• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Úspěchy - vylepšení

  • Zakladatel vlákna DeletedUser42335
  • Vytvořeno

DeletedUser42335

Guest
U některých úspěchů by se mohli vymyslet další "stupně", protože třeba u hrdinské smrti (podpora, plenitel, úspěšné rezervace, vůdce, obrana před špehy, ) se dají někdy docela dost rychle udělat a potom už si člověk říká, že je to škoda, že by mohl bejt ještě další stupeň, který by mohl bejt opravdu hůře dosažitelný :)
například, že by se udělal diamantový/perlový/platinový (a já nevím co dalšího ;) ):
hrdinská smrt -> od 5.000.000, protože v pozdějších fázích hry toho lze docela i snadno dosáhnout :)
podpora -> od 10.000 to samý jako hrdinská smrt :)
plenitel -> od 50.000 vyrabovaných vesnic, protože 10.000 v poslední době jde udělat docela jednoduše ;) (beru v potaz s52, který je spuštěn 13 dní a už pár lidí má vyrabovaných 2.000+ vesnic a to za pouhý den!)
úspěšné rezervace -> od 300+ vesnic, protože tohle se dá ke konci světa taky dosáhnout :)
vůdce -> od 100.000.000, protože i to se dá dosáhnout v pozdějších fázích hry (tentokrát beru v potaz s39 kde v obránci za den je minimální částka 1.509.089 a dál to narůstá až na 11.936.703 což je více než polovina současného vůdce)
obrana před špehy -> to je možná jeden z úspěchů, který by ani nepotřeboval tolik upravování a jestli vůbec, ale navýšit to na 1.500 poražených špehovacích útoků by nemuselo být na škodu ;)
Toto je pouze můj názor o kterém si myslím, že by někteří hráči hráli delší dobu, aby se pokusili získat tyto úspěchy :)
 

DeletedUser41580

Guest
Je to přehnaný, souhlasím jen s tím plenitelem. I když i 50k je moc, 25k by bylo optimální.
 

DeletedUser42335

Guest
Právě o to jde, aby to bylo hůře dosažitelné ;)
Jinak toho plenitele s 10 vyrabovanýma vesnicema jsem získal na s50 asi za 2 měsíce hraní ;)
a díky tomu, že by to byly obtížně získatelný úspěchy tak by mohli bejt dobrý vlajky za to a na to by někteří mohli "slyšet" a herní doba na serverech by se mohla prodloužit :)
 

DeletedUser41580

Guest
herní doba na serverech by se mohla prodloužit :)

Myslím, že právě toto Inno nechce. Největší zisky mají na startu světa, s ubývajícími hráči zisky pochopitelně klesají. Sice je to "jen" webový server, ale nemyslím si, že v Inno by chtěli "držet při životě" server s < 500 hráči déle než rok.
A mě osobně by také nebavilo hrát jeden svět déle než dva roky.
 

DeletedUser41580

Guest
Pokud u toho sedíš celý den, tak ano. To byl můj případ na S42 a za půl roku jsem dal tuším něco kolem 60k.
Teď hraju již půl roku na S49 a mám 20740.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Díky za tvůj návrh, ale nebudeme realizovat vyšší stupně. Ty současné stačí, jsou pro hráče dosažitelné a i průměrnější hráč může u některých úspěchů dosáhnout nejvyššího stupně.
 

DeletedUser31462

Guest
Pokud u toho sedíš celý den, tak ano. To byl můj případ na S42 a za půl roku jsem dal tuším něco kolem 60k.
Teď hraju již půl roku na S49 a mám 20740.
Na sk mám ocenenie 17k vydrancovaných za 1 deň :D Myslím že dať 50k je len otázka šikovnosti :D
 

DeletedUser41580

Guest
Spíš je to otázka závislosti, nastavit si šablonu v pomocníkovi na 1 LK a pak přes mobilní appku naklikat pár tisíc útoků na barbarky umí každej trouba, 10k příkazů zvládnu za půl hodiny.
 

DeletedUser31462

Guest
Spíš je to otázka závislosti, nastavit si šablonu v pomocníkovi na 1 LK a pak přes mobilní appku naklikat pár tisíc útoků na barbarky umí každej trouba, 10k příkazů zvládnu za půl hodiny.
To asi ťažko :D Pretože za pol hodiny sa 10k príkazov ani odoslať nedá :D Maximum je 5 za 1s, viac ťa systém nepustí :D
 
Nahoru