• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Čajovna světa 2

DeletedUser

Guest
ono v podstate aj auto sa da soferovat bez volantu,len je to kapanek obtiaznejsie,ale staci mat tvoje rozmyslanie,pero a papier a hned je vsetko jasne.Aspon nepis bludy,ze pri 5 mega sa da normalne hrat..uz len to klikanie minci je na tyzden..kde je potom hra?Cize aj ked PU nie je povinny,tak kazdy normalny hrac si ho od urciteho bodoveho okamihu zakupi..cize nie je povinny,ale je potrebny..a na tom stavia Innogames.A ozaj sa mi paci,ako vsetci admini svorne obhajujete toto zdrazenie PU..keby ste boli radovi hraci,tiez by ste to obhajovali?..smiesne. :hi

Hrát se to dá normálně, akorát je to časově náročný, každopádně kdybych platil PU jako dříve, určitě bych nedělal takovej pofírunk jako většina, protože umím počítat a nikdy bch si nekoupil PU jinak než max bodů, vždy jsem to tak dělával a dělal bych to i ted a 6 korun měsíčně ( při mé platbě) mě nevytrhne.
 

DeletedUser

Guest
bez PU sa hrat normalne neda..aspon nie pri 5 mega a viac..a co sa tyka toho platenia,aj ja si kupujem full body..ale kedze tu hraju aj studaci,co maju hlbsie do kapsy,tak toto zdrazenie je pre nich likvidacne..ak si doteraz nasetrili vzdy z vreckoveho na sms s PU,tak teraz si uz nenasetria..a o to sa jedna
 

DeletedUser

Guest
Pokial viem a podla fotiek,tak vatsina adminov su mladasi..bud studaci,alebo tak nejak..a niektori sa citia strasne navysoko,ked sa stanu adminmi na DK - cize iba ich nazor je spravny.Zazil som tu uz takych horenosov..samozrejme,myslim to vseobecne,nesmerujem to na angelinacz...no a to potom mas tazku debatu s nimi..:))..a vidno to aj pri tomto zdrazeni - vatsina hracov nesuhlasi s tymto zdrazenim a tym padom su blbci-obrazne povedane.Cize ja by som chcel podotknut,ze som strasne rad,ze PU sa zdrazilo a navrhujem ho zdrazit este viac..na minimalne 100 eur za jeden bod..aby to malo ten spravny efekt..
 

DeletedUser

Guest
Žádná zmíňka o tom, že se hra dá hrát bez prémiového účtu jen do určité fáze hry. Toto je bojová a týmová hra. Takže když ji hraju, chci bojovat a účastnit se týmových akcí. A to bez prémiového účtu od jisté fáze hry nelze. Tečka. Kdo o tom chce polemizovat, lže. Také ani náznak informace o tom, že InnoGames vybírá za poskytnutí služby úhrady, ale za rok, dva, bude vybírat úhrady diametrálně odlišné a prakticky může zdražit neomezeně. S touto novou informací bude mít dále do hry chuť asi velmi málo hráčů. Co my víme, co bude za půl roku ? A o té reklamě ve stylu "Hraj zadarmo ? " už ani nemluvě.
.

Prostě pořád dokola, zkus někdy číst vše co píšu, bez PU jde a hraje se i s velkýma účtama , už nevím jak Ti (Vám) to mám vysvětlit, konkrétně u nás byl hráč který do 7 mega neměl PU, po vysvětlení výhod si ho začal kupovat a neříkej že tu někdo lže !!
Pokud hru nestíhám a nechci platit tak to nehraju.
 

DeletedUser

Guest
Čtu velmi pečlivě co píšeš. Popravdě mě to nepřesvědčilo. O tom člověku bych si rád prohlédl nějaké záznamy v databázi. Díky. Nenapadlo tě, že by lhal ?

Je tu prosím ještě někdo z hráčů, který by hrál hru do cca 7 mil. bodů, skutečně bojoval a měl již starší účet ve fóru ( tedy pravděpodobně nebyl napojen na DK tým ) ? Děkuji. Opět. Je to debata jen o té hranici počtu vesnic. Krom toho, ve smlouvě nebyl ani náznak o tom, že by se hra od určité fáze nedala hrát bez prémiového účtu nebo že by se dala hrát jen velmi obtížně.

Pouze:

Prémiové využívání spočívá ve používání dodatečných herních funkcí (dále „features“) pro zpřístupnění herních výhod, které základním uživatelům nejsou k dispozici. Za prémiové využívání her vybírá společnost InnoGames úhrady za poskytnutí služby. Hráč si tak může svůj účet rozšířit a získat výhody oproti základním hráčům (např. dynamickou nabídkovou lištu, neodpojování z důvodu nečinnosti).


Bez toho se všichni bez problémů obejdeme, že ? Inno by se z toho mohlo vyvlíknout pouze zlevněním nebo implementací důležitých funkcí pro hru ( tedy bojování ) přímo do základního uživatelského rozhraní.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já mám účet který má 2,6M bodů (236 vesnic) a můžu potvrdit, že bez PÚ jenom ražení mincí, výroba vojsk je absolutně nezvadatelná a už to není zábavou ale povinností sedět u toho 24 hodin denně, což můžou snad jen nezaměstnaní... Ani Poznámkový blok vám nepomůže k tomu aby se to dalo zvládat a říkat, že hráč se 7M bodů to zvládá bez PÚ? Tak takovýho experta bych chtěl vidět a taky bych chtěl vidět, jak zvládne jenom na cca. 700 vesnicích naklikat armádu a šlechtice (to by v pondělí začal a za týden by byl rád, že je doklikal, no a takhle by to mohl dělat pořád dokola, protože by mu zas na druhé straně už přetíkaly suroviny...) :rofl
Příště si méně vymýšlet a více se držet reality...

S mým účtem při mé aktivitě cca 4 hodiny denně, jsem rád, že zvládám posílat vojska a obnovovat ty co mi pojdou v boji... Navíc mi nezbývá téměř žádný čas na odpovídání na zprávy a bavení se s kmenovými kamarády... Vy asi nechápete, že to berem jako zábavu, ne jako vy za vyplnění volného času posedáváním u PC celé dny...

Má úcta:hi

PS: konečně se proberte do reality.
 

DeletedUser

Guest
Hrat pri vyssich bodoch DK bez PU sa da..ale iba teoreticky-v praxi to nejde..nebudem opakovat dovody.Takze chapem to tak,ze Angelinocz to myslel takto..cisto teoreticky.Ak by to myslel prakticky,tak by som asi usudil,ze v zivote nedosiahol na DK nejak viac bodov..uz mega bodov bez PU je otrocina a nie hra.
 

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Co jsem takhle četl, tak by angelino měl přiznat, že to hodně, ale opravdu hodně idealizuje.

Jenže pravda bolí. 6 mega hrát jde, ale za jak dlouho? To abys přišel z práce, šel hrát DKáčka a pak jen jít spát.
 

DeletedUser

Guest
htm

ono se opravdu dá hrát i bez premia třebas s 10 milionovym účtem,otázkou je jak...
pokud si v zázemí kmenu,nic ti nehrozí,nebojuješ a jednou za den se logneš,pak určitě
ale pokud chcem plnohodnotně hrát,bojovat s nepřáteli,pak je pú nutností
a může si tu každý tvrdit co chce,kdo tomu nevěří,rada mu dám několika milionový učet pod tisícovými útoky do zástupu a ať se bez pú předvede

jinak vám přeji :
vv030.gif
 

DeletedUser

Guest
Ahooj. Taky Tobě i ostatním přeju Veselé Velikonoce ! Hned bych zajel na koledu. ;)
 
Nahoru