• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

2 otázky.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Bezva děkuji ti moc :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25426

Guest
Tak další otázka :D
Když například mam jednu vesnici kde mam panskej dvůr vyrazim hromadu mincí mam hromadu šlehticů a právě že každej další šlehtic stojí víc a víc mincí tak se chci zeptat ...

Každý další šlechtic stojí o jednu minci více, je úplně jedno, kde jsou mince raženy :) Ražení mincí není vázáno na jednotlivé vesnice, ale na účet :)
 

DeletedUser

Guest
Tak a mam další otázku no :D

Teď by mě zajímalo docela jak je možný že někomu hrozně rychle rostou body u všechn vesnic?
Já vim že na bodech nezáleží že jde hlavně o armu ale zajímalo by mě to když já stavim celý den jak budovy tak i armu většinou bez přestávak (málokdy si zapomenu kliknout) a body mi vůbec nejdou nahoru prostě divné skoro stojim na místě tak by mě docela zajímalo jak to dělaj páč mi to nejde do hlavy je mi jasný někteří si to zkracujou PB ale přeci jen...

A ještě jestli by tu nebyl někdo tak hodnej a třeba mi nevypsal co nedjřiv v nové vesnice stavět... prostě postupně třeba hlavní na 15 pak surky atd.. moc by mi to pomohlo :)

Předem díky.
 

DeletedUser

Guest
Ono záleží kolik bodů má ta jeho veska. Když má nad 7 000 bodů tak každá budova dá dost bodů. Jestli má méně bodů tak asi dokončuje kovárnu. Kašli na ně dělej armádu a pak si ho vemeš se šlechtou a má po pr. srandě;)
 

DeletedUser34582

Guest
A ještě jestli by tu nebyl někdo tak hodnej a třeba mi nevypsal co nedjřiv v nové vesnice stavět... prostě postupně třeba hlavní na 15 pak surky atd.. moc by mi to pomohlo :)

Předem díky.

Ako Ti už bolo napísané body nerieš :)

ale k tejto veci....neviem, prečo chceš stavať novú vesku...vždy zaberaj hráčov nie barbarky...barbarky len výnimočne a nebudeš mať starosti so stavaním :)
Buď už sp vesky dostatočne vystavané, alebo potrebuju dokončiť...kasárne..stajne..doly a pod. :) ale to len na novších svetoch :)
 

DeletedUser

Guest
Jojo jasný že mam stavět armu že na bodech nezáleží ale jak už jsem říkal že mě to docela zajímá jelikož když se rozjel 26 svět tak když jsem měl já jakžtakž udělanou jednu vesnici a kovářnu divné jenom na 17 tak jeden podemnou už měl 3 vesnice s 4k bodama u každý a když jsem měl 2 vesnice tak on už 6 vesnic a to samý taky ani jedna nešla pod 4k a když jsem ho někdy poprosil o nějakou pomoct aby někam zaútočil či poslal podporu tak vždy poslal pár tisíc tak mi to právě nejde do hlavy todle to no...

A jinak stěma barbarkama, jsem docela vůl páč mam u sebe takovej krásnej plácek kde jsem už jenom já takže sem si zabral už nějak 3 barbarky no ale pro příště už budu vědět no, ale zajímalo by mě co dělám špatně , já jsem jaksi začátečník a prostě budovy stavim, armu stavim a ještě ktomu i divné každej druhej den mam jednoho šlehtice a když se podívám do žebříčku tak každej 5 vesnic a já jedinej 12 :D tak nevim jestli nedělám něco špatně nebo že by mi to šlo... :blush fakt nevim :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ono je to těžké, musíš si najít svůj styl. Já třeba po zkušenostech beru i barbarky, pokud mi zajistí, že budu mít ucelené panství - zkoušel jsem i brát jen cizí vesnice - ale měl jsem to pak od vesnice k vesnici tak daleko, že vlastními silami to bylo neubránitelné a kmen daleko. Takže nelze dát univerzální radu - záleží na situování, kde jsi. Pokud někde v centru dění, kde můžeš zabírat vybudované vesnice poměrně blízko sebe, pak ano, pak jsou barbarky zbytečné - pokud jsi v oblasti - kde je nejbližší větší vesnice pár hodin cesty - pak je lepší vybudovat panství, kde si snadno vypomůžeš sám a pak podnikat výboje. A také záleží na tom, jak rychlý svět hraješ, v jakém kmenu hraješ, jaké máš sousedy. Myslím, že příliš univerzální odpověď neexistuje - spíš jen doporučení. Mnohé se odvíjí také od toho, jestli ten svět hraješ již od prvních minut jeho spuštění, nebo jestli tam začneš až půl roku poté, co byl spuštěn, nebo ještě později.

Jinak zde na fóru najdeš spoustu rad, jak začít, jaké vojsko budovat - velmi doporučuji FAQ a turgonův koutek. Nalezneš to zde http://forum.divokekmeny.cz/forumdisplay.php?f=27.
 

DeletedUser

Guest
Hraju na 26 světě a začal jsem asi 15 minut po spuštění no a stim jestli mam kolem sebe nějaký nepřátelé a nebo ne no tak to řeknu takhle nademnou,podmenou a na levo odemě mam jen spojence a kmen a napravo jsou nejdřiv nějaký barbarky a až pak nějaký nepřátelé ikdyž ty barbraky už mam taky skoro zabraný no...

Ale beztak se mi zdá že dělám něco špatně páč když si to sečtu tak ve všechn vesnicích mam nějak 17103 šermířů pak nějak 5 000 seker, 600 TK a pak nějaký ty zbytky já hlavně tedy stavim deff no protože nemam zatim důvod na někoho útočit...

Jinak je to dobrý na 12 vesnic mít 17k šermířů? (ztoho jsou 3 barbraky který rozjíždim)

Přemýšlel jsem že bych zastavil obsazování a vybudoval si ve všechn vesnících co doteď mama všechno namaximum... mělo by to cenu? nebo bych hodně ztratil? Páč jak říkám bodově jsem v žebřířku mezi hráčema co maj 5 vesnic a já 12 a dneska můžu postavit zase další šlehtu :D
 

DeletedUser

Guest
A hraješ to ty nebo jen klikáš jak mi napíšeme? Hraj si to podle sebe. To je asi vše.:hi
 

DeletedUser

Guest
Tak opět mam otázku.

Chtěl bych se zeptat dá se nějak udělat když mam prémko aby se mi automaticky stavěly určitá arma kterou chci aniž bych pořád chodil do kasárny a stavěl je sám?
Něco takovýho snad být musí jelikož si nedovedu představit jak to dělaj ty blázni co maj stovky vesnic...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru