• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Úprava cíle útoků z nádvoří?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser27494
  • Vytvořeno

DeletedUser27494

Guest
Zdravím!
Mám návrh , který by se případněš mohl zrealizovat při další upgrade hry. po diskuzi ovčem!

Posílám útoky i fejky zejména z mobilu, a dost mi pomáhá díky premiáku že mohu mířit z nádvoří přímo na hráče (nejbližší vesnici hráče, kterému chci poslat útok)
Posílám dost fejků ale musím vždy zadávat mimo koordinátorů nebo názvu vesnic konkrétního hráče, Napadlo mne co kdyby se tam přidala ještě jedna možnost:
Posílat útok na nejbližší vesnici zvoleného kmneu.
(při posílání fejků by mi bylo jedno na kterého hráče by to bylo, jen kdyby to byl nepřátelský kmen (nikoliv konkrétní hráč)):
Co vy na to :

Místo tohoto :

mmmmmmmmmmmmmmm.jpg

By tam bylo toto:

xxxxxxxxxxxxx.jpg


Takže stručný návrh zní: Chci hledat z nádvoří cíl = Jakoukoliv nejbližší vesnici kmenu , kterého zadám (tak jako teď zadávám jméno hráče nebo jméno vesnice.

Byl by to problém? Byl by někdo pro tuhle změnu/vylepšení hry?

Děkuji za jakoukoliv odpověď!
Přeju všem hezký den Jirka
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41216

Guest
Možná bych to vylepšil ješte o nejbližšie vesnice konkretnýho kmene od určite vesnice na mape. Protože když se utoči na lokalitu A a fejkuje se lokalita B muze bejt vzdalenost vesnic rozdilna u kazdeho hrace.

Takze napad je dobrej jen bych to udelal technicky radsi takhle.

Priklad: zadam taq kmene a zadam kordy vesnice. Na najblizsie vesnice z kmene ktery jsem oznacil od vesnice kteru jsem oznacil se posilaji utoky.
 

DeletedUser27494

Guest
...

No je to o level více než bych navrhoval já ale byl bych pro, jen jestli by prošel aspoň ten navrh co jsem dal ja,
vyjadří se někdo z administratorů nebo někdo ze zkusenejsich hraců co by na to řekli?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Technicky by to problém nastavit být neměl, ale jak moc by to bylo využitelné, to je už otázkou.
 
Nahoru