• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Špionáž na světe 27

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj,

zajímalo by mě, jak probíhá špionáž na světe 27. Z informací na fóru jsem se dozvěděl že jsou dva způsoby:

1) pokud mám více jak polovinu protivníkových špehů, alespoň někdo se vrátí

2) pokud mám více špehů jak protivník tak se alespoň někdo vrátí a podá zprávu

Nicméně poslal jsem 10 špehů na hráče, který má 160 bodů a je velmi nepravděpodobné že by měl stáje a špehy. Měl bych tedy mít 100% úspěšnost. Ano, vyšpehoval jsem suroviny a budovy. Ale armáda se nezobrazila.

U jeho jednotek se zobrazila u počtu i u ztrát 0, což je asi správně - tam by se to asi zobrazilo v případě boje. Pod tím jsou 2 tabulky - vyšpehované suroviny a budovy. Pokud jsem systém pochopil tak pod tím by měla být i armáda, ta tam ale není. Myslel jsem, že tedy armádu nemá, tak jsem poslal menší útok, který byl kompletně odražen, takže armádu asi má. Proč nebyla vyšpehována?
 

DeletedUser31287

Guest
Mohl uhnout. V tom případě armádu nevidíš. Na to potřebuješ paladinův předmět. Kalidův dalekohled
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Vzhledem k tomu, že ve světě 27 má paladin předměty, tak špehové špehují omezeně - vyšpehují vojsko, budovy a suroviny ve vesnici, ale vojsko mimo vesnici nevyšpehují, to s nimi musíš poslat paladina s příslušným předmětem , jak Ti už odpověděl hráč saxousek.
 

DeletedUser

Guest
.. to zda má paladin předměty nebo ne, se systémem špehování nesouvisí. To je dané v nastavení světa.. (pokud může vidět vojska mimo ves - je u systému špehování i může špehovat cizí jednotky).
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Sice to už bude poněkud OT, ale nemáš tak zcela pravdu, vše souvisí se vším - tedy i to, zda má paladin předměty a co mohou špehové vyšpehovat. To, co je napsáno v systému špehování je pak právě výsledek kombinací, jestli paladin s předměty, vylepšenými předměty nebo úplně bez předmětů. A samozřejmě ještě dalších nuancí nastavení ... :hi
 

DeletedUser

Guest
.. tohle se dá říct obecně asi o všem.. ale z tvé (moderátora a supporta!) věty (Vzhledem k tomu, že ve světě 27 má paladin předměty) logicky vylývá, že na světech, kde předměty paladin má, nešpehuje vojska mimo ves.. což prostě není pravda..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Takže pokud chci zjistit i stav jeho armády, musím poslat špehy + paladina (který má vyzkoumaný předmět)? Nebo stačí jen špehové?

Jde ten výzkum nějak urychlit a ovlivnit co bude vyzkoumáno? Asi ne, že?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
.. tohle se dá říct obecně asi o všem.. ale z tvé (moderátora a supporta!) věty (Vzhledem k tomu, že ve světě 27 má paladin předměty) logicky vylývá, že na světech, kde předměty paladin má, nešpehuje vojska mimo ves.. což prostě není pravda..

Objasni, co není pravda? Jak si došel k závěru, že paladin, co má dalekohled a je poslán se špehy, že pak špehové nešpehují vojska mimo ves? Jen pro přesnost:

Kalidův dalekohled je jedním z paladinových artefaktů. Díky němu špehové vždy vidí všechny jednotky, včetně těch, které nejsou ve vesnici.


Takže pokud chci zjistit i stav jeho armády, musím poslat špehy + paladina (který má vyzkoumaný předmět)? Nebo stačí jen špehové?

Jde ten výzkum nějak urychlit a ovlivnit co bude vyzkoumáno? Asi ne, že?

Záleží na tom, jaký stav armády chceš zjistit - jestli jen ve vsi - tak stačí jen dostatečný počet špehů, pokud i mimo ves (ale nezjistíš, jestli je jen v sousední ukryté, nebo hodiny daleko na podpoře), tak jedině za přítomnosti paladina s dalekohledem. A předměty paladina se nezkoumají, ale nalézají a to v náhodném pořadí, které nelze nijak ovlivnit.

Více k paladinovi nalezneš zde: http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?t=954
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser25426

Guest
Vzhledem k tomu, že ve světě 27 má paladin předměty, tak špehové špehují omezeně - vyšpehují vojsko, budovy a suroviny ve vesnici, ale vojsko mimo vesnici nevyšpehují, to s nimi musíš poslat paladina s příslušným předmětem , jak Ti už odpověděl hráč saxousek.

To Biblos - přečti si svůj příspěvek - a pak se ptej, jak na to bleskosvodka přišla :)

PS, viděl jsem oznamka, kdy byly vyšpehovaný jednotky MIMO vesnici i bez paladina a dalekohledu, na S9...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru