• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Úklid v diplomacii

DeletedUser15465

Guest
Poté, co jsem mazal pár rozpadlých spojenců a přidával novou alianci, jsem zjistil, že je v tom seznamu nehoráznej bordel.
Jistě, nejlepší řešení by bylo nemít spojence a tím by odpadly tyhle starosti :) Tím by se to ale nevyřešilo.
Vemte v úvahu, že hraju na s25, kde je dost nízký limit hráčů v kmeni - 25. Jen můj kmen je rozkouskován do šesti skupinek. Jeden spojenec do dalších pěti. Další tři spojenci - a co by v běžném světě zabralo pět samostatných kmenů, to nám bere těžko uvěřitelných 22 :wackospojenectví. Tohle číslo možná ještě poroste, protože s25 běží teprve měsíc a diplomacie se tedy rozjíždí.
Takže co navrhuji: Seřazení spojenců stejným způsobem, jako si řadíte budovy ve frontě. Nahoru sesterské a bratrské kmeny, pod ně větší spolky a pak dolů menší spojence - to už by bylo na každém diplomatovi, jak by si to zařídil. Nejsem žádnej pán přes programování, ale myslím že je to laicky řečeno otázkou ctrl+c a ctrl+v, zkopírovat kód a je vymalováno.:hi
Než pošlu INNO žádost o tohle vylepšení (které určitě nikomu vadit nebude, má tu snad někdo rád chaos?) tak bych ale rád slyšel názory vás ostatních :)
 

DeletedUser34582

Guest
To je skvelý nápad :yes a myslím, že najednoduchšie by bolo ak by sa to dalo posúvať ako budovy v stavebnej smyčke :) Osobne som taký počet spojenectiev nevydel- teda aspoň myslím- ale nebolo by to na škodu :)
 

DeletedUser11059

Guest
Nejprve si neodpustím osobní poznámku ... dokážu si velice živě představit, že hraješ svět 25, kde je limit na kmen 25 hráčů. 3 roky jsem hrál svět 8, kde byl limit 20 hráčů. A opravdu si nevybavuji kmen, který by měl 20 spojenců ..... i při dvaceti hráčích vždy měly kmeny max 3-5 spojenců + možná 2 sesterky. V tom pak chaos není.
A Tobě se líbí naprosto modrá mapa?

Ale k návrhu .... ačkoliv z pozice hráče, co dost let dělal diplomacii kmenů (cizích v úvodu a pak vlastního), připadne mi to opravdu jako zbytečná věc. Ale budiž. Pookusím se na to podívat z Tvého pohledu - a pak chápu, že Ti to pomůže. Ale tak, jak to popisuješ by v diplomacii musel vzniknout nějaký zaklikávač pro odstupnění síly spojenectví (tomu osobně moc nerozumím, protože pokud mám spojence, tak dobrého a pokud je na nic, není už spojenec).
Rád bych ponechal diplomatům, kteří dopustí, aby jejich kmen měl světle modrý svět, ponechal tu starost o jejich diplomacii a jediné, za co bych tedy asi dal svůj hlas, je drektův návrh posunu v diplomacii, a ať si každý diplomat a vůdce sám pokaždé posune toho či onoho spojence na tu či onu pozici.
 

Edelweiss

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
26
Pokud máš premiák tak si je označíš barevně!
 

DeletedUser11059

Guest
jemu jde o to, když má odebrat spojence a tak, odebrat sesterku ... a má jich tam 50, tak v tom má guláš.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, já to chápu tak - uzavřeš spojko s jedním kmenem - jenže ten se rozrůstá a nabaluje kolem sebe další členy, ale protože je v kmenu málo míst - dělají sestry, bratry, akademie - no a jak postupně vznikají a postupně s nimi uzavíráš stejné smlouvy jako s "mateřským" kmenem - tak se Ti ty kmeny neřadí abecedně pod sebe ale časově - tím vznikne ta nepřehlednost. Takže mít možnost si to srovnat podle abecedy (například), není až tak špatný nápad. Přínosem by byl i tehdy, když se kmeny stále přejmenovávají - jestli se nejdřív kmen jmenoval Angel a pak to časem změní na Zabiják - tak to jméno ale budeš mít pořád první v pořadí, protože ten kmen máš nejdéle v diplomacii, což chápu, že může překážet. Také mám rád, když mohu vše mít nějak systematicky uspořádané :hi
 

DeletedUser

Guest
a ty chceš mať 20 spojeneckých kmeňov a 10 sesterských ... ?
neviem ako ty,ale ja tú diplomaciu až tak často nepozerám a ak hej,tak mi nerobí problém si nájsť ten kmeň a odstrániť ho z tadial .
 

DeletedUser30198

Guest
myslím, že dotaz byl aby diplomka nebyla řazena abecedně nebo podle času přidání kmene, ale aby bylo možno pořadí v seznamu spojenců měnit dle vůle diplomata.

Což není úplně blbý nápad,

a to bez ohledu na to, že tazatel má v diplomacii zřejmě guláš, a vylepšení na tom nic nezmění :D

Je to dobrý nápad, a pokud se jedná o banalitu, tak by bylo dobré ji pozměnit.
 

DeletedUser15465

Guest
No guláš v tom opravdu je. A nemám rád modrou mapu, nejsem ten typ diplomata kterej chce mít 20 spojenců :)
Věc se má tak, že šéfuju jedné z akademií. No a jen můj kmen vlastně sestává z 7 sestrobratrských kmenů. Hups, 6 kmenů ve spojencích.
Vypadá to dost hrozně - vím co měl papasese na mysli. Modrá mapa není výhoda, je to mor. Na druhou stranu, svět běží dost krátce. Takže i když máme něco kolem 20 spojenců (reálně to máme... vlastní kmen, jedni podobně nabobtnalí spojenci a pak další tři kmeny. Reálně 4 spojence. To není nijak extra mnoho. Jenže protože tomu tak není a my máme těch spojenců 20, tak by se mohlo hodit si ty kmeny seřadit aspoň podle toho, ke kterému celku patří.

Časem se ty počty beztak osekaj - taky porovnejte počty hráčů na s25 a třeba na s17. I kdyby tam měli na 17ce limit 25 hráčů, tak se počet kmenů nijak dramaticky nezvedne.
 
Nahoru