• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser37826

Guest
rio neumíš nic jiného než jen mít trapné řečičky,jako celý váš povedený kmen:king no možná ještě přetahovat hráče na svou stranu,tím,jak pěkně mažete med kolem pusy:pardon ale že by někdo těm chudákům co jsou pod útoky poslal podpory,tak to nehrozí,to je teda vizitka kmene:great

a nevím jestli zrovna DOOM má zrovna pototo statistiky :D spíš mi připadá že vy tam máte nějak moc velký počet ztracených vsí s minimálním odporem :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vesnice: [coord]281|562[/coord]
Stupeň opevnění: 0
Obránce: 62 0 0 50 100 0 0 1762 0 0 0 0

[21/03/2014 21:48:32] [coord]279|566[/coord] --> Čas příchodu: 21.03.14 22:34:09:095 [player]Chester bennington[/player]
[21/03/2014 21:48:32] [coord]279|566[/coord] --> Čas příchodu: 21.03.14 22:34:09:212 [player]Chester bennington[/player]
[21/03/2014 21:48:32] [coord]279|566[/coord] --> Čas příchodu: 21.03.14 22:34:09:312 [player]Chester bennington[/player]
[21/03/2014 21:48:32] [coord]279|566[/coord] --> Čas příchodu: 21.03.14 22:34:09:412 [player]Chester bennington[/player]

Vesnice: [coord]279|562[/coord]
Stupeň opevnění: 0
Obránce: 133 0 0 109 9 0 0 65 0 0 0 0

[21/03/2014 21:48:32] [coord]277|567[/coord] --> Čas příchodu: 21.03.14 23:08:58:947 [player]Chester bennington[/player]
[21/03/2014 21:48:32] [coord]277|567[/coord] --> Čas příchodu: 21.03.14 23:08:59:047 [player]Chester bennington[/player]
[21/03/2014 21:48:32] [coord]277|567[/coord] --> Čas příchodu: 21.03.14 23:08:59:147 [player]Chester bennington[/player]
[21/03/2014 21:48:32] [coord]277|567[/coord] --> Čas příchodu: 21.03.14 23:08:59:247 [player]Chester bennington[/player]

Vesnice: [coord]294|578[/coord]
Stupeň opevnění: 0
Obránce: 50 19 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0

[21/03/2014 21:48:32] [coord]288|571[/coord] --> Čas příchodu: 22.03.14 01:30:07:392 [player]Chester bennington[/player]
[21/03/2014 21:48:32] [coord]288|571[/coord] --> Čas příchodu: 22.03.14 01:30:07:919 [player]Chester bennington[/player]
[21/03/2014 21:48:32] [coord]288|571[/coord] --> Čas příchodu: 22.03.14 01:30:08:019 [player]Chester bennington[/player]
[21/03/2014 21:48:32] [coord]288|571[/coord] --> Čas příchodu: 22.03.14 01:30:08:119 [player]Chester bennington[/player]


A to dnes v 16.00 opustil spojenecký kmen.V pohodě já se s toho nepokakám,jen nechápu tu mentalitu lidí a myslím,že tu měl zůstat Hitler o trochu déle mohli jsme jako stát mít o x tisíc těchto lidí méně.Potom by šli rómové,jelikož to jsou netáhla,ale tohle by nedokázali.
 

DeletedUser37826

Guest
Neblbni tyjo,ti by mu tak maximálně řekli že DOOM jsou největší podrazáci :rofl

A ještě bych doplnil že je mi celkem šuma fuk jestli nás PNG vezme nebo nevezme do "vítězného" kmene,je to čistě jejich věc. Já po vítězství tolik netoužím ani celý náš kmen,my jen hrajem a buď to dotáhneme až do konce a nebo ne,myslím že to je to jediné,co už by bylo vítězství. Já si nepůjdu kvůli tomu,že mě nějaký kmen nechce vzít do vítězného kmene nepůjdu hodit mašli. :p My máme priority jinde než se znepokojovat nad online hrou
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser39895

Guest
Rio každý není podrazák jako vy :) Že se s námi musí počítat jsme myslím předvedli, hlavně na vás, že... :mocking dělat si štít ze Skunku je dost ubohý i na vás... A radši milionkrát na straně PNG a DOOM, než jednou na straně tvojí a tobě podobných...
 

DeletedUser

Guest
Zase na druhou stranu,mi to dává chuť do této hry která na tomto světě(nevím jestli i jinde) pozbyla své úcty některých hráčů,kteří své účty prodávají za vlajky.
Určitě se jim budu co nejvíce znesnadnit vítězství na tomto světě a pomoct druhé straně která hru hraje čestně a pro zábavu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17640

Guest
Saxíčku, jak se to veme. Jestli Averu, nebo bývalým skunkům který hrají skoro všichni přes zástupy na našich aktivních hráčů.

Spíš mi přijde vtipné to spojení s PNG. Nevím jaký to mělo cíl ani mně to netrápí (možná ty pototo statistiky :mocking), každopádně vznikl tak kmen, který má dost silný náskok na ostatní kmeny, je však sám. Soňáků bohužel nepočátam, protože pokud v blízké době nepřestoupí do PNG, nevěřím, že v případě jejich vítězství (božechráň) by byli přizvaní do PNG. Spíš si myslím, že by se na ně vykašlali ale ať každý myslí za sebe.

Ty jsi evidentně ještě neviděl sníh, a už jsi postavil sněhuláka:scratch Soudím z toho co tu píšeš..
Promiň,ale nedalo mi to nereagovat na tvé myšlenkové pochody..Já mít takové,tak se válím v prachách ze sportky..
Tedy samozřejmě,kdybych se vzbudila a měla ruku též v nočníku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Děkuji za zprovoznění diskuze.

Uvidíme jak se k celé věci Biblos za týden postaví.
Věřím, že všichni již zúčastnění i přihlížející vydrží čekat a i tým si inkriminované chování svého člena nechá projít hlavou a vyjádří veřejně své stanovisko.

A k čemu bych se jako měl postavit? K tomu, že napíši pravdu, kterou neumíte vstřebat?


Takže popořádku:

Počkám na někoho inteligentnějšího,třeba mi odpoví.

Je velmi zajímavé Wei33, že toto Tě neuráží a tento příspěvek jsi nenahlásila? Proč asi? Protože je zde urážen člen DK týmu. Takže to je v pořádku, že? A pokud člen DK týmu hráči vysvětlí, co je důvodem toho, proč to nepochopil
Jestli třeba není chyba v Tvém chápání, ale omlouvat se nemusíš, vím, že nám lidé, kteří mají běžnou úroveň inteligence, někdy nerozumí.
, tak to nahlásit považuješ za svou svatou povinnost. A proč? Protože průměrnost je přijatelná, ale vybočování z řady se neodpouští? Divná logika. Naštěstí je takové již dlouho odzvoněno, ať se to líbí, nebo nelíbí. Dnes pro jsou pro děti s nadprůměrnou inteligencí již programy od školky, existují pro ně speciální třídy, speciální učební osnovy, v Praze je pro ně dokonce celé gymnázium. Už se za to, čím nás příroda obdařila nemusíme stydět. Jsme obyčejní smrtelníci jako každý jiný, jen se nám něčeho dostalo více, něčeho možná méně. A nejsme jedinou výjimkou. Takových je spousta. Jsou lidé, co jsou odborníci třeba na kaktusy - pokud tu někdo napíše, že je členem klubu kaktusářů a že chápe, že nemusíte rozumět všemu, co o kaktusech napíše, také ho budete kamenovat a pranýřovat? Nebo někoho, kdo se zajímá o historii, architekturu, kdo je vynikající sportovec? I oni jsou "jiní", než my ostatní, mají dar, který dostali a rozvíjejí ho a tím se prostě odlišují. Vždyť by to byla nuda, kdybychom byli všichni jak přes kopírák.

A pro upřesnění, že výraz běžná úroveň inteligence není žádná nadávka ani urážka zde zkopíruji přehled, který tu už od někoho jiného uveden byl:

Hodn. IQPopis a předpokládané schopnosti jedince% lidí
nad 140Inteligence géniů. Absolutní předpoklady pro tvůrčí činnost, určuje ostatním směr poznání.0,2 %
do 140Výjimečná superiorní inteligence. Mimořádné předpoklady pro tvůrčí činnost, vynikající manažeři nebo odborníci.2,8 %
do 130Vysoce nadprůměrná inteligence. Mohou snadno vystudovat vysokou školu, dosáhnout vynikajících výsledků v tvůrčí a manažerské činnosti.6%
do 120Nadprůměrná inteligence. Vystuduje vysokou školu, při vysoké pracovitosti může získat mimořádné pracovní místo.12%
do 110Vysoce průměrná inteligence. Vysokou školu vystuduje jen s potížemi. Důsledností a pracovitostí může získat společenské zařazení předchozí kategorie.25%
do 100Průměrná inteligence. Dokáže složit maturitní zkoušku, v práci se uplatní ve středním postavení.25%
do 90Slabě podprůměrná inteligence. Dokáže absolvovat základní školu a dobře se uplatnit v manuálních profesích.10%
do 80Nižší stupeň mentální retardace. S problémy zvládne základní školu, úspěšný v zvláštní škole.10%
do 70Lehká mentální retardace. Je-li dobře veden, zvládne zvláštní školu.6,8 %
do 50Střední mentální retardace. Nevzdělavatelný, ale osvojí si sebeobslužné návyky.2%
do 20Těžká mentální retardace. Nevzdělavatelný a nevychovatelný.

Skutečná urážka, opět nenahlášená, zazněla zde:

Koukám,že si budeme muset založit nějakou sekci pro ty "blbější"..Není to poprvé co čtu,že něčemu nerozumíme,protože jsme rozumově slabší..Takže klub debilů bude pro nás rájem..A že nás tam bude.:rofl

Jen aby nám přidělili moderátora co s bude schopen komunikovat s námi retardy.:scratch

Ode mne nepadlo ani slovo o tom, že byste měli být někde pod hodnotou 100. Omlouvat by se tu tedy měl někdo jiný.

Jéééééé to jsem nevěděl že tam děláš uklízečku. Budu se muset příště věnovat více zaměstnancům.

No, spíš češtině, protože pak si nebudeš plést Mensu s menzou, ale jinak vtipné. Máš u mne malé nevýznamné plus ...

Mensa ČR není žádná ilegální nebo zakázaná organizace, pokud napíši, že jsem jejím členem, není v tom nic povýšeného, urážejícího ani cokoliv jiného. Je to čistě jen holý fakt. Pokud je to pro někoho urážlivý fakt, pak to ale není moje chyba.
 

DeletedUser

Guest
Děkuji za promazání mích sem nepatřících projevů a tímto se hluboce omlouvám za nehodící se zvláště nevhodný příspěvek.
Tímto se s tohoto fóra odhlašuji a slibuji,že nebudu zde přispívat dalšími nevhodnými příspěvky,abych zdejším moderátorům nepřidělával zbytečnou práci mazáním příspěvků.
Ještě jednou se omlouvám a z pozdravem.
Heslo dne MULŤÁKŮM ZDAR A JEN TAK DÁL A VĚTŠÍ KAPKY.
 

DeletedUser38965

Guest
Zase na druhou stranu,mi to dává chuť do této hry která na tomto světě(nevím jestli i jinde) pozbyla své úcty některých hráčů,kteří své účty prodávají za vlajky.
Určitě se jim budu co nejvíce znesnadnit vítězství na tomto světě a pomoct druhé straně která hru hraje čestně a pro zábavu.

Dobře :) hrej v iluzi :)

sám osobně a na vlastní kůži jsem měl co dočinění s tou Vaší jak ty říkáš čestnou hrou a zábavou, kdy nejmenovaný ptáček tady nadává do všemožných i nemožných koutů, kdy Váš další nejmenovaný vůdce nadává supportu do svi** (a hraje dál), kdy Váš hráč falšuje oznámení se snahou získat zadarmo vesnici, nebo kdy hráče vyhodíte za to že vyhrožuje vlastnímu kmeni, předhodíte ho nám a pak na nás zaútočíte s vysvětlením "lezete nám do území", mimo jiné teď je opět v DOOMu tak má harlemik aspoň info od něj...oups :D

Pávo není to nic proti tobě, moc tě neznám ale spíš reaguji jen na to jaké mám já zkušenosti s Vašim (bývalým) nyní už rozpadlým kmenem.

Tady to bohužel budou mít moderátoři dosti obtížné, protože tenhle svět se hraje až příliš emocionálně a prostě to leze ven...jak psal dobře Vojta...a já sdílím jeho postoj a to i když jsme defacto na opačných stranách, hraju za svůj kmen a hrát budu :) (teda myslím že to tak bereš taky playboyi :D)
 
Nahoru