• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

České tradice na mém panství

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322

Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci DK fóra

touto naší literární soutěží


Súťaž Tradicie3.png

dáváme prostor všem, kteří umí vymyslet a sepsat poutavý příběh, nebo spojit slova do zvučných veršů, či do potemnělé balady a rádi se o své příběhy s námi podělí.

Možná mnozí z Vás i v reálném životě dodržujete některou z dávných tradic, které jsou spojeny se jmény těchto světců:

Svatá Barbora
Svatý Mikuláš
Svatý Ambrož
Svatá Lucie

konarik eerešna ořez.png
JAK SE MÁM DO SOUTĚŽE ZAPOJIT?

Vyberte si nějakou tradici spojenou s těmito světci a popusťte uzdu své fantazie a vyličte, jak se na tradiční nebo méně známý svátek připravují, nebo jej slaví, obyvatelé Vašich vesnic.

Váš příběh může být veselý, romantický, poučný i rozpustilý, někdo možná zahraje spíše na temnou strunu - nevadí - vše je vítáno. Vše, co bude Vaším autorským dílem. Příběhy, které vymyslel a napsal někdo jiný - ty si ponechte k pobavení jiné společnosti, na našem fóru takové historky nejsou vítány. Plagiátoři by byly ze soutěže vyloučeni, stejně jako ti, kdož by si mysleli, že v soutěžích nemusí dodržovat pravidla našeho fóra.

Malé doporučení - nepište ani příliš krátké, ale ani příliš dlouhé příběhy, mějte na paměti, že méně je někdy více. Máme zkušenost, že čtenáře neodradí od čtení historky, které mají tak okolo 500 slov.


NÁPAD MÁM A CO DÁL?

Úžasné! Teď již stačí jen "zmáčknout" velké hnědé plus v Sekci této soutěže, téma nadepsat svým herním jménem a do prázdného rámečku sepsat svůj příběh. A abychom věděli, že čtete celé pokyny - nezapomeňte svému příběhu dát nějaký výstižný nadpis, který však napíšete jen nad soutěžní text, ne do názvu tématu.


A KDY MÁM TAK UČINIT?

Nejlépe co nejdříve po vyhlášení soutěže, nejpozději však do půlnoci dne, který je níže uveden jako poslední den soutěže:

Začátek soutěže: 26. listopadu 2018
Konec soutěže: 9. prosince 2018


CO MOHU ZÍSKAT?

Na vítězné návrhy čekají tyto odměny:

1. místo - 1 000 prémiový bodů
2. místo - 750 prémiových bodů
3. místo - 500 prémiových bodů

f4dee80bba_103903887_o2.png
Diskutovat k soutěži můžete ZDE
Výsledky vyhodnocení budou zveřejněny ZDE
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru