• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

jomo2x

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Ano, vloženo správně, odměna však vždy je jen za jeden obrázek. Vždy mohou hráči vložit více obrázků, když se chtějí pochlubit svým dílem, nebo když chtějí poradit, ale tradice je tu taková, že se hodnotí vždy ten, který je uveřejněn jako první. Další obrázky je pak možné přidávat formou odpovědí. Někdy to už zapomínáme do soutěžních podmínek uvést, v tomto případě to však nehraje tak velkou roli. Jeden herní nick, jedna odměna.

Jestli mne zrak nešálí, tak nevidím žádné rozdíly v obrázcích, tak ty další dva prosím smaž, ať zbytečně nezabírají místo na serveru.
 

jomo2x

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Mne to tam nešlo ináč vložiť, vkuse mi to tam hádzalo trojmo, ak sa dá prosím upravte to na 1 kopiu, mne to nejako blbo :/
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Dej Upravit - pak musíš odrolovat až dolů na konec příspěvku a tam u příloh na víc stačí kliknout na smazat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru