• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Špehové - Paladin

  • Zakladatel vlákna DeletedUser42548
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser42548

Guest
Ahoj, mám takový rychlý dotaz, když pošlu špehy do cizí vesnice a v ní bude paladin, tak uvidím přes špehy co má např na sobě? +15% šermíře, +10% falangy na kopiníky atd...děkuji
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Zdravím pravdě podobně si myslím že to nelze ale jak jsem se dočetl na Wiki tak je více systému špehováni zde to máš jak je to tam dáno:
Systém špehování
Existují celkem 4 druhy systémů špehování.
Pro všechny z nich ale platí tato pravidla:
1) Pro vyšpehováni určitých poznatků o vesnici je potřeba, aby přežilo určité procento špehů ( ne každý špehovací systém ale umožňuje získat všechny níže uvedené informace ):
Informace o počtu vojska nacházejícího se ve vesnici - je potřeba, aby přežil aspoň 1 špeh
Informace o počtu surovin ve špehované vesnici, které nejsou ukryté ve skrýši - je potřeba, aby přežilo alespoň 50 % špehů
Informace o úrovních budov ve špehované vesnici - je potřeba, aby přežilo aspoň 70 % špehů
Informace o počtu vojska pocházejícího ze špehované vesnice, které se ale momentálně v domovské vesnici nenachází - je potřeba, aby přežilo aspoň 90 % špehů
2) Špeh má při všech typech špehování tyto stejné vlastnosti:
Bojová síla na jednotlivých stupních
Cena a časová délka výroby a výzkumu
Požadavky na obyvatelstvo

1. systém
Špeha lze vyzkoumat na 1 stupeň. Může získat informace pouze o jednotkách nacházejících se ve špehované vesnici. Pro přežití špehů je potřeba mít více špehů než kolik se nachází v bránící se vesnici.
2. systém
Špeha lze vyzkoumat na 1 stupeň. Může špehovat informace o jednotkách, surovinách a stupních budov ve špehované vesnici. Pro přežití špehů je potřeba mít více špehů než polovinu počtu špehů v bránící se vesnici.
3. systém
Špeha lze vyzkoumat na 1 stupeň. Může získat informace o jednotkách ve špehované vesnici i jednotkách, které z ní pochází, ale v současné době se nacházejí jinde, o stupních budov a surovinách ve špehované vesnici. Pro přežiti špehů je potřeba mít více než polovinu špehů v bránící se vesnici.
4. systém
Tento systém se může ( ale nemusí ) nacházet pouze na světech, kde funguje třístupňový nebo desetistupňový výzkum. Špeha lze vyzkoumat na 3 stupně. Špeh na 1. úrovni může zjistit pouze velikost vojska v bránící se vesnici. Špeh na 2. úrovni může kromě toho zjistit i úrovně budov a počet surovin. Špeh na 3. úrovni může dále zjistit jednotky nacházející se mimo špehovanou vesnici, které ze špehované vesnice pochází. Pro vyšpehování je potřeba mít více než polovinu počtu špehů obránce ( na ztráty špehů útočníka nemají vliv stupně vyzkoumání špehů v obou vesnicích ).

Zde odkaz na Dk Wiki k tomuto tématu.Snad to pomůže :).
https://help.divokekmeny.cz/wiki/Špeh#Dal.C5.A1.C3.AD_informace
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
S verzí 8.59 proběhlo pár změn v systému špehování, doporučuji tedy kouknout nejlépe sem.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Ano, ano....
Ahoj, mám takový rychlý dotaz,....
7.srpna 2016.
A "vzápětí" 27.října 2016 přišla i rychlá reakce od našeho šikovného adepta na pozici generálního supervícemoderátora Adika13... A až pak zaručeně ověřená zpráva od osoby více než kompetentní, že všechno co bylo už není :)

Já bych taky měla rychlý dotaz: budou se provádět nějaké změny ohledně uzavírání světů, teď na konci letošního roku ?
Samozřejmě jsem měla na mysli konec roku 2017, protože nepředpokládám, že by mi někdo ještě letos na "rychlý" dotaz odpověděl :D

Edit:
Samozřejmě to byla řečnická otázka.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Ano, ano.... 7.srpna 2016.
A "vzápětí" 27.října 2016 přišla i rychlá reakce od našeho šikovného adepta na pozici generálního supervícemoderátora Adika13... A až pak zaručeně ověřená zpráva od osoby více než kompetentní, že všechno co bylo už není :)

Já bych taky měla rychlý dotaz: budou se provádět nějaké změny ohledně uzavírání světů, teď na konci letošního roku ?
Samozřejmě jsem měla na mysli konec roku 2017, protože nepředpokládám, že by mi někdo ještě letos na "rychlý" dotaz odpověděl :D

Edit:
Samozřejmě to byla řečnická otázka.
jen takový sebemenší dotaz proč mě zmiňuješ? pokuď máš nějaký problém tak si ho nechej laskavě pro sebe taky ti neříkam co mám za problém konkrétně z tvou osobou děkuji :) .Nemusíš všechno , vědět jen ty;) . Já se narozdíl od někoho se nepovišuji navíc fórum slouží pro veřejnost a spoluprácí ne pro skrytou provokaci a zavist znalostí bez urážky.A navíc si myslím že hru Divoké kmeny hraji již docela dlouho:) . Ďekuji za pochopení :) ;).
 
Naposledy upraveno:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
LK: Žádné změny neplánujeme nebo máš na mysli něco konkrétního?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru