DeletedUser34342
Guest
No ale, vypodobnila jsi se tedy spíš jako půlnoční strašidlo - doufám, že tu teď nezačneš poletovat ve změněné podobě.
kdo se bojí, nesmí do kempu a na Seč obzvlášť

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Poznámka: This feature may not be available in some browsers.
No ale, vypodobnila jsi se tedy spíš jako půlnoční strašidlo - doufám, že tu teď nezačneš poletovat ve změněné podobě.

...
:rofl

:rofl
Zítra bude perné ráno 
já chci ale hajat do 12, takže ráno nebušit na dveře, pouze pokud se najde dobrovolník se snídaní do postele 