• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

120% ochrana před utoky.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40258
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
No nevím jak jiní ale soupeřů se stejným bodovým průměrem je víc než dost pokud nejste na prvním místě, často se může stát že narazíte v podobném bodovém průměru na neaktivního hráče a to i na své kontinentu, já mám třeba barbarek pár a jinak jsem většinu vesnic sebral hráčům ;) a chce to hlavně nezapomenout na kostel :D
 

DeletedUser

Guest
hmm

Vraj pohodovy svet..hral som DK 6 rokov,nakoniec ma byvaly spoluhraci nahovorili na Casual,kde by som si uz mohol uzivat kmenovu penziu ..a zakon schvalnosti - hned kusok mam jedneho,ktory asi pohorel na inych svetoch a tu si na mne chce dvihat svoje ego,darmo som mu pisal,ze ked chce byt aktivny,nech ide hrat normalne svety - tak si ma blokol a pokracuje v dvihani svojho ega..podla vsetkeho je to neschopak,ktoreho vsade rozobrali-dedukujem uz z toho,ze na utok posiela lucistnikov - co je uz ozaj zufalstvo..a mne tym totalne otravuje zivot
 

DeletedUser40367

Guest
Vídám tu často otazku, jestli bude i "jiný" casual...
ano , bude

protože jedeme podle německého vzoru (ti jsou o pár světů dál - právě jsem prijela svět 106) ...
takže až bude mapa "plná" pojedem casual II. :) pak III. atd
a nastavení se nezmění
aspoň prozatím ne ;-)
 

XOXA CZ

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Zabírání barbarek

Tak já nevím, ale na Casualu jsou nerostoucí barbarky, tedy všechny zůstanou na 26 bodech. Vzhledem k tomu, že abych mohl zabírat, potřebuji panský dvůr a ten vždy získám až kolem 3 - 4 tisíc bodů, tak jak můžu zabírat nějaké barbarky (neberu v úvahu ty zbarbařené hráče, protože těch moc není)?
 

DeletedUser36491

Guest
Zdravím Borče,

snad jsem ti porozuměl.

Nevidím tedy žádný problém, vystavíě si ve vesnici panský dvůr a vytvoříš šlechtice, po vyražení určitého počtu mincí, potom už zabíráš holt menší barbarské vesnice, neboť dle nastavení světa Casual nerostou, nebo jiné hráče, pokud se Ti poštěstí, tak i zbarbařené hráče.
Bohužel tohle my neovlivníme a musíš brát v potaz, že tohle je především Pohodový svět pro hráče, kteří byli dobyti, proto tohle je svět, kde se tolik nebojuje a spíše se vystavuje vesnice.
Pokud si chceš pořádně zabojovat, doporučuji navštívit klasický svět, například nedávno spuštěný svět 38, který má velmi dle mého názoru dobré nastavení.

Takže hodně štěstí! :)
 

XOXA CZ

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
OK, mě spíš šlo o to, že když je tam ta hranice 80-120% bodů, tak jak já s panským (dejme tomu 3,5k bodů) můžu útočit na barbarky, které mají bodů 26 a zabírat je? Protože když jsem byl na Casualu (teď nedávno jsem ten účet zrušil, už mě to přestalo bavit), tak jsem po dosažení určité hranice už nemohl na ty barbarky útočit. To je mi jasné, je tam ta útočná hranice, jen by mě zajímalo, jak je potom můžu dobýt.
 

DeletedUser36491

Guest
Tato hranice však platí pouze mezi hráči a jejich vesnice.
Barbarské vesnice se to netýká.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru