• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Úkol - Snažší drancování

  • Zakladatel vlákna DeletedUser41883
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41883

Guest
Nedaří se mi zvládnout úkol Snažší drancování - vytvořit šablonu a zaútočit na barbarskou vesnici. Dělám vše podle toho návodu, ale úkol se mi neoznačil jako hotový.
Předem děkuji za rady.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Pokud se ti úkol neoznačil jako hotový, tak buď nepostupuješ přesně podle návodu nebo jsi úkol nedotáhl až do konce. Napiš nám prosím, jak si přesně postupoval, krok po kroku pro splnění úkolu.
 

DeletedUser41883

Guest
Pokud se ti úkol neoznačil jako hotový, tak buď nepostupuješ přesně podle návodu nebo jsi úkol nedotáhl až do konce. Napiš nám prosím, jak si přesně postupoval, krok po kroku pro splnění úkolu.

Vytvořil jsem šablonu, pojmenoval jsem ji. Na mapě jsem kliknul na barbarskou vesnici - poslat jednotky - kliknul jsme na šablonu a útok.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Šablonu musíš vytvořit v pomocníkovi rabování. Ty tam žádnou šablonu vytvořenou nemáš. Je potřeba vytvořit např. šablonu A a následně kliknout na mapě na vesnici a kliknout na zobrazené políčko A.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru