Událost Útok na hrad (říjen 2018)

Téma v sekci 'Archiv oznámení' založené uživatelem Kozmicz, 5. říj 2018.

Sdílet tuto stránku

 1. Kozmicz

  Kozmicz Administrátor Divoké kmeny - Tým Administrátor

  Registrace:
  19. úno 2008
  Příspěvků:
  4.580
  Obdržená poděkování:
  791
  [​IMG]
  Vážení hráči,

  přestože jste již nepřátelské hrady srovnali se zemí, nepřátelé se vrátili zpět v plné síle, aby znovu ve vašem okolí čelili vašim pokusům o jejich zničení. Je opět na čase poslat do boje najaté žoldnéry a ukázat svým nezvaným sousedům, že jejich bránící dovednosti se musí ještě hodně zlepšit! Událost "Útok na hrad" se po čase opět vrací zpět! Pro tento návrat jsme provedli několik menších změn a vylepšení, které vám vysvětlíme v tomto oznámení.

  Začátek události: 9. října 2018, 14:00
  Konec události: 23. října 2018, 14:00
  Světy: Všechny světy, kromě speed serveru

  Připojte se k boji!
  K události se můžete připojit ze spodní části náhledu vaší vesnice nebo přes ikonu hořícího hradu v pravém horním rohu.
  Armádu budete tvořit vy a dalších 49 náhodných hráčů z vašeho světa. Po otevření události se vám objeví hrad, který je v současné době napaden a obléhán ze všech stran. Vaším úkolem bude využít služeb žoldnérů, posílit některou z obléhacích front a pomoci jim dobýt hrad. Počet dostupných žoldnérů se vám zobrazí na obrazovce události. Nového žoldnére budete automaticky rekrutovat každých 30 minut a to do maximálního množství 16 jednotek.

  Pokaždé, když se rozhodnete posílit jednu z oblastí, vyšlete jednoho žoldnéře do boje, který zvýší sílu vašeho útoku z dané oblasti o 4 body. Jakmile budete dostatečně silní a podporovaní svými žoldnéři v dané oblasti a naplníte pokrokový panel, proběhne útok na hrad, který jej poničí. Jakmile bude hrad již z části poničený, budete se moci pokusit jednou za určitý čas hrad napadnout.

  [​IMG]

  K dispozici jsou tři způsoby, jak můžete na hrad útočit:

  - Útok: Vaši rytíři, pěšáci a další vojáci. To jsou vaše hlavní útočné síly! Jakmile je indikátor pokroku plný, hrad bude poškozen o 1 až 5 HP (+ případný bonus za Obléhání).
  - Námořní podpora: Lodě podporují ostatní žoldnéře! Jakmile je indikátor pokroku plný, přidá 50 % k doplnění pokroku u Útoku a Obléhání.
  - Obléhání: Vaše katapulty a beranidla poničí silnou hradbu hradu a zvýší vaši šanci na útok! Jakmile je indikátor pokroku plný, přidělí 1 bod k poškození hradu a přidá 3 body k pokroku Útoku.

  [​IMG]

  Vzhůru na hrad!
  Jakmile hrad dosáhne 0 bodů zdraví (HP) je zničen. Medaile, nacházející se v hradu, jsou rovnoměrně rozděleny mezi všechny zúčastněné hráče a vaše armáda se přesune k dalšímu hradu. Tento hrad chrání více medailí než předcházející! Medaile jsou také udělovány za pozice v jednotlivých žebříčcích. Čím více přispíváte k obléhání, tím více medailí získáte při aktivaci útoku, obléhání nebo podpory. Máte možnost zaútočit přímo na hrad, pokud má méně než 10 HP. Hrad bude okamžitě poškozen a obdržíte další medaile. Za každou čtvrtou zničenou pevnost obdržíte bonusové medaile pro celou skupinu.


  Úsilí kmene
  V případě, že jste součástí kmene, každá získaná medaile, bude započítána i do celkového pokroku kmene. Při dosáhnutí určitého počtu medailí, aktivuje se bonus pro celý kmen na 48 hodin!
  1. Nyní můžete přispívat dalšími medailemi k pokroku kmenu tak často, jak chcete, ale bude vás to něco stát. Tyto náklady jsou obnovovány každý den. Náklady na zvýšení pokroku však porostou. Mějte na paměti, že darované medaile jsou přičteny pouze ku prospěchu kmenu, nikoliv k vašemu osobnímu.
  2. Odměny za pokrok kmenu byly mírně změněny. Jeho tři stupně - v pořadí od nejnižšího po nejvyšší - jsou nyní: + 10 % rychlost rekrutace jednotek, - 10 % cena mince a + 10 % produkce surovin.
  3. Potřebné množství medailí bylo ve srovnání s předchozí verzí sníženo. Jednotlivé stupně pokroku jsou nyní odemknuty při dosažení 75 000, 150 000 a 300 000 kusů medailí.
  4. Když darujete medaile kmenu, máte nyní 50% šanci získat alespoň jednoho dalšího žoldnéře, maximálně jich však můžete získat jen pět. Díky tomu budete moci jít nad žoldnéřské maximum, ale nemůže koupit další žoldáky, dokud se znovu nedostanete pod maximum.
  [​IMG]

  Síla medaile

  Vaše těžce vydělané medaile mohou být použity v obchodě k získání výkonných předmětů. Položky vyměněné za medaile během události zůstanou ve vašem inventáři i po skončení akce. Takže si je můžete uchovat pro budoucí použití.

  Jakmile bude událost ukončena, máte ještě 24 hodin čas na přístup do obchodu události pomocí ikony události. Po uplynutí této doby bude obrazovka události nepřístupná, medaile bude odstraněna a obchod události bude uzavřen. Vezměte prosím na vědomí, že při přestupu na Casual nebudou vaše medaile převedeny!


  Těšíme se zároveň na vaši zpětnou vazbu, kterou můžete připojit do diskusní sekce.


  Váš DK Tým