• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. jomo2x

    Ahojte, tak ja to asi vysvetlím stručne, nech to nemáte na dlhé čítanie :) Keď som hral ako x-násť ročný chalan CZ7, tak som chcel zaberať jedného 3k hráča, ale iný kamarát čo si s ním komunikoval ma od toho odhovoril - ponukol mi jeho vesku ak ho nechám na pokoji. Tak som na neho namiesto...
  2. Dynamický kmenový limit

    Tak ono by to mohlo byť zaujímavé aj keby sa tí ludia nevyhadzovali, ak by sa kmeň rozhodol mať "nad limit" zablokoval by si v tom pripade akýkoľvek nábor a to, že kmeň nemôže mať "nad limit" by sa dalo dať do výherných podmienok teoreticky. Ale tak to bolo len tak, čo ma napadlo, aj som si...
  3. Dynamický kmenový limit

    Zdravím dám to sem ako nápad na možné nastavenia niektorého z budúcich svetov (možno aj speedu, ak chcete, tam by to mohlo byť o to zaujímavejšie). Chápem, že kmenový limit je prispôsobený počtu ľudí hrajúcich hru a ked som hral na CZ7 to bývalo tuším 200, teraz na CZ76 kde hrám je to 25. Na...
  4. jomo2x

    Mne to tam nešlo ináč vložiť, vkuse mi to tam hádzalo trojmo, ak sa dá prosím upravte to na 1 kopiu, mne to nejako blbo :/
  5. jomo2x

    Dúfam, že som to vložil správne. svet 76
Nahoru