• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Čajovna světa 2

DeletedUser

Guest
ono se opravdu dá hrát i bez premia třebas s 10 milionovym účtem,otázkou je jak...
pokud si v zázemí kmenu,nic ti nehrozí,nebojuješ a jednou za den se logneš,pak určitě
ale pokud chcem plnohodnotně hrát,bojovat s nepřáteli,pak je pú nutností
a může si tu každý tvrdit co chce,kdo tomu nevěří,rada mu dám několika milionový učet pod tisícovými útoky do zástupu a ať se bez pú předvede

ja neverim..pozicaj mi ten ucet..:)))))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3219

Guest
dovolím si poznámku: Všude ve VOP (tedy ve smlouve), se tvoje práva a povinnosti vztahují ke "hře" nikoliv ke konkrétnímu světu. Nikde ti nikdo nezaručuje možnost hrát konkrétní svět nebo ho dokonce dohrát do konce... a proto se také body PÚ vztahují vždy k účtu a nikoliv ke světu.

.... proto je zcela pravdivé tvrzení, že každý hráč má možnost hrát hru zdarma. Ne třeba svět2, ale nic ti nebrání si zdarma hrát třeba na s17.... a až to bude moc složité, klidně hraj S18, 19 nebo nějaký jiný.

Z tohohle hlediska je věta "hrej zdarma" zcela nenapadnutelná a řešit od které fáze potřebuješ PÚ sice zajímavé, ale v podstatě bezzubé. Stejně tak hráče nikdo nenutí přebírat další vesnice...

mimoto Aragorrn má momentálně na světě2 76 vesnic, což se bez PÚ dá zvládat poměrně rozumně a to tu hraje skoro 2,5 roku a jako vůdce kmene lze předpokládat, že i poměrně aktivně ;-)

....takže tu děláš zcela zbytečně bouři ve sklenici vody. Pokud máš pocit, že provozovatel hry využivá nekalou reklamu, obrať se příslušné státní orgány, ale tohle forum patří provozovoteli a ten rozhodne, co tu nechá a co ne...

.. takže se nediv, že ti budou veškeré příspěvky odkazující relativizující VOP, napadající DK tým, hru samotnou nebo Innogames prostě stále dokolečka mazány. Je samozřejmě možné se tu bavit o hře, o míru, o lečems, ale není přípustné využívat majetek firmy innogames proti ní samotné.

Věřím, že si tenktorát už definitvně porozumíme a že tě nebudu muset za nerespektování téhle situace na foru trestat
 

DeletedUser

Guest
htm

betko víš že tě mam ráda a tohle je asi poprvé kdy ti budu oponovat a nesouhlasím s tvým názorem:

.... proto je zcela pravdivé tvrzení, že každý hráč má možnost hrát hru zdarma. Ne třeba svět2, ale nic ti nebrání si zdarma hrát třeba na s17.... a až to bude moc složité, klidně hraj S18, 19 nebo nějaký jiný.

Z tohohle hlediska je věta "hrej zdarma" zcela nenapadnutelná a řešit od které fáze potřebuješ PÚ sice zajímavé, ale v podstatě bezzubé. Stejně tak hráče nikdo nenutí přebírat další vesnice...


Pokud začnu hrát na jednom světě,tak se mu budu věnovat,a né že to po půl roce zabalím,na všechny se vykašlu a půjdu do jiného světa,to je asi věcí povahy,já bych na to teda žaludej neměla
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak napíši sem takový svůj pocit, i když nejsem z tohoto světa, možná Inno nepočítalo, že to bude hrát i někdo jiný, než jen školáci ...
 

DeletedUser3219

Guest
betko víš že tě mam ráda a tohle je asi poprvé kdy ti budu oponovat a nesouhlasím s tvým názorem:

.... proto je zcela pravdivé tvrzení, že každý hráč má možnost hrát hru zdarma. Ne třeba svět2, ale nic ti nebrání si zdarma hrát třeba na s17.... a až to bude moc složité, klidně hraj S18, 19 nebo nějaký jiný.

Z tohohle hlediska je věta "hrej zdarma" zcela nenapadnutelná a řešit od které fáze potřebuješ PÚ sice zajímavé, ale v podstatě bezzubé. Stejně tak hráče nikdo nenutí přebírat další vesnice...


Pokud začnu hrát na jednom světě,tak se mu budu věnovat,a né že to po půl roce zabalím,na všechny se vykašlu a půjdu do jiného světa,to je asi věcí povahy,já bych na to teda žaludej neměla

Matysku, já přece netvrdím, že to máš udělat :).... jde jenom o reakci na absurdní a jakkoliv nepodložené tvrzení aragorrna, že zdražením PÚ firma Innogames jakkoliv porušuje zákony, dopouští se klamavé reklamy, podvodu atd...

..nikdo nikoho nenutí (ani přímo ani nepřímo) hrát svět2, nikdo nikoho nenutí (ani přímo nepřímo) platit PÚ... a přesto zůstává hra otevřená zdarma všem, kdo splňují podmínky VOP...
 

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Matysku, já přece netvrdím, že to máš udělat :).... jde jenom o reakci na absurdní a jakkoliv nepodložené tvrzení aragorrna, že zdražením PÚ firma Innogames jakkoliv porušuje zákony, dopouští se klamavé reklamy, podvodu atd...

..nikdo nikoho nenutí (ani přímo ani nepřímo) hrát svět2, nikdo nikoho nenutí (ani přímo nepřímo) platit PÚ... a přesto zůstává hra otevřená zdarma všem, kdo splňují podmínky VOP...

betko, vím, že jsi chytrej člověk, tak netvrď, že tomu vážně věříš.

To je prostě lacinej argument. Nechci tu lejt olej do ohně, ale řekni mi popravdě, tvrdil bys to samé, kdybys neměl premiák zdarma?

Reakce na "..nikdo nikoho nenutí (ani přímo ani nepřímo) hrát svět2, nikdo nikoho nenutí (ani přímo nepřímo) platit PÚ"
 

DeletedUser3219

Guest
betko, vím, že jsi chytrej člověk, tak netvrď, že tomu vážně věříš.

To je prostě lacinej argument. Nechci tu lejt olej do ohně, ale řekni mi popravdě, tvrdil bys to samé, kdybys neměl premiák zdarma?

Reakce na "..nikdo nikoho nenutí (ani přímo ani nepřímo) hrát svět2, nikdo nikoho nenutí (ani přímo nepřímo) platit PÚ"

odpovím ti v PM, tohle sem totiž taky nepatří....
 

DeletedUser17937

Guest
Moje letmé zhodnotenie celej situácie. Inno malo právo zdvihnúť ceny. Je však typické pre náš DK tým, že to okomentoval slovami ako jemné a nepatrné. Majú pravdu, ak sa na to dívajú z uhla tých, čo si kupujú vždy maximum bodov. Škoda, že nemáme štatistiku, ktorá by ukázala pomer SMS-kári kontra platitelia maxima PÚ bodov.
Chápem rozhorčenie študentov, ale naozaj majú aj iné možnosti, ako drahí sms.
Len ten prístup, keby bol iný ....
 

DeletedUser21004

Guest
Jsem rád,že náš moderátor začal na negativní věci reagovat argumenty místo laciného mazání.Jestli je hra v pořádku dokáže posoudit asi jen právník,který si sežene řádné podklady,točit tady argumenty jestli se dá hrát bez PU nebo ne je házení hrachu na stěnu,je to prostě jen věcí pohledu.Co se týká zdražení,asi na to má každý nárok,ale odkazy na zajímavé obhajování mi příjdou zcestné(zkvalitnění a možnost platby).Když jsme u betky,ten sice PU neplatí a stojí razatně za provozovatelem,taky byly doby kdy platil a nejen za sebe,aby pomohl svým herním ideálům na S2.Tahle hra je business,tak se to tak musí brát,ikdyž to kazí a ničí herní ideály,zadarmo dnes už nikdo nikomu nic nedá :eek:)
 

DeletedUser2241

Guest
to angelino: z mého okolí jsem jediný hráč, o kterém vím, že zkoušel hrát s účtem přes 5 mega bez prémiáku. Šlo by to pouze ve chvíli, kdy na tebe nejdou hromadné útoky (a jiné už nechodí). Ve chvíli, kdy jde přes 500 útoků se bez prémiáku prostě neubráníš. Už jenom kvůli takové věci, jako je vidět čas příchodu útoků, což je sakra důležité. Nevypíšeš si 500 útoků, natož třeba 2.000, obzvláště, když pořád přibývají další a další. V tomhhle případě je prostě prémiák nutnost, jinak je to sebevražda.

praskos - No. 1 - žebříček poraženého protivníka svět 3


Jo a sorry, taky nepatřím na svět 2, jen jsem zareagoval na opětovné bludy supportu.
 
Nahoru