátku do konce). Nevšiml jsem si, že by tam bylo něco o tom, že majitel hry nemůže změnit nastavení světů nebo že hráč nesmí projevit svůj názor (ta petice není nic víc, než organizované a hromadné vyjádření jednotného názoru a majitele hry by odezva jejích hráčů na poskytované služby, a hlavně jejich změny, zajímat měla).
Morybund to netvrdil, jsi to jen obrátil. Inno tak jak může změnit pravidla světa, tak je tak stejně měnit nemusí a morybund vychází z řady zkušeností z minulosti, kdy Inno ke zmeně sáhne málokdy.

Odezva hráčů je určitě zajímá, při včerejší registraci na s55 mi vyskočil dlouhý dotazník, to jsem nezažil.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Vážení hráči,

velice se omlouvám, že jsem nemohl na vaše připomínky ohledně poměru mezi útočníkem a obráncem reagovat dříve, ale pracovní povinnosti mne bohužel dnes celé odpoledne nepustili k počítači. Vyjádření ohledně nastavení světa jsem právě napsal do hlavních oznámení - zde

Jednalo se o chybu v nastavení! Limit jsme samozřejmě deaktivovali! Za komplikace se omlouváme.

---

Někdo zde uvedl, že je na více místech napsán jiný čas pro noční bonus. Mohu prosím dostat bližší info, kde jste viděli jiný údaj, než je správný údaj 23 až 7. Podívám se na to, díky!
 

DeletedUser33829

Guest
Na wiki to bylo a bylo těch chyb tam více, ale Dragonlady to opravuje.
Tak by měli mít všichni radost, kterým to vadilo.:cool:
 
Nahoru