• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Kavárna - Casual 8

    jo a upečený v čínské restauraci :D :D
  2. Kavárna - Casual 8

    kde máme 3 prohry kde jste hráli proti našemu oficialnímu složení jen cas 4 a casualu 6 nikde jinde ne tak že kde máme 3 prohry na cas 5 z nás byly asi 3 hráči a z toho to tam jen převážně sledovali jako třeba já jelikož jsem měnil práci atd tak že jsem na to neměl vůbec čas a k výtěztvý jsem...
  3. Kavárna - Casual 8

    momentálně nevím kdo to byl jo ale na cas6 byla zveřejněná osobní fotka safa se jmenem FB atd na profilu hráče což je protiprávní jednání a jestli chceš tak ti sem napíši přesně co za zakoník jste porušili ale hleda se mi to vážně nechce ale bez souhlasu člevěka kterému tyto údaje patří se...
  4. Kavárna - Casual 8

    jinak dle tw stats ani na casualu 6 jsi nebyl tak že ten tu vůbec nevytahuj
  5. Kavárna - Casual 8

    na casualu 6 jsem byl 1 z vůdců a vždy šel ven ten kdo si to zasloužil jen 1 hráč šel ven z důvodu že by mohl vynášet někomu jemu blízkému tak že to bylo preventivní opatření vynášení informací tak že můžeš skusit něco dalšího ohledně casualu 6
  6. Kavárna - Casual 8

    já sním hrál již 3 světy a vím že kdo hrál snámi bude spokojen mě přijde že zatím s ním jsou nespokojení jen bobici a ty nikdo jiný zde na něj špínu neháže jen vy s prominutím ale už je to vážně směšné bobici mě nejvíce zklamali na cas 6 kde udělali dokonce věc která se dala žalovat jelikož byla...
  7. Kavárna - Casual 8

    Podle toho co zde predvadis tak by jsi měl navštívit nějakého psychologa nebo léčebnu duševně chorich navštívit ty jelikož s tím co zde píšeš je znatelné že trpìš bludy
  8. Kavárna - Casual 8

    Nevím kde jsi ty informace vzal že by se měl stydět nikdy se neurčovalo náhodně kdo se rozebere každý si to zasloužil ať už neaktivitou nebo jinými věci Tak že si své spekulace nebo co jsi kde slyšel můžeš zase hezky schovat můžu mluvit za sebe že já jsem s jeho vedením spokojený a tam kde jsem...
  9. sběr surovin

    je to v hromadném sběru ale stále to musíš mačkat v každé vesničce samostatně nic automatického jsem nenašel
  10. sběr surovin

    ano ale mě jde o to nemuset to odemikat po 1 ale nastavit si ve správci že chci ve všech vesnicích odemknout všechny a nemusel to klikat po 1 zámečku
  11. sběr surovin

    chtělo by to trochu upravit i vývoj sběru surovin jelikož když člověk najednou zabere třeba 40 vesek a pak to v každé klikat po 1 je děs co takhle to udělat stejně jako je to na správci účtu na kovárnu tak stejně to udělat i na sběr surovin
  12. Nové verze hry - Diskuze

    ty divoké kmeny tímto brzo úplně zničí čím víc věcí přidávají tím víc hráčů ubívá a jak pak chtějí vydělávat na hře co vedou do záhuby čím dál tím víc
  13. II. Oficiální Česko-Slovenský sraz - Říjen 2020

    dá se ještě registrovat doufám já se neregistroval jelikož mi bylo jasné že se sraz nakonec bude muset zrušit
  14. Nové verze hry - Diskuze

    prosím o zrušení nevého zobrazení mapy nemá to nic společného se starou mapou jak je tvrzeno vesnice nejdou pořádně rozpoznat ani velikostně minimálně 2 poslední bodové rozmezí jdou špatně rospoznat
  15. Kavárna - Casual 4

    stejně bych to nejradši nechal tak jako je to na normálním světě dokud se nedosáhne dominance svět nekončí
  16. Kavárna - Svět 68

    to bylo na olda22 jen se naučit s forem když jsem tu byl naposled když jel svěr 27 :D
  17. Kavárna - Svět 68

    to určitě bude a že už jsme se věčnost nepotkali :D :D
  18. prodloužení světa

    já bych byl pro !!!
  19. Ukončení světa Casual 4

    což vypadá že nedá zatím je to dost zajímavé
  20. Pevnosti - diskuze

    dost mě to odrazuje od dalšího hraní této hry protože to je tu sedět týden co týden kvůli akcím a nedělali by kmeny nic jiného než plánovaly akci
Nahoru