• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Úspěchy po skončení na světě

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41580

Guest
Zdravím,
je zde nějaká možnost, aby úspěchy (ocenění) ze světa, kde jsem byl zabrán, byly zachovány, aby byly ke zhlédnutí na mém profilu na jakémkoliv ze světů a zároveň jsem neměl na světě, kde jsem byl zabrán, žádnou vesnici ?

Zní to docela složitě, že :D
Jednodušší bude příklad - zaberou mě např. na S40, nezvolím možnost začít znovu a zůstane mi účet s 0 body, který by měl být po nějakém čase smazán - zůstanou mi má ocenění ? Nebo je jediná možnost ta, že kliknu na začít znovu a budu se muset pravidelně přihlašovat na daný svět, abych "nezbarbařil" ?

Doufám, že jste mě pochopili, lépe to vysvětlit bohužel neumím :D

Díky za odpovědi
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Pokud se podíváš až na konec stránky s úspěchy, máš tam zaznamenané i úspěchy z ostatních světů na kterých jsi hrál nebo hraješ.
 

DeletedUser41580

Guest
No o to mi právě jde, jenže po zrušení účtu, tak úspěchy zmizí.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Pokud svět dohraješ, nezmizí, pokud svět nedohraješ, tak ano.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Pokud se nepřihlásíš a nemáš aktivovaný prémioví účet, mám dojem že se automaticky zruší za dva týdny.
 

DeletedUser25586

Guest
Pokud máš 0 bodů, tak jsi svět nedohrál. Takže máš 14 dní a po té ocennění již nikdo neuvidí. Ale na TW-stats se můžeš aspoň kouknout na to, kolik jsi měl tam vesnice apd...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru