• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Řízečková párty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41028

Guest
Dnešní cesta do školy...

[SPOIL]Škola začíná až 3 hodinu,
konečně aspoň déle vstanu.
Jenže jako vždy, trochu jsem zaspal,
kvůli bláznění z DK do 3 jsem jaksi nějak nevstal :D

Takže ráno honička
za vteřinku byla nachystaná školní takša.
Do 5 minut jsem vyletěl ze dveří,
ale valil se směr nádraží.

Jenže jaksi jsem to s valením přehnal
a na schodech ze 4 patra se vysekal.
Takže místo na nádraží a do školy,
s ,,radostí" jsem zamířil k doktorovi.

Takže mám natažené tříslo
světlo ukazující mi naději na cestu na sraz náhle zhaslo :(
Takže sice jsem doma,
ale je tu nuda.

Tímto se vám omlouvám vážení přátelé
na srazu zítra asi bude o básníka méně.
Nějak bych se tam dostal o to nejde
ale s nohou mne asi nepustí mí rodiče.[/SPOIL]

Po přečtení básně asi pochopíte, proč zítra pravděpodobně nepřijedu :( Omlouvám se, ale asi zítra vážně nebudu moct :(
 

DeletedUser40852

Guest
Koukám, že ne nadarmo se říká, že všechno zlý je k něčemu dobrý :eek:))) Ještě že jsi upadl a že zítra nikam nejedeš :D Marně bys čekal na loďku a účastníky srazíku. Zítra je totiž teprve 21.2. a pokud jsem dobře četl tak srazík je 21.3. takže tu už snad budeš fit
 

DeletedUser40852

Guest
Lepší se seknout takhle písemně, než někam zbytečně cestovat. Jinak přeji brzké uzdravení.
 

DeletedUser41028

Guest
Díky, ale moc rád nejsem, od pondělí mám jarničky :( Takže jsem měl jet na hory no a nwm jak nyní no
 

DeletedUser30368

Guest
Omlouvám se z této akce, bohužel jsem zjistil, že mám v kalendáři dvě akce a ta druhá mi přijde lepší.

Vím, že jsem některé z Vás dlouho neviděl, ale věřím, že se uvidíme na jiném srazu, navíc je druhá akce finančně méně náročná, takže i to trochu rozhodlo :), omlouvám se a s mou účastí nepočítejte, ale rozhodně si to užijte :hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru