• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Špeh v obranně

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj nejsem si jistý jestli mám pravdu ale, díval jsem se na statisktiky jednotek a u špehů sem zjistil že májí všeobecnou obranu 2 a obranu proti kavalerii 1. Takže jestli budu mít ve vesce 20 špehů hradby na 0 a zaútočí na mě 1 kopí se štestím 0% tak vyhraju jako obránce já ne??? Díky za odpověd.:great:great:great
 

DeletedUser34582

Guest
Neviem Ti to povedať....zle myslím, že táto informácia Ti je aj tak nanič....takže riešiť to je bezvýznamné a jediné čo to spravím je spam sorry
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Vyzkoušej si různé varianty v simulátoru a uvidíš sám nejlépe, spíš než špehové, toho jednoho kopijníka zabijí hradby. :D
 

DeletedUser34582

Guest
Nehral som sa so simulátorom...ale možno pri šťastí + 25%....ale viete aká je pravdepodobnosť :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No jo, zase jsem psal heslovitě - překládám - spíš než rekrutovat špehy - postav hradby. :blush

A Turgonův koutek - ten je k nezaplacení - ten hráč má můj hluboký obdiv a úctu. :hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru