• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser38965

Guest
Jossiku, samozřejmně, my hrajeme taky :)

Beru to že jako moderátor/ka Biblos by měl/a řešit věci s nadhledem, ale být kdokoliv v jeho/její funkci tak je taky odstřelován, spíš mi šlo ukázat na podstatu toho, že né každou věc si musí hráč vztahovat přímo na svojí osobu co je řečena.
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
tak to je bezva. Už jsi mi poslední dobou připadal takový nerudný. Přisuzoval jsem to tomu, že musí být hrozná otrava neustále slyšet křik o pomoc a podpory ze strany spojence :)

Jinak jsem taky pro normální klidnou diskuzi. Když spolu jednají lidi bez povyšování se nad druhé a bez zneužívání své moci, tak se dá v klidu vyřešit vše bez emocí.
 

DeletedUser34217

Guest
rychlikdnes v 10:57 hodin
když chci koupit bodi přes paysafecard ,tak mi tam skočí tohle.
Adresu DNS serveru nelze vyhledat.



Co se týče hráčů co jsou na světě 27 jen kvůli vlajkám ,tak oni tu dle mého budou pořád,zalezlí pěkně v modrém.
Hráč má třeba 2 mega ,hraje na jiném světě a zde si to drží jen kvůli vlajkám,vlastní kmen ho nezabere ,jelikož třeba pomáhá s podporama.
A on si v klidu každý den zničí 50 šlechticů a za postavení nového dostane vlajku.

tak ,že počet hráčů zde bude klesat pomaleji ,spíše skončí jen ti které to přestane bavit a nebo zabereme.(a i ten tu může zůstat někde z jednou vesničkou v modrém ,kvůli palachovy)
jestli se nějak pletu ,tak mě prosím opravte děkuji.


Jo ještě pro hráč aver prosím jestli chcete ,já napíši v DOOM hromadkou ,že máte zájem o hráče ,aby přešli k vám .

Nebudete je muset otravovat po jednom a oni pak nebudou muset psát mě ,že je kontaktujete ,aby přestopili k vám a bojovali proti DOOM.

Dobré je ,že jim píšete ,jak jsou dobří -:))Ale myslím ,že každý člověk nemá na to chovat se ,jako zrádce a vrážet spojenci nebo spoluhráči kudlu do zad ,jako někteří.děkuji
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
rychlikdnes v 10:57 hodin
když chci koupit bodi přes paysafecard ,tak mi tam skočí tohle.
Adresu DNS serveru nelze vyhledat.



Co se týče hráčů co jsou na světě 27 jen kvůli vlajkám ,tak oni tu dle mého budou pořád,zalezlí pěkně v modrém.
Hráč má třeba 2 mega ,hraje na jiném světě a zde si to drží jen kvůli vlajkám,vlastní kmen ho nezabere ,jelikož třeba pomáhá s podporama.
A on si v klidu každý den zničí 50 šlechticů a za postavení nového dostane vlajku.

tak ,že počet hráčů zde bude klesat pomaleji ,spíše skončí jen ti které to přestane bavit a nebo zabereme.(a i ten tu může zůstat někde z jednou vesničkou v modrém ,kvůli palachovy)
jestli se nějak pletu ,tak mě prosím opravte děkuji.


Jo ještě pro hráč aver prosím jestli chcete ,já napíši v DOOM hromadkou ,že máte zájem o hráče ,aby přešli k vám .

Nebudete je muset otravovat po jednom a oni pak nebudou muset psát mě ,že je kontaktujete ,aby přestopili k vám a bojovali proti DOOM.

Dobré je ,že jim píšete ,jak jsou dobří -:))Ale myslím ,že každý člověk nemá na to chovat se ,jako zrádce a vrážet spojenci nebo spoluhráči kudlu do zad ,jako někteří.děkuji
[/SPOIL]
A mě nikdo nenapíše.Já bych šel hned a dělal bych ptáčka zpěváčka,byl bych jak Kája Gott a nebo jako ten
kapitán na ostrově pokladů.Jak on se jenom te zákeřnej a podlej kapitán jmenoval:clown,ten s tou dřevěnou nohou.Hergot nevíte někdo??
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Robert Louis Stevenson

Dlouhý John Silver (Pokud si nemůžeš vážně vzpomenout) ...
Páva1, nauč se tyhle dvě fráze, s nimi vystačíš: „Mrtví nemluví“„Samé dukáty
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31287

Guest
Nazdar lidi, koukám, že Aver má další mulťáky? Už jste je dali k řešení? Koukám, že se začínáte spojovat s PNG. Výbornej tah. A koukám, že jim(averu) docela dáváte na frak :) Jen do nich.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35035

Guest
Saxíčku, jak se to veme. Jestli Averu, nebo bývalým skunkům který hrají skoro všichni přes zástupy na našich aktivních hráčů.

Spíš mi přijde vtipné to spojení s PNG. Nevím jaký to mělo cíl ani mně to netrápí (možná ty pototo statistiky :mocking), každopádně vznikl tak kmen, který má dost silný náskok na ostatní kmeny, je však sám. Soňáků bohužel nepočátam, protože pokud v blízké době nepřestoupí do PNG, nevěřím, že v případě jejich vítězství (božechráň) by byli přizvaní do PNG. Spíš si myslím, že by se na ně vykašlali ale ať každý myslí za sebe.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31287

Guest
Koukám, že máš smysl pro kmen :) Jsou v averu jsou. Nevím co povídáš o nějakých bývalých skuncích :) Ale to mě netrápí :) Mě spíš trápí ty vaše neustálé podvody :) I když dnes už mě to netrápí tolik, když se nemusím starat o tuhle hru.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru