• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Řízečková párty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Vazeni a mili pratele rizecku,
replika australskeho parnicku (viz vyse na obrazku, dekuji Biblusku, krasne foto ;) ) bude k dispozici 21.3. od cca 16:00 do cca 18:00.

Cena plavby je 100,- na osobu.

Na palube je k dispozici WC, bar a audio komentar v 5-ti jazycich + jen pro vas
sluzby zkuseneho pruvodce. Vse bude zaznamenano fotografem z fotoatelieru "Roads" ;)
Zajisten je welcome drink (pro nezletile nealko napoj) a mozna i male prekvapeni
Budu se tesit ;)
Kvitek
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser41028

Guest
Trochu přeháníš: Ps měl bych pár zájemců z Grepolishu, mohu jim to nabídnout? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41028

Guest
Z kmene nakonec nikdo :( Ale v Grepolku jako dvě aliance něco plánujem a myslím že pražáci by rádi přišli tak max 20 z grepolishu. Šlo by to? :)
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Roadsi, je mi lito, ale dame ti limit max. 10 lidicek (kdyby se prihlasili dalsi zajemci).
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Roadsi, ty mas limit celkem 10 lidi ;)
Vem dva kamose z grepolisu, tri z kmene, dva ze skoly a maminku s babickou a dedeckem.
Slovy - 10 lidi :)
 

DeletedUser19739

Guest
Já mám taky limit deset? Dovedete si to představit? Deset bagroušků?:)
K tomu deset zelíček, deset Káč, to by byla párty:)
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Pardon hosi, ale to jste meli dat vedet driv - domluvila by se vetsi lod ;)
Ale pote, co jsem videla jak se ucastnici z ruznych duvodu odhlasuji a ja potrebovala domluvit cenu, tak jsem uvedla info do 10-ti lidi.
S vama je to tezky :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru