• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Úprava volby vesnice na mapě

DeletedUser

Guest
Zdravím.

Když si kliknu na mapě na ves, rozbalí se mi různé volby pro danou vesnici.
Strašně bych tam ocenil možnost, kdybych přímo z mapy mohl měnit příslušnost dané vesnice k manuální skupině.
Takhle musím každou vesku rozkliknout, přepracovat příslušnost ke skupině a jít zpátky na mapu, což u velkých účtů bývá pracné.

V těch volbách sice není místo na další tlačítko, ale náhled vesnice mi tam přijde zbytečný, když stačí dvojklik na vesku a jsem v náhledu rychleji.
Místo toho by se tam hodilo právě měnit skupinu vesnice :)


Je možnost o tom začít uvažovat ?
 

DeletedUser25426

Guest
No a v tom náhledu vesnice už můžeš přeci skupinu změnit...
Jak by sis představoval tu přímou volbu z mapy?
 

DeletedUser

Guest
Ano, v náhledu už můžeš skupinu vesnice měnit.
Ale dělat to přímo z mapy by bylo prostě neuvěřitelně rychlejší, dynamičtější, přehlednější.
Prostě máš na mapě graficky vidět vesky a rovnou by jsi měl i přehled i lepší představu, jak si nastavit útočné, obranné vesky, hraniční, kde beton atd.

Jak bych si to představoval ?
Já se v tom nevyznám, na to jsou tu jiní :D
Jestli se tam rozbalí nějaká nabídka nebo co klik na tlačítko, to změna skupiny ? Co já vím.
 

DeletedUser38373

Guest
Já si teda neumím představit jak by to vypadalo kdyby někdo měl 5 skupin jako já, kolik ikonek by tam muselo být...
 

DeletedUser25426

Guest
Hmmm, a jak by to vypadalo u lidí, co mají těch skupin víc než dvacet... Viděl jsem ;)
[SPOIL]...sám jich mám 30 - i s dynamikou :D[/SPOIL]
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
To asi opravdu ne, ale být autorem tak nezoufám.
Autoři jistě nezastavili vývoj této hry a možná se něčeho podobného dočkáš.
 

DeletedUser

Guest
Já bych se toho rád dočkal a jak říkám, nejsem tu od toho, abych to zrealizoval.
Je to nápad, který by se mohl tlumočit dále - opticky pak na mapě vidím, co bych chtěl měnit a rovnou na ní klikat.

Pod mapou jsou i další volby, kde se zvýrazňují kmeny, hráči, vesnice.
Může tam být volba, jakou skupinu si defaultně nastavit - taky cesta.
Jen se trošku zamyslet.

Proč by to nešlo ???
Plánovač útoků se taky do hry vsunul a funguje po mapě a taky si to jistě neuměl nikdo před rokem představit.

Tak a jak se to vlastně odsud dostane k tomu, kdo o tom rozhoduje ? :)
 

DeletedUser38373

Guest
V jiném tématu o tom někdo psal, takže si dovolím citovat

Funguje to trošičku jinak, tedy alespoň na jiné hře společnosti InnoGames GmbH, administrátor či jeho zástupce návrhy na vylepšení dají dohromady, porovnají s návrhy z jiných jazykových mutací hry, a společně zadají ten nápad programátorům InnoGames...

a zástupce administrátora - Biblos odpověděl na příspěvek

Ano, funguje to obdobně i zde.


:)
 

DeletedUser37737

Guest
Zdravím.

Když si kliknu na mapě na ves, rozbalí se mi různé volby pro danou vesnici.
Strašně bych tam ocenil možnost, kdybych přímo z mapy mohl měnit příslušnost dané vesnice k manuální skupině.
Takhle musím každou vesku rozkliknout, přepracovat příslušnost ke skupině a jít zpátky na mapu, což u velkých účtů bývá pracné.

V těch volbách sice není místo na další tlačítko, ale náhled vesnice mi tam přijde zbytečný, když stačí dvojklik na vesku a jsem v náhledu rychleji.
Místo toho by se tam hodilo právě měnit skupinu vesnice :)


Je možnost o tom začít uvažovat ?

hral si tuto hru pred 7 rokmi? :) to by si chcel asi velmi vela od tejty hry a kazit ju ...
 

DeletedUser

Guest
Ano, hrál jsem tuto hru před sedmi lety a moc dobře si pamatuji, jak jsem na svém účtě o 3tis vesnicích pořád dokola jeden den dělal stavby a výzkumy, druhý den rekrutace, třetí den posílal suroviny - jako otrok.

Pokud uspoříš čas, zbude více prostoru pro opravdový smysl této hry a to je útok/obrana.
Ne otrocká klikačka.
Stojím si za tím, že například dynamičtější rozdělování do skupin vesnic přímo z mapy by tuto hru opět posunulo o kousek kupředu.

Pod mapou si zvolit v nastavení skupinu náhledu, kterou chci zadávat a po mapě jen odklikávat - to je si myslím i vcelku jednoduché řešení.
 
Nahoru